Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Genaza ksywek, nicków graczy ut
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Dawid N.(zainteresowanych odsylam na UT.pl, jest tam moje nazwisko, tutaj nie bede go wypisywal bo nie warto) > D.N. > D -de, N - en > deen > din proste jak drut

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

panNA zajżyj na fotki ut maniaków na 4 zakladke , czytaj posty a znajdziesz great o tym napisal więc szukaj jego postów

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 06:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez deen
Dawid N.(zainteresowanych odsylam na UT.pl, jest tam moje nazwisko, tutaj nie bede go wypisywal bo nie warto) > D.N. > D -de, N - en > deen > din proste jak drut



din prosty jak drut ?

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 06:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Talking moj nik

hmm u mnie to sie wzielo z nieba kiedys gralem sobie w pierwsza czesc baldurka, i przyszedl do mnie kumpel, bo chcialem sie mu pochwalic no i on mi mowi ze nie umiem pisac swojego imienia nawet ja patrze a tam zamiast pawel pisze pwael no i mi sie spodobalo, w q3 i w wolfie jestem jako SiSiOR ( robocza nazwa Pwael), w w3 tez planuje byc sisiorem.... hmm a sisior to po moim tragicznie zmarlym zwierzatku, ktore tak czule nazwalem i to tyle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2002 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Thumbs down

ludzie nie wstydźcie się piszcie jak powstały wasze nicki nikt sie nie będzie śmiał
śmiało

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Question

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
ludzie nie wstydźcie się piszcie jak powstały wasze nicki nikt sie nie będzie śmiał
śmiało




nie wiem czzego mozna sie wstydzic... tym jak powstala xywa?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Xywy...

No właśnie czego można się wstydzić??ja bym się wstydził twarzy pokazać, ale nie powiedzieć skąd moja xywa się wzieła....
PoZdrOOfKA

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

niwiem czego można sie wstydzić tak se tylko napisałem
żeby ładnie było

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
niwiem czego można sie wstydzić tak se tylko napisałem
żeby ładnie było



Ja sie nie wtydze i napisze skad sie wzielo

M,G:
M-Mateusz
G-Godlewski

W szkole kumpel na mnie owi mateja no i w domu braciak

Kiedys tata jak bylem maly mowil na mnie KlUsEk
A mamusia Gucio

Nio wiec the end

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Tobie wyszko MG - Mistrz Gry jezeli ktos gral w gry fabularne to wie o co chodzi

Mi wyszlo D'Abo
Da - Dariusz
Bo - Bogacki
Z malymi przerobkami

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
Tobie wyszko MG - Mistrz Gry jezeli ktos gral w gry fabularne to wie o co chodzi

Mi wyszlo D'Abo
Da - Dariusz
Bo - Bogacki
Z malymi przerobkami



ehhee tak se pomyśleć skąd się wzieły te nicki to chce się rzygac....nielubie gruszek....niemyśleć GruChA or r3surection[joke]GruChA niepomyśl sobie że nielubie ciebie....heheh żarcik
Moja xywa się zmieniła.... z GrEaTEyE na rOniN.....historia krótka: Niemogłem zagrać klanówki z powodu lagoof więc pomyslałem że będe ronin, czyli jakiś samotny wojownik kończący marnierOniN rulz xywkaplz teraz na servach niemoofcie do mnie oczko co się dla niektórych jeszcze zdarza....[joke]

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE


ehhee tak se pomyśleć skąd się wzieły te nicki to chce się rzygac....nielubie gruszek....niemyśleć GruChA or r3surection[joke]GruChA niepomyśl sobie że nielubie ciebie....heheh żarcik
Moja xywa się zmieniła.... z GrEaTEyE na rOniN.....historia krótka: Niemogłem zagrać klanówki z powodu lagoof więc pomyslałem że będe ronin, czyli jakiś samotny wojownik kończący marnierOniN rulz xywkaplz teraz na servach niemoofcie do mnie oczko co się dla niektórych jeszcze zdarza....[joke]



Heh mnie ten r0niN kojazy sie z "lenin" [nieobraz sie szczurek]

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

A ja ostatnio gram pod nowym nickiem - An+y*Chr1st - ale to nie dla tego że jestem satnistą czy coś takiego [ jestem katoolikiem ] tylko mój klan nazywa się devil's Team to trzeba mieć jakiegoś nicka co pasuje

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
A ja ostatnio gram pod nowym nickiem - An+y*Chr1st - ale to nie dla tego że jestem satnistą czy coś takiego [ jestem katoolikiem ] tylko mój klan nazywa się devil's Team to trzeba mieć jakiegoś nicka co pasuje

I kazdy cie myli z sxl

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4

I kazdy cie myli z sxl


Heheheh taki niewinny żarcik

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Heheheh taki niewinny żarcik



Ej ale przecierz blood pasuje do DT nieprawdarz ,isn't ?

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Talking kmb007

No moj nick powstal bardzo prosto!!!!!!!!!!!!! kmb sa to pierwsze litery mojego :imienia, drugiego imienia, nazwiska!!! a 007 mialem od zawsze od kad pamietam moje spotkania z internetem a to dlatego ze lubie Bonda ale po prostu mi sie podobalo hehe.

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

A ktora wersje bonda lubisz najbardziej?? bo u mnie: S. Connery a potem R. Moore, reszta sux

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Bond 007!!!?

No u mnie zdecydowanie S.Connery ale reszta tez jest fajna.Te nowe sa smieszne i fajne czasami sa efekty ale prawdziwy bond taliego jak lubie to S.Connery!!!!!!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ni_co
|-dT-|Vito Corleone



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post Re:

No a ja zaczelem grac jaki Ni_co - co nie mialo znaczyc nico tylko to ze nic nie ma. Potem moj kolega gral na serverze jako Vito Corleone tak dla jak i mi sie spodobalo. Miesiac pozniej ja sam dla jaj wcielilem sie w skure Vito chyba to tyle. <BR> a i dowiedzialem sie w koncu ze skubany to capone z ktorym kiedys pare razy gralem ale obaj pod innymi ksywami

__________________
Ni_co vel |-dT-|Vito Corleone

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ni_co Znajdź więcej post'ów przez  Ni_co Dodaj Ni_co do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ni_co prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

To moze ja cos napisze ...

O starych nickach nie bede pisal. A obecny powstal od zabawy slowem najpierw byl DreadKillah, ciut dlugie, i to bylo pod wielka fascynacja Wu (dla nie obeznanych Wu-Tang Clan) co tlumaczylo sie na zabojca strachu. Dlugi nick nie? Wiec zmienilem na DreadWon czyli strach wygral.Ale DreadWon to takie jakby polskie dread won stad! Wiec zmienilem dzwieko nasladowczo na One czyli obecne DreadOne. Czyli jestem pierwszy

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

=]

a moj nick wzial sie jeszcze z czasow q2 siedzialem sobie w jakiejs kafejce i gralem se ffa i nagle jakis kolo zacza krzyczec (do mnie) o ****** **** mac ale on czaruje i wtedy zmienilem na fake'a merlin i tak juz zostalo do dzis

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE


ehhee tak se pomyśleć skąd się wzieły te nicki to chce się rzygac....nielubie gruszek....niemyśleć GruChA or r3surection[joke]GruChA niepomyśl sobie że nielubie ciebie....heheh żarcik
Moja xywa się zmieniła.... z GrEaTEyE na rOniN.....historia krótka: Niemogłem zagrać klanówki z powodu lagoof więc pomyslałem że będe ronin, czyli jakiś samotny wojownik kończący marnierOniN rulz xywkaplz teraz na servach niemoofcie do mnie oczko co się dla niektórych jeszcze zdarza....[joke]



gr8eyeq tak dla jasnosci ronin to samurraj ktory stracil pana i wcale nie musi byc samotny najczesciej stawali sie najemnikami

ps jak mozesz zmien nicka bo kojarzy sie z naszym klanem

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Jakim klanem?
Merlin gdzie teraz jestes?

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
Jakim klanem?
Merlin gdzie teraz jestes?


Merlin jak i ja demon quietc papuga i oczywiscie nasz snajper kood jestesmy w bR czyli betrayed Ronins.

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez DreadOn3

Merlin jak i ja demon quietc papuga i oczywiscie nasz snajper kood jestesmy w bR czyli betrayed Ronins.


Aha dzieki DreadOn3, teraz rozumie.

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

moja pierwsza xywka to Yarpen heheh to od takiego krzata z sapkowskiego potem bylo fryma to od mojego nazwiska (Frymus) i tak qmple na mnie wolaja a Avalone to sie wziol od takiego filmu avalone ktory krecil japonczyk we wroclawiu (maj siti) a ze sie bardzo interesuje krajem kwitnacej wisni i nazwa filmu przypadla mi jakos tak do gusto oto jestem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotra5
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Talking Xsywy C.D

heh moj nick powstał z braku innych opcji... mianowicie razem zkumplami dość długo szukalem pasującej do mnie xsywy asz tu pewnego razu moj starszy postanwil mowic do mnie Piotras (nie wiem skadnato wpadl moze od mego imienia ).... a ze 5 zamiast "s" wyglada cool wiec zostalo Piotra5
(a do tagów uzywam PT5) DD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotra5 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotra5 Znajdź więcej post'ów przez  Piotra5 Dodaj Piotra5 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotra5 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L!NK!N
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up MOja kochana ksywa

A więc słuchajcie moja ksywa której kiedyś używałem to Chris :d a dlatego że mama mnie nazwała Krzysiek i tak zostało podpisywałem się tak jak tylko kompa dostałem i w tetrisa grałem a L!NK!N to chyba tylko najgorsze muły nie wiedzą ;p że od nazwy super kapeli LINKIN PARK. I od tego typu muzy wiwat LINKIN PARK, P.O.D, SYSTEM OF A DOWN i inne takie RULEZ

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 20:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: MOja kochana ksywa

quote:
Napisane oryginalnie przez L!NK!N
A więc słuchajcie moja ksywa której kiedyś używałem to Chris :d a dlatego że mama mnie nazwała Krzysiek i tak zostało podpisywałem się tak jak tylko kompa dostałem i w tetrisa grałem a L!NK!N to chyba tylko najgorsze muły nie wiedzą ;p że od nazwy super kapeli LINKIN PARK. I od tego typu muzy wiwat LINKIN PARK, P.O.D, SYSTEM OF A DOWN i inne takie RULEZ

te stary to mamy troszq wspólnego, słucham te same zespoły co Ty, mój nick też wziął się od Linkin Park'u ... - Ches+3r - Chester

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:48.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions