Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > agresja w q3a
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

BobeK dobrze gada, czlowiek bardziej wkuza sie z powodow np. zawieszenie kompa niz z takich ze go wot rozwalil, albo ze jest na tym swiecie ktos lepszy od niego
Wrecz odwrotnie gdy od kogos dostajesz w dupe to tym bardziej cie to motywuje do pracy nad soba. To taki zastrzyk energii, nowy cel w zyciu.
Wy "maniacy" chyba wiecie o co mi chodzi.

Gdybyscie nie byli maniakami to nie pisalibyscie tekstow na tym boardzie

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

qrde chodzilo mi o bota a nie wota sorki

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 09:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
faktycznie jarzabek jestem niezbyt zrownowazonym czlowiekiem
czasem potrafie sie naprawde wqurwic
podobno jak gralem na slizgu2 to wokolo mnie zebrala sie grupka 15 osob ktore rozbawione byly moimi siarczystymi komentarzami



No fakt - Infinite wrzeszczal i walil w stol po kazdych odniesionych obrazeniach. Byl nawet moment kiedy bylo slychas tylko jego i Kajtka. Infinit wrzeszczal cos na quake i przeciwnika, a Kajtek na Infiego rzeby sie wreszcie zamknal

Impulsywny czlowiek

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 10:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

a myslałem że tylko ja tak sie zachowuje

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

to kaj cos wrzeszczal? nie slyszalem go

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
to kaj cos wrzeszczal? nie slyszalem go


No nie tylko on ale jeszcze Gazi i pozniej cala reszta, a ty ze slochawkami na uszach nie slyszales innych tylko sie wydzierales ALe looz fajnie bylo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
faktycznie jarzabek jestem niezbyt zrownowazonym czlowiekiem
czasem potrafie sie naprawde wqurwic
podobno jak gralem na slizgu2 to wokolo mnie zebrala sie grupka 15 osob ktore rozbawione byly moimi siarczystymi komentarzami

ps. dobrze ze mnie gazi nie nagral



haha! Stałem za tobą śmiałem się. Kiedy mecz infiego się zaczął wszyscy umilki na parę sekund żeby zobaczyć kogo kastrują, ale to tylko infi grał swój mecz..,.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
W grze jest dokładnie tyle agresji ile wnosi do niej grający.
Nadmiar agresji zdaje się często raczej ograniczać możliwości gracza niż je wynosić na wyżyny.



I dokladnie tak jest, a "sportowa zlosc" to wymysl dziennikarzy, ktorzy wszedzie szukaja nadzieji Bo czymze jest zlosc?
Znam moze 2 lub 3 ludzi, u ktorych agresja powoduje lepsza gre. W wiekszosci przypadkow specjalnie wkurza sie przeciwnika, zeby gorzej gral.
A wracajac do agresji botow, to id's moze wzorowal ich wypowiedzi nagrywajac sie podczas testow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
faktycznie jarzabek jestem niezbyt zrownowazonym czlowiekiem
czasem potrafie sie naprawde wqurwic
podobno jak gralem na slizgu2 to wokolo mnie zebrala sie grupka 15 osob ktore rozbawione byly moimi siarczystymi komentarzami



Tak ale trzeba wziac pod uwage ze Infi ma taki typ charakteru - z reguly jest glosny
Nie dotyczy to wiec kazdego - imo Q3 i inne tego typu gry nie powoduja agresjii lecz pomagaja sie jej pozbyc przez wyzycie sie przed komputerem

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

no tak....po partyjce w kwaka nie mam jakos ochoty wyjsc z railem na ulice i strzelac do ludzi

pewnie dlatego ze nie mam raila....ale to szczegol

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari


Tak ale trzeba wziac pod uwage ze Infi ma taki typ charakteru - z reguly jest glosny
Nie dotyczy to wiec kazdego - imo Q3 i inne tego typu gry nie powoduja agresjii lecz pomagaja sie jej pozbyc przez wyzycie sie przed komputerem


a no żeczywiscie po partyjce jakos mi sie spokojniej robi nawet matka mówi mi że niejestem już taki nerwowy

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No ja wlasnie tez sie odprezam
Jak czlowiek jest zly to wchodzi do gry , roznosi bota i od razu jakos tak mu razniej i przyjemniej

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

i lepiej sie gra z *adrenaliną*

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 20:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
No ja wlasnie tez sie odprezam
Jak czlowiek jest zly to wchodzi do gry , roznosi bota i od razu jakos tak mu razniej i przyjemniej


no nie wiem....ja jakos wole z zywymi grac juz mi nie sprawia radosci maltretowanie bota

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

mi chodzilo o "maltretowanie bota" (trudne slowo) oraz o "maltretowanie ludzi" (oczywicie w q3)
ja jak sie bardziej zdenerwuje na kogos i chce wyladowac "niepotrzebna" energie to lepiej mi sie gra i sie moge skupic ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 20:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

no nie wiem....ja jakos wole z zywymi grac juz mi nie sprawia radosci maltretowanie bota



Tak tylko w moim przypadku akurat bot lepszy
Jak wchodze na server gdzie mam 300 pinga to tylko sie wqrwie a nie odpreze

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Jak wchodze na server gdzie mam 300 pinga to tylko sie wqrwie a nie odpreze


Znam takich co sie z takiego pinga ciesza Ze taki niski

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 00:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6

Znam takich co sie z takiego pinga ciesza Ze taki niski



Klarkash to jest przyklad maniaka wiec sie nie dziwcie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 00:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

jesli chodzi o maltretowanie to ja wole dresow
fajnie sie ich meczy

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
jesli chodzi o maltretowanie to ja wole dresow
fajnie sie ich meczy



Daj jakies przyklady, bo mi sie juz wyczerpaly

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

Ja mysle ze qwak wogóle nie wyzwala agresji odprzenza tylko i łagodzi obyczaje jest gra zupełnie relaksującą

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

jak bedziesz gral 24h/dobe (tzn. "dużo") to napewno sie nie odprezysz i beda z tego powodu jakies skutki w tfojej (kogos) psychice...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
jak bedziesz gral 24h/dobe (tzn. "dużo") to napewno sie nie odprezysz i beda z tego powodu jakies skutki w tfojej (kogos) psychice...

no skutki to napewno beda czy w psychice to niewiem ale napewno bedziesz lepiej grał

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
Ja jednak sadze, ze Twoj problem nie jest spowodowany Quakiem, lecz zbyt ciezkimi zabawkami z dziecinstwie.

sorx ze odgrzewam ale nie moglem sie powstrzymac przed wypowiedzia

______wlasciwa czesc posta_____________

niekoniecznie. byc moze mial lekkie dziecinstwo ale ciezkie zabawki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Osobiście nie wierzę w w mit pt "jak się wyszaleję przy kompie, to się uspokoję w realu"
- jak ktoś jest *******nięty, to czy gra w q3, czy ogląda telewizję, czy całe życie prześpi - i tak wstanie pewnego dnia od kompa/z łóżka/ od telewizora i wyjdzie na ulicę kroić frajerów.
Kiedyś sam uważałem strzelanki za plugawe i głupie... Za agresywne. Zmieniłem zdanie gdy trochę je poznałem. To tylko gry, a q3 wydaje się być z wszystkich najbardziej sensowną przez to właśnie, że pozbawiona jakiejś bzdurnej nadbudowy w stylu "uratuj Ziemię od zagłady" "zabij potwory" itp. brednie. Brak realizmu wydaje się być jej największym atutem. To po prostu gra sportowa. Siadasz do klawiatury i starasz się udowodnić komuś, że bardziej przykładasz się do treningu.
Boks jest bardziej niebezpieczny, a jest dyscypliną olimpijską.
Widzieliście kiedyś walki UFC? Klatka, dwóch facetów i heja.
Widzieliście zadymy na meczach?
Widzieliście jak stary pierze dziecko?
W tym kontekście mówienie o agresji w grach - rozśmiesza mnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jej.. mi chodzi o to ze jak np. wroce do domu po ciezkim dniu w szkole i mam wszystkiego dosc to jak sobie postrzelam to mi lepiej.. wiadomo ze jak ktos jest *******nietym maniakiem to nic go nie uspokoi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Generalnie chciałem trzymać się tematu. Agresja - jest czy jej nie ma w fpp? To, że gra relaksuje, pozwala odreagować to normalka i rzecz szeroko znana. Sam lepiej się czuję gdy paroma fragami zmyję z siebie traumę z pracy Ale to chyba temat na ... nowy temat: Terapeutyczne właściwości Q3A. Robimy go?...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Jej.. mi chodzi o to ze jak np. wroce do domu po ciezkim dniu w szkole i mam wszystkiego dosc to jak sobie postrzelam to mi lepiej..


Ale nie strzelasz z ostrej amunicji?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6
Ale nie strzelasz z ostrej amunicji?


Jak nie? Z takiej najfajniej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Podbijam, bo szkoda, żeby taki temart się zmarnował.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2004 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:52.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions