Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Rozwiazanie problemu z komentarzami
Wasze zdanie na ten temat:
You do not have permission to vote on this poll.
Jestem za! 6 30.00%
Jestem przeciw! 14 70.00%
W sumie: 20 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Rozwiazanie problemu z komentarzami

Jak wiadomo ostatnio mamy problem z kilkoma osobami w komentarzach, wpadlem na pewien pomysl jak go rozwiazac - ale zanim go wprowadze MUSZE zapytac Was o zdanie, jak wiecie tworze ten serwis dla Was wiec zalezy mi na Waszej opinii w tej kwestii akurat...

Otoz wpadlem na pomysl, aby komentarz mogly pisac tylko osoby ze statusem VIP (status taki wprowadzilbym do systemu), jak otrzymac status VIP? Wystarczy wyslac sms'a pod podany numer, koszt? 3zl - od tego momentu jestes VIP'em na miesiac... VIP mialby rowniez inne mozliwosci niz pisanie komentarzy, niedostepne dla zwyklego uzytkownika.

3zl per month to nieduzo, a da mozliwosc napisania czegos osobie ktora naprawde ma cos do powiedzenia - zaden kolejny idiota chyba nie posunie sie do tego zeby tracic kase tylko po to zeby znow zrobic z siebie durnia

Komentarzy byloby duzo mniej i moznaby nad nimi zapanowac - co wy na to? Czekam na opinie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 12:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking jebac

ja to mam w dupie i tak tam nic nie pisze.
taki oto madry komentarz dalem jakas oplata sie nalezy ?
hahaha

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poroniony pomysl ... spadnie zainteresowanie strona...

ja podam lepszy ... jak ktos sie nie nadaje do komentowania to dac mu bana na IP i bedze spokoj ...

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

z blokada ip to tez kiszka :/
ale mozna dodac jeszcze jedno pole dla kazdego usera, cos w stylu vip, ale na innej zasadzie i zapodac tak ze jak to pole jest ustawione na jakas wartosc to ta osoba nie moze dodawac komentazy.

Kto mialby decydowac o tym kto nie dodaje - ano imho to ekipa moderujaca ten sajt, jakias tajemna podstrone se zrobcie i tam decydujcie.

Bezplatne rozwiazanie

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to nie jest rozwiazanie - do tej pory tak robilismy, ktos zakladal konto i przeszkadzal - to mu to konto blokowalismy i malo ze nie mogl juz pisac komentarzy to w ogole nie mogl sie zalogowac, i co? delikwent zakladal sobie nowe konto i psul dalej - teraz bedzie tak samo...

zainteresowanie strona nie spadnie, spadnie zainteresowanie komentarzami a to juz cos

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 15:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Mi ten pomysł za bardzo nie przypadł do gustu.... Chodźby dlatego, że nie zawsze mam coś do powiedzenia. Np. Chce jakiegoś niusa skomentować - płace - przez następny tydzien nie wydarzyło sie nic - brak niusów, przez następne 3 tyg ktos cos dodal ale mnie to nie obchodzi - i że tak powiem - 3 zeta w d***.
No chyba że to by była jednorazowa płatność - tylko nie mówcie że to prawie nic nie da, bo nie jest to duzy problem dac tyle jednorazowo - ale popatrzmy troche dalej w przyszłość - ktoś ze zbanowanym kontem nie bedzie 5ty raz wysylal esa, aby mógl dalej "robić z siebie durnia"

A jakby tak zrobić coś odwrotnego niż moofił LaM4 - nie żeby ekipa decydowała o tym kto nie może dać, ale kto może...

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

boze , 3 zł to normlanie perelka mocna + paczka zapalek ; P
a tak powaznie ... "poroniony" pomysl ... i nie kazdy musi miec komorke w domu ; P poczekamy zobaczymy i towarzystwo sie rozjedzie ... tylko ze jak kazdy bedzie pieprzyl o tym ze jest syf itd. to tak bedzie ...

ale wiecie co ... jest jedno rozwiazanie ... wywalil mozliwosc komentowania newsow ... prawda ze proste ? : )) i tak za kazdym razem komentarze nie sa zgodne z tematem ... dochodzi do klutni itd ... nikt nie ebdzie nazekal ... a jak tak to zapraszamy na boarda urt : ))

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...no wlasnie - wystarczy ustawic defaultowo ze nie da sie pisac komentarzy, a mozliwosc taka bylaby przyznawana na przyklad przez wyslanie takiego smsa za 3 zlote (jednorazowo, bo na pewno nikt nie bedzie placil miesiecznie 3 zlotych za mozliwosc napisania 4 komentarzy na krzyz).
Nie biore udzialu w ankiecie bo moje rozwiazanie jest posrodku.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

wlasnie makrel - drugie rozwiazanie to wywalic komentarze.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
wlasnie makrel - drugie rozwiazanie to wywalic komentarze.


u MajeS to byl cios ponizej pasa. Proponuje wprowadzić vipa dla ludzi tylko zaufanych. Takich jak ja :>.

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Cholernie durny pomysł, dlatego ludzie piszą tyle bzdur w komentarzach bo nie ma normalnego polskiego forum. Chyba komentarze są bardziej popularne niz to forum a to jest złe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klakiers
r3surrection.net



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Tychy

•stendapendonciuran•

!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i
!i!i!i • "Kto pizse młao kmonetazry - ten jset ql etxra i speur"
!i!i!i • btw. dopry pomysł 4efera [patrz.commentashe newsa]
!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Klakiers Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Klakiers Znajdź więcej post'ów przez  Klakiers Dodaj Klakiers do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Klakiers prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Smile Hehe, czemu nie

Ja bym zgodził się na ten pomysł, ale jesli to by była jedno-razowa opłata. Nie mów MajeS, że ta kasa idzie na serwis;> Proponuje 5 zł za rok.

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

w miare jedzenia apetyt rosnie --- na poczatku 3 zł pozniej 5 zł , az dojdzie do wykupywania rocznego karnetu za 50 zł ... : ))

wyjebac mozliwosc komentarzy i bedzie spokoj ... nikt nie ebdzie jechal ze urt.pl schodzi na psy ... ci co chca sie wypowiedziec zrobia to tutaj na boardzie a nie smietnik robia z urt.pl ... koniec przekazu ...

ps. cOol ... : )))

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Arrow haha

hahaha ***** majes ty gruba cioto ,idioto i skejcie obsrancu jakby mi zalezalo na ut.pl to bym zaplacil 3zl zeby powiedziec prawde takim idiotom jak wy ale mam to w dupie
zakoncze wypowiedz takimy slowami
KTO SIE SPRZEDAL RAZ , SZYBKO PLYNIE HAJC
koszulki dla zjebow , teraz smsy, co dalej ? prenumerata snajpera ?

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2004 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
5te
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

re

Audiotele sucks

Ja bym to widział tak : p autoryzacja nicków wg np klanów. To nie jest głupi pomysł Nasza Scena ash taka wielka nie jest da sie zrobić cl danego klanu złoży donos kto gra.
Wolnych strzelców na scenie też nam nie brak ale myśle ze to nie problem. Co z ludzmi z klanów lokalnych ? nie możliwe by ktoś kogoś nie znał... =)

w skrócie : Ci którzy mają potwierdzoną tożsamość istnienia mają możliwość wypowiadania się....

----
Nie powiedziałeś tego prosto w ryj wiec nie powiedziałeś nic by V1n5

__________________
Sabotaż Terroryzm Elokwencja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 5te Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 5te Znajdź więcej post'ów przez  5te Dodaj 5te do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MegaB
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A do czyjej kieszeni trafią owe 3 zł?
I od kiedy mamy placic kase za to zeby wypowiedziec publicznie swoje zdanie?

BTW: Zna ktos sie na stawianiu serverow ?
Potrzebuje komende dzieki ktorej podczasz
konektowania sie klienta nie bedzie sprawdzany
jego CD KEY.

PS.
Nie chodzi mi oguidrelax

Edytowane przez dnia 29-02-2004 o godz. 07:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 07:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MegaB
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zreszta Majes ja Ciebie prosilem o usuniecie konta.
A ty tego nie zrobiles, nie martw sie nie zaloze nastepnego.
Bo ja na URT.pl przychodze tylko zeby wam nabic 1 osobe
na liczniku odwiedzin i czasen przeczytac w miare sensownego newsa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 07:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

Majes jeśli w sprawie banowania chodzi tylko o to ze lamy non stop zakładają nowe konta i nic ono nie pomaga .. to zlikwiduj opcje zakładania kont przez użytkowników … nie zakładać konta mogą tylko ADMINI\REDAKTORZY … wtedy żadna lama nie zrobi se konta a zbanowana lama go nie odzyska ….

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MegaB
Zreszta Majes ja Ciebie prosilem o usuniecie konta.
A ty tego nie zrobiles, nie martw sie nie zaloze nastepnego.
Bo ja na URT.pl przychodze tylko zeby wam nabic 1 osobe
na liczniku odwiedzin...



i jeszcze zeby za*******ic 15 komentarzy kto zna jakas komende - wez idz sobie i nie udawaj madrale


co do placenia, czy naprawde nie potraficie czytac? przeciez nie napisalem ze tak zrobie napisalem ze chce was tylko zapytac o zdanie ale wy nie mozecie sie po ludzku wypowiedziec tylko jak banda debili? (silvera juz nie licze bo to gimnazjalista ale inni mnie tez zadziwiaja)

moze rzeczywiscie lepszym pomyslem bedzie wyslanie sms'a ktorym oplaci sie dozywotnio

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 12:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MegaB
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Eee tam 15 komentarzy
Przesadzasz...moze 10 gora 11 ...
Jak nikt nie chce udzielic pomocy to trzeba pisac az do skutku.
Kiedys znajdzie sie ten 1 co zna odp.
TY pewnie sam znasz ta komende ale Ci sie nie chce pisac bo wolisz sie klucic z jakimis...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 12:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

majes ja juz znam rozwiazanie ... ty tez ... wiec zrob to ,albo nie rob nic ... proste

czy na urbanterror.net mozna komentowac newsy ? NIE ... a dlaczego nie ? pewnie wszyscy wiedza ...

ps. jesli zakladanie konta odbywaloby sie tak jak na fpp.pl to watpie zeby chcialo sie komus zakladac 15 000 kont emailowych ... chodzi mi o przysylanie hasla na emaila ... jeden email = jedno konto ... banowanie IP to zadne rozwiazanie ... co to za problem polaczyc sie przez inny server .... ?

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

btw kto wam powiedzial ze sms'a bedzie musial wyslac kazdy? nie chce wysylac nie wysylasz, proste... przeciez dostep do strony bedzie mial kazdy, do komentarzy tylko nieliczni i to jest rozwiazanie wedlug mnie...

ale nic, poczekam jeszcze na jakies inne opinie jakis innych osob ktore poza "spierdalaj" i "***** **** *****" potrafia powiedziec cos innego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 12:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Z kazdych 3 zlotych ktore zaplacimy, operator sieci dostanie okolo 2. Reszta - czyli okolo zlotowki - trafi do Ciebie. Sa lepsze sposoby zalatwienia sprawy, niz oplacanie firm typu era, idea czy plus. Chocby te proponowane przeze mnie i Makrela. Ale zrobisz co zechcesz, tylko jesli faktycznie chcesz zarobic na utrzymanie serwerow, to w ten sposob to nie bardzo wyjdzie.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

uwierz mi ze wyjdzie
nie do konca wiecie jeszcze na jakiej zasadzie ja bym sie rozliczal z tych pieniedzy - szczerze mowiac ja na reke nie dostawalbym praktycznie nic, kasa schodzi na konto sponsora ktory utrzymuje urt.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 14:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm....

mi by sie podobal pomysl taki ze sie za rejestracje placi te 3 zyle.. albo zrobic tak ze jak sie ktos zarejestruje , to dopiero po dniu/ dwoch moglby odpowiadac na komentarze, albo jakis mini programik na kompa sciagac ktory jakby sie wlaczalo to by mozna bylo pisac... i jakos to tam wykombinowac zeby te gupki nie mogly pisac

__________________
odróżniam się od reszty użytkowników

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

lolololol

zalosny pomysl... co za idiota wysle smsa za 3 zl zeby napisac pare komentarzy?? bedziesz mial 3 komentatorow na cala strone heh...

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Tak

Myśle, że dożywotni sms, który kosztowałby 5 zł jest dobrym rozwiązaniem, ale jest jeszcze jeden sposób. MajeS, możesz zatrudnić (oczywiście, bez wynagrodzenia) kilka osób, które by administrowały serwis i nukowały głupie komentarze, tak jak jest na www.eSports.pl. Oczywiście nie zgłaszam się, bo nie jestem zaufany i jestem gimnazjalistą, tyle.

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

oki postanowilem ze oplata za komentarze na pewno nie wejdzie, mozecie byc spokojni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 18:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Arrow gr8

gr8 kofam cie ***** LIZ DUPE

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-02-2004 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:13.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions