Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Project Wessterplate
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

W berlinie sie od lat tak buduja... a co chcesz do rowerzystow strzelac na MP_Berlin? hehhz

Chodzi o czesciowe oparcie historczne westerplatte, ale bez przesady, jednak nie widze PL wysadzajacych statek albo cos na nim

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Sehr gut !

Jak dla mnie , takie mp_westerplatte powinno być zdecydowanie mapką typowo "obronną" ... i to maxymalnie skomasowaną . gólnie przerobiłbym na Waszym miejscu mp_bitch i byłby spokój .
Pierwsze co zróbcie to jakiś ... ogólny plan mapki . Zamysł macie za-je-bi-sty Gratuluję inwencji ( zero ironii )

PS do RealitY : heh , widzę , że zainteresował cię radiant ... No cóż , muszę przyznać , że to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi ... Wiem coś o tym , bo mój kumpel jest mapperem do Q3 . To co widziałem u niego w chacie jak robił mapkę - Z-G-R-O-Z-A . Zrobienie czegokolwiek w radiancie , byle domku or sumthin - to stracone pół dnia ( więcej ? ) Po prostu zrobienie czegoś konstrukcyjnie ciekawego jest BARDZO pracochłonne . BTW : mój kumpel 'uczył' się wszystkich opcji radianta i takich tam dupereli przez równe 3 miesiące ( albo więcej , nie wiem dokładnie ) . Samych opcji ! A żeby dopiero coś fajnego mu wyszło .

Dlatego też GL dla wszystkich obecnyc/przyszłych mapper'ów - doskonale zdaję sobie sprawę , że pierwsze mapki będą poniżej oczekiwań ale nie powinniście się tym zamartwiać ;-P

Sugeruję wszystkim forumowiczom o zaniżenie progu oczekiwań ( whatever u call it ;-)

Nie spodziewam się drugiej mp_beach , ale - kto wie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

Lightbulb

Moze nie tutaj powinienem, ale widze ze pomysly na nowe mapki dawaliscie. To ja tez mam jeden. Mianowicie mapka z glownym objective: wysadzenie tamy. Wielka tama na rzece, z duzym spadkiem (mozna skakac z gory do wody ), duza iloscia pomieszczen wewnatrz (jakies pokoje do obslugi, generatory mocy itd.). Oczywiscie kilka wejsc oprocz normalnie z gory (klatka schodowa na dol, albo winda?) np jeszcze kanaly na dole do ktorych trzeba wplynac, dluga drabinka z samego dolu tamu (latwy ostrzal) i te sprawy. Kto atakuje a kto broni to juz jak kto woli. Mysle ze daloby sie bardzo fajna mape zrobic.

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 01:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez sud
Moze nie tutaj powinienem, ale widze ze pomysly na nowe mapki dawaliscie. To ja tez mam jeden. Mianowicie mapka z glownym objective: wysadzenie tamy. Wielka tama na rzece, z duzym spadkiem (mozna skakac z gory do wody ), duza iloscia pomieszczen wewnatrz (jakies pokoje do obslugi, generatory mocy itd.). Oczywiscie kilka wejsc oprocz normalnie z gory (klatka schodowa na dol, albo winda?) np jeszcze kanaly na dole do ktorych trzeba wplynac, dluga drabinka z samego dolu tamu (latwy ostrzal) i te sprawy. Kto atakuje a kto broni to juz jak kto woli. Mysle ze daloby sie bardzo fajna mape zrobic.


i jest ciakwey model w singlu..chyba da sie przerobic?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 02:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Re: Sehr gut !

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
. BTW : mój kumpel 'uczył' się wszystkich opcji radianta i takich tam dupereli przez równe 3 miesiące ( albo więcej , nie wiem dokładnie ) . Samych opcji ! A żeby dopiero coś fajnego mu wyszło .


Heh, ja po godzienie zabawy z tym softem stawialem juz pierwsze "cegly" . Grunt to dobre tutoriale.

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RealitY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakoof

Re: Sehr gut !

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
Jak dla mnie , takie mp_westerplatte powinno być zdecydowanie mapką typowo "obronną" ... i to maxymalnie skomasowaną . gólnie przerobiłbym na Waszym miejscu mp_bitch i byłby spokój .
Pierwsze co zróbcie to jakiś ... ogólny plan mapki . Zamysł macie za-je-bi-sty Gratuluję inwencji ( zero ironii )

PS do RealitY : heh , widzę , że zainteresował cię radiant ... No cóż , muszę przyznać , że to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi ... Wiem coś o tym , bo mój kumpel jest mapperem do Q3 . To co widziałem u niego w chacie jak robił mapkę - Z-G-R-O-Z-A . Zrobienie czegokolwiek w radiancie , byle domku or sumthin - to stracone pół dnia ( więcej ? ) Po prostu zrobienie czegoś konstrukcyjnie ciekawego jest BARDZO pracochłonne . BTW : mój kumpel 'uczył' się wszystkich opcji radianta i takich tam dupereli przez równe 3 miesiące ( albo więcej , nie wiem dokładnie ) . Samych opcji ! A żeby dopiero coś fajnego mu wyszło .

Dlatego też GL dla wszystkich obecnyc/przyszłych mapper'ów - doskonale zdaję sobie sprawę , że pierwsze mapki będą poniżej oczekiwań ale nie powinniście się tym zamartwiać ;-P

Sugeruję wszystkim forumowiczom o zaniżenie progu oczekiwań ( whatever u call it ;-)

Nie spodziewam się drugiej mp_beach , ale - kto wie



Zalezy jak kto patrzy ja juz robilem mapki wczesniej i wiem jak to dramatycznie moze wygladac i jaka to jest zmudna robota ... ale trzeba sklaniac sie do poswiecen

__________________
Roger That!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RealitY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RealitY Znajdź więcej post'ów przez  RealitY Dodaj RealitY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RealitY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[WP]SS-MAN
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: miasto

Angry

eeee co jest?! nikt nic nie pisze?!
hmmmmmm........
a więc wszystko wiadomo?
nikt nie ma "genialnych" pomysłów??

__________________
...... A jak bedzię trzeba wszyscy pójdziemy po kolei na śmierć......
......jak kamienie rzucone przez Boga na szaniec .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [WP]SS-MAN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [WP]SS-MAN Znajdź więcej post'ów przez  [WP]SS-MAN Dodaj [WP]SS-MAN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [WP]SS-MAN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [WP]SS-MAN
eeee co jest?! nikt nic nie pisze?!
hmmmmmm........
a więc wszystko wiadomo?
nikt nie ma "genialnych" pomysłów??



Tone w produkcji mojego MP_PAKA hehe, ale o westerplatte nie zapominam mamy sie okazuje jakis maperow w klasnie z doswiadczeniami z Quake3 etc. Napewno to ugryziemy :> ale chce zeby to bylo wspolna praca roznych osob z paru klanow, powazne dzielo na swiat Nie jakas qpa

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 04:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Tone w produkcji mojego MP_PAKA hehe, ale o westerplatte nie zapominam mamy sie okazuje jakis maperow w klasnie z doswiadczeniami z Quake3 etc. Napewno to ugryziemy :> ale chce zeby to bylo wspolna praca roznych osob z paru klanow, powazne dzielo na swiat Nie jakas qpa



hehe ale ludzie i tak lukna....dobra reklama
pozatym juz wyszly trzy qpy a na dwoch z nich ludzie jakos chetnie graja)))

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Tone w produkcji mojego MP_PAKA hehe, ale o westerplatte nie zapominam mamy sie okazuje jakis maperow w klasnie z doswiadczeniami z Quake3 etc. Napewno to ugryziemy :> ale chce zeby to bylo wspolna praca roznych osob z paru klanow, powazne dzielo na swiat Nie jakas qpa



hehe ale ludzie i tak lukna....dobra reklama
pozatym juz wyszly trzy qpy a na dwoch z nich ludzie jakos chetnie graja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Na co lukna ? nie skumalem.
Ja na nich nie gram :> Widzialem na specu bo czesto skriny robie rozne i sorry 1 gralem 3mins na carnage , bez respa po drodze mi sie nie kce, pomijam resp axis w bunkrze kamikaze...

Ja zrobie sobie swoja mape z yakuzziiii, golymi pannami, Plasma TV, arsenalem i szampanem etc. Powierzchania 20m2

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


hehe ale ludzie i tak lukna....dobra reklama
pozatym juz wyszly trzy qpy a na dwoch z nich ludzie jakos chetnie graja




Ja bym powiedzial ze na jednej i tez nie tak chetnie ( chyba ze liczysz mp_base i mp_carnage za dwie mapki ) . Z ta checia to tez nie bylbym taki pewien . Granie na customach niezaleznie ktorych jest o tyle uciazliwe ze na jedna rozgrywke przypada 15 VOtow aby ja zmienic .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2001 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

quote:
Napisane oryginalnie przez sud
Moze nie tutaj powinienem, ale widze ze pomysly na nowe mapki dawaliscie. To ja tez mam jeden. Mianowicie mapka z glownym objective: wysadzenie tamy. Wielka tama na rzece, z duzym spadkiem (mozna skakac z gory do wody ), duza iloscia pomieszczen wewnatrz (jakies pokoje do obslugi, generatory mocy itd.). Oczywiscie kilka wejsc oprocz normalnie z gory (klatka schodowa na dol, albo winda?) np jeszcze kanaly na dole do ktorych trzeba wplynac, dluga drabinka z samego dolu tamu (latwy ostrzal) i te sprawy. Kto atakuje a kto broni to juz jak kto woli. Mysle ze daloby sie bardzo fajna mape zrobic.


Heh, Sud, widze ze wpadles na ten sam pomysl co ja. Jak tylko w singlu zobaczylem te zapore, od rzu pomyslalem: czemu nie ma jej w multi? Mysle ze dobra przerobka mapy z singla nie bylaby potraktowana jako plagiat, bo wiadomo, ze dobra mape do multi jest o wiele trudniej zrobic. Musi ona nie byc liniowa (jak przawie wszystkie z singla RTCW) i musi dobrzew wywazac sily.

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2001 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]Dyzio

[...]
Mysle ze dobra przerobka mapy z singla nie bylaby potraktowana jako plagiat, bo wiadomo, ze dobra mape do multi jest o wiele trudniej zrobic. Musi ona nie byc liniowa (jak przawie wszystkie z singla RTCW) i musi dobrzew wywazac sily.

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio


W singla nie gralem wiec nie wiem jak to wyglada, ale jako podstawa pewnie moglaby sie nadac. No a tama nadaje sie idealnie do wolfowego typu rozgrywki. Dziwie sie czemu nie ma takiej oficjalnej mapki, szczegolnie ze (jak mowicie) jest ona w singlu.

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2001 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[WP]SS-MAN
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: miasto

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez sud

. Dziwie sie czemu nie ma takiej oficjalnej mapki, szczegolnie ze (jak mowicie) jest ona w singlu.


To proste........
Nie chciało im się!!!
Gre wydali za 180zł a nawet z 10 mapek do multi nie dali

__________________
...... A jak bedzię trzeba wszyscy pójdziemy po kolei na śmierć......
......jak kamienie rzucone przez Boga na szaniec .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [WP]SS-MAN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [WP]SS-MAN Znajdź więcej post'ów przez  [WP]SS-MAN Dodaj [WP]SS-MAN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [WP]SS-MAN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [WP]SS-MAN

To proste........
Nie chciało im się!!!
Gre wydali za 180zł a nawet z 10 mapek do multi nie dali



Ja mysle ze od stycznia trzeba zawiazac inicjatywe Westerplatte, maly zespol ktory zrobi perelke! YEAH.

Moge sie zajac txtorami, czescia modeli (kce koniecznie zrobic niemieckie dzialo albo czolg Moge zrobis pak ze skinami do westerplatte dla axis i alies Mysle ze najlatwiej sie jakos dogadac kto to chce robic w praktyce usiasc na dupie na poczatek, kazdy porysuje pare mapek sobie na kartce wybierze sie best plan, np ankieta na sajcie WESTERPLATE.PRV.PL etc

GO GO GO TIGERS!
Ojczyzna cie potrzebuje, twoi koledzy juz sa na froncie!

PS: Moja wizja sie nie zmienila, ja wyobrazam sobie to tak: (przypomne)
Mapa typu depot wysadz im cos , lub oni ci wysadza

2 sekcje mapy po srodku flaga z respem do zdobycia.
1 Sekcja okopen mit artillery batterien, nie wiem czy ktos wie jak wygalada okopana bateria wcale nie 2 okopy i 2-3 dziala To mala fortyfikacja , wiec to sektion A z dzialami do wysadzenie przez pochaterskich Polakow.
2 Sekcja, to umocnienia PL, za jakim murkiem np. Mozna wysadzic murek albo juz 1 dziura bedzie zrobiona przez tkwiacy w nim czolg taki mi sie to widzi (kce czolga robic noo) za nim ala bitch bunkren na podstawie historycznych fotek planow etc, czesciowo.

Aha okopy Axis to nie takie trenches jakie znamy, tylko okopy ze jak stoisz to ci lepek wystaje i mozesz walic, kucasz nie widac cie. W okopach stanowiska MG z workami. Tak ze jedni i 2dzy moga sie solidnie pobronic.

Oczywiscie wezmiemy sie za najlepszy pomysl w maire historycznie sensowny (tylko plz plz plz , zadnego wysadzania okretow lub czegos na nich) PL sie bronili do konca a nie szturmowali baltyk moga przedpola swoje tak jak np ta beterie moja przykladowa ataken

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 04:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Ja mysle ze od stycznia trzeba zawiazac inicjatywe Westerplatte, maly zespol ktory zrobi perelke! YEAH.

Moge sie zajac txtorami, czescia modeli (kce koniecznie zrobic niemieckie dzialo albo czolg Moge zrobis pak ze skinami do westerplatte dla axis i alies Mysle ze najlatwiej sie jakos dogadac kto to chce robic w praktyce usiasc na dupie na poczatek, kazdy porysuje pare mapek sobie na kartce wybierze sie best plan, np ankieta na sajcie WESTERPLATE.PRV.PL etc

GO GO GO TIGERS!
Ojczyzna cie potrzebuje, twoi koledzy juz sa na froncie!

PS: Moja wizja sie nie zmienila, ja wyobrazam sobie to tak: (przypomne)
Mapa typu depot wysadz im cos , lub oni ci wysadza

2 sekcje mapy po srodku flaga z respem do zdobycia.
1 Sekcja okopen mit artillery batterien, nie wiem czy ktos wie jak wygalada okopana bateria wcale nie 2 okopy i 2-3 dziala To mala fortyfikacja , wiec to sektion A z dzialami do wysadzenie przez pochaterskich Polakow.
2 Sekcja, to umocnienia PL, za jakim murkiem np. Mozna wysadzic murek albo juz 1 dziura bedzie zrobiona przez tkwiacy w nim czolg taki mi sie to widzi (kce czolga robic noo) za nim ala bitch bunkren na podstawie historycznych fotek planow etc, czesciowo.

Aha okopy Axis to nie takie trenches jakie znamy, tylko okopy ze jak stoisz to ci lepek wystaje i mozesz walic, kucasz nie widac cie. W okopach stanowiska MG z workami. Tak ze jedni i 2dzy moga sie solidnie pobronic.

Oczywiscie wezmiemy sie za najlepszy pomysl w maire historycznie sensowny (tylko plz plz plz , zadnego wysadzania okretow lub czegos na nich) PL sie bronili do konca a nie szturmowali baltyk moga przedpola swoje tak jak np ta beterie moja przykladowa ataken



moge pomow w 2d... z 3d nie mailem jescze doczynienia

a wiec tekstorki plakaty i inne takie...jak chcecie pomoge

hmm co do mapki..

uwazam ze alieni nie powini atakowac..czyta obrona...w dosyc dogodnym miejscu..kilka drog...na komplexie 2-3 budynkow-bunkrow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 05:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


moge pomow w 2d... z 3d nie mailem jescze doczynienia

a wiec tekstorki plakaty i inne takie...jak chcecie pomoge

hmm co do mapki..

uwazam ze alieni nie powini atakowac..czyta obrona...w dosyc dogodnym miejscu..kilka drog...na komplexie 2-3 budynkow-bunkrow



Kazda pomoc sie przyda, pomysl tez niezly, tylko gdzie moj czolg stanie! hehe zepsooty pewnie albo moze ten zrobic dzialo szturmowe z MG... tyla ze wtedy nie bylo w sumie nic fajnego z tych rzeczy... co lubiem najbardziej ;> Co do plakatow to damy historyczne nic robic nie trza

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Edytowane przez DarkXenocide dnia 25-12-2001 o godz. 07:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 05:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[WP]SS-MAN
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Kazda pomoc sie przyda, pomysl tez niezly, tylko gdzie moj czolg stanie! hehe zepsooty pewnie albo moze ten zrobic dzialo szturmowe z MG... tyla ze wtedy nie bylo w sumie nic fajnego z tych rzeczy... co lubiem najbardziej ;> Co do plakatow to damy historyczne nic robic nie trza


Mam 1 plakat poborowy Waffen (to mój "obrazek" hehehe )

__________________
...... A jak bedzię trzeba wszyscy pójdziemy po kolei na śmierć......
......jak kamienie rzucone przez Boga na szaniec .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [WP]SS-MAN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [WP]SS-MAN Znajdź więcej post'ów przez  [WP]SS-MAN Dodaj [WP]SS-MAN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [WP]SS-MAN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [WP]SS-MAN

Mam 1 plakat poborowy Waffen (to mój "obrazek" hehehe )



Mam go w oryginale z napisem na dole hehz

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Wskocznie na www.wolfenstein.cz
mozna wszystko zrozumiec a do tego sie usmiac np:
ANKIETA :
Libi se vam novy design?

1)Libi a moc
2)Ujde..
3)Predtim byl lepsi
4)Nelibi

. W dziale mapki myslalem ze znajde jakies perelki ala moja dzielo tylko w Czechach , ale niee nawet Marka nie maja ( tylko TrenchToast i Generator ) . A do tego znikoma ilosc klanow ...i oni chca do UNII ???

Aha zeby nie bylo ze nie zwiazane z tematem to tak Projekt swietny ale ja sadze ze plan nalezaloby oprzec na jakichs historycznych zdjeciach z lotu ptaka ( jezeli takie sa ) i na nie naniesc jakies poprawki .

No dobra przesadzilem z tymi klanami jest ich ... 1
http://wolfenstein.morgus.cz/ - Departament Of Death
LOL hahahhaah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[WP]SS-MAN
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: miasto

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Mam go w oryginale z napisem na dole hehz


Ja tez mam orginal tylko napisy wycielem

__________________
...... A jak bedzię trzeba wszyscy pójdziemy po kolei na śmierć......
......jak kamienie rzucone przez Boga na szaniec .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [WP]SS-MAN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [WP]SS-MAN Znajdź więcej post'ów przez  [WP]SS-MAN Dodaj [WP]SS-MAN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [WP]SS-MAN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Sprawa wyglada tak:
Chetni do pomocy, ktorzy sie zglosili :

Mapa: Przecinek, Starsky
Txtoren : ja, models

SS man tez cos kce pomoc. Badidea jak wroci sadze ze tez sie troche doloshy etc, kto jeszcze >?

zalozymy sajta oficjal mapki hyhyh jaki westerplatte.rpv.pl cos ala to

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 01:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Sprawa wyglada tak:
Chetni do pomocy, ktorzy sie zglosili :

Mapa: Przecinek, Starsky
Txtoren : ja, models

SS man tez cos kce pomoc. Badidea jak wroci sadze ze tez sie troche doloshy etc, kto jeszcze >?

zalozymy sajta oficjal mapki hyhyh jaki westerplatte.rpv.pl cos ala to



Heh, ja bardzo chetnie sie dolacze. Moge robic tekstury, troche bawilem sie tez w robienie mapek (quake 2), ale to bylo dawno. Hmm, oprocz tego to nie wiem... reklama?

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Sprawa wyglada tak:
Chetni do pomocy, ktorzy sie zglosili :

Mapa: Przecinek, Starsky
Txtoren : ja, models

SS man tez cos kce pomoc. Badidea jak wroci sadze ze tez sie troche doloshy etc, kto jeszcze >? :)

zalozymy sajta oficjal :) mapki hyhyh jaki westerplatte.rpv.pl cos ala to



Jesli znajdzie sie miejsce to i ja sie dolacze. Jedyne w czym moge pomoc to mapy (tylko jak 3 osoby beda robily 1 mape ? :)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Sprawa wyglada tak:
Chetni do pomocy, ktorzy sie zglosili :

Mapa: Przecinek, Starsky
Txtoren : ja, models

SS man tez cos kce pomoc. Badidea jak wroci sadze ze tez sie troche doloshy etc, kto jeszcze >?

zalozymy sajta oficjal mapki hyhyh jaki westerplatte.rpv.pl cos ala to



eee....nie wiem czy sie nie powtarzam...grafa 2D moge wziac na siebie


eee no i wyobraznie przestrzenna tez jakas podobno mam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

No wiec wszystkie osoby chcace naprawde pomoc, siadaja na poczatek grzecznie na pupci i rysuja po 2 mapki, westerplatte na karteczce Wybierzemy najlepsza, oczywiscie autor zostanie wymieniony pozniej w info mapy Zaraz wyjdzie kto powaznie podchodzi, kartke ma kazdy i dlugopis/olowek wrzcimy to later na www i damy ankiete tutaj np. obojetnie.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 02:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

Question

Uuu widze ze temat ucichl... a szkoda, bo ja mam juz projekt gotowy. Tylko gdzie mam go wyslac? Do DarkXenocide?

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Tak do mnie, choc jeden cos zrobil Reszte po takim odzewie olac. Mapperow jest paru spoxz. txtoory moge sam natrzaskac.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Przydal by sie (maly) szczegol: mapa ma byc DUZA ??, a moze mala...
Mam plany rozmieszczenia bunkrów, umocnien i budowli, ale jesli by zrobic taka mape to byla by ona wielka... naprawde OGROMNA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:41.    Strony (7): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions