Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > cos mi nie dziala :p
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

cos mi nie dziala :p

a wiec pykam sobie ostatnio od 2 dni na necie bo wreszcie naprawili kabel i mam normalny ping.
Problem polega na tym ze jak gram to co jakis czas mnie wywala z serwera nie reguralnie ale co jakis czas tak max do 10-15 min i musze robic reconect w konsoli nic nie pisze zadnej wiadomosci nie dostaje nie wiem o co chodzi !
Dodam ze nie gralem na necie 3 miesiace i nie wiem co potrzeba porcz nowego pr , cpm 1.0 i osp 1.01
CDkey'a nie mam (biedny jestem no co ) cfg tez jest dobry bo dzis zrobilem nowy i napewno nic nie namieszalem w nim
moze nie mam jakiejs komendy czy czegos. Na lanie i z botami gram bez zadnych zwisow nawet po 2 h Co to moze byc
I nie pisac ze jestem lamka bo jestem

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

Moze ktos cie regularnie KICKuje ??

A tak na powaznie, to watpie aby to byla kwestia komend - reinstall q3, a noz cos da.

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 08:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Spider
A tak na powaznie, to watpie aby to byla kwestia komend - reinstall q3, a noz cos da.

Klasyka - ale tez bym sugerowal...

U nas admin poprawil sciaganie plikow - mam pingi 500 ;(

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

MArtin, a jak reinstall nic nie da, to sysa od nowa zaladuj :o

IMO q3 po pewnym czasie dzialania przestaje sie normalnie zachowywac. Ja np. ogladam duuzo demek i czasami mi q3 totalnie wariuje :>

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

moze poprostu Cie nie lubią i kickuja non stop- tu taki jede sie pytal o porade jak wykopac jakies lamy

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

raczej mnie nikt nie kickuje :p bo jak tak to bym na kazdym serwerze kicki zbieral a ostatnio gralem z kolegami co graja w rtcw i raczej kicka mi nie dali
heh reinstall systemu mialem w zeszlym tygodniu to tez odpada
no coz od roku nie reinstalowalem q3 bedzie trzeba faken

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Po mojemu to tradycyjnie wina Punkbustera...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

hmm jakiego punk bustera jestem w plecy jakies 3 miesiace doinformuj mnie troche sweep to sie jakos instaluje czy co ?

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Programik ktory ci sie instaluje razem z PR1.32, ktory m.in. sprawdza czy masz dobry cd-key

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

aha :p to ja raczej cd key mam zly

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

no ja tegosyfa nie instalowalem i nie mam zadnych problemow a na necie duzo gram

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

no to jush teraz wiesz - nie instalowac gupiego punk'a :o

a tak powaznie, to sie chyba raczej nie przydaje (no poza tym, ze nikt Ci ksywki nie zakosi) :>

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:14.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions