Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Delta Force Next .... coś tam
Zainstalowałbym/nie zainstalowalbym BHD na nowym kompie bo:
Ta ankieta została zakończona.
To dobra gra 8 38.10%
Moj klan gra w to, więc musze 1 4.76%
Jasne, nic innego mi nie działa na kompie 1 4.76%
Już mam tej gry dość 2 9.52%
Tak, nie ma narazie nic bardziej pasującego mi 5 23.81%
Gram w 6 gier, lecz miło wrociś do tego tytułu czasami 1 4.76%
Przecież ta gra ma juz chyba ze 3 lata !!! 0 0%
Co to jest BHD? 3 14.29%
W sumie: 21 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
generowane losowo mapy... cos pieknego


Zapomniałeś dopisac..."Moim zdaniem...?"

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2005 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Zapomniałeś dopisac..."Moim zdaniem...?"
a cos od siebie?! ROTFL

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2005 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Moim zdaniem boski się nawalił
no skad...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2005 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Moim zdaniem boski się nawalił

Jego zdrowie , moim zdaniem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2005 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Jego zdrowie , moim zdaniem


Wy tu o jabolach a tu już screeny są z nowej Delty - http://www.nova-inside.com/forums/s...;threadid=12453

Wiele podobieństw do BHD widze, na jednym zdjęciu jakby sie ciemniło - czyżby pory dnia zmienialy sie jak w JO?

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Skriny ładne, sporo osób jednak nie za dobrze się wypowiada o tej grze na tamtym forum. Ktoś tam głosi że to może być MOD BHD do JO, który zaginął gdzieś w trakcie tworzenia a teraz chce się go sprzedać za kasę.
Jeśli te mapy nie będą za duże to resztę przełknę. Martwi mnie jednak że coś chyba ostatnio przestali pisać o antycziterskich mechanizmach przy okazji wzmianek o tej gierce.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Wy tu o jabolach a tu już screeny są z nowej Delty - http://www.nova-inside.com/forums/s...;threadid=12453

Wiele podobieństw do BHD widze, na jednym zdjęciu jakby sie ciemniło - czyżby pory dnia zmienialy sie jak w JO?




Wygląda to jak JO, ale z grafą do BHD. Duże prawdopodobieństwo jest w wypowiedzi Jerrego.

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
...Ktoś tam głosi że to może być MOD BHD do JO, który zaginął gdzieś w trakcie tworzenia a teraz chce się go sprzedać za kasę...


No zobaczymy co to będzie za wynalazek

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Skriny ładne, sporo osób jednak nie za dobrze się wypowiada o tej grze na tamtym forum. Ktoś tam głosi że to może być MOD BHD do JO, który zaginął gdzieś w trakcie tworzenia a teraz chce się go sprzedać za kasę.
Jeśli te mapy nie będą za duże to resztę przełknę. Martwi mnie jednak że coś chyba ostatnio przestali pisać o antycziterskich mechanizmach przy okazji wzmianek o tej gierce.



Jeśli to będzie mod do JO (a patrząc na użyty silnik jak i elementy graficzne oraz zapowiadaną cenę) to automatycznie będzie chroniony przez PB.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 13:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Do grafiki JO to temu troche brakuje moim zdaniem. Jeszcze miesiąc i zobaczymy, mam nadzieje że jakieś demko bedzie na początku kwietnia.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak dla mnie to jest to połączenie JO i BHD - broń, pojazdy-JO; grafika i charakter gry-raczej BHD. Ale widze miłe akcenty z pierwszych delt (obrazek 9 od góry) powiększenie jak w DF-1,2,3- pojawiająca się luneta po prawej stronie ekranu, fajnie tak przypomnieć sobie stare dobre czasy, ale mimo wszystko bardziej podoba mi się powiększenie w BHD, jednak obawiam się że grą tę czeka podobna przyszłość co JO.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 15:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
... tu już screeny są z nowej Delty - http://www.nova-inside.com/forums/s...;threadid=12453

Wiele podobieństw do BHD widze,...


moim zdaniem , to jakaś kicha, kiepski żart i wygląda mi na to że nazwa DF:NG nie jest tylko pustym nawiązaniem, bo z tego co mgliście pamietam to , faktycznie klimat przypomina pierwsze Delty ?!, jak to ma być postęp to ja dziękuję za taką ewolucję,
to juz chyba BHD na inne platformy lepiej wygląda http://www.blackhawkdownthegame.com/dfbhdxp_uk.html

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Do grafiki JO to temu troche brakuje moim zdaniem. Jeszcze miesiąc i zobaczymy, mam nadzieje że jakieś demko bedzie na początku kwietnia.


Bo ja wiem ? dopóki nie będzie choćby trailera to ciężko określić.
Z resztą pożyjemy, zobaczymy. JO też sie wszyscy podniecali a wyszła kicha jakich mało.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 15:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

screen 10 , można zwymiotować, na polski rynek to powinni zrobić lokalizację z VW Golfem w roli głównej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
screen 10 , można zwymiotować, na polski rynek to powinni zrobić lokalizację z VW Golfem w roli głównej


mod bhd do jo powstaje swoją drogą, ale wygląda zdeeecydowanie lepiej (http://pro-warrior.com/talk/index.p...;st=0#entry2283) a ta delta prezentuje się całkiem klimatycznie, tyle że mój komp tego nie ujedzie niestety
pożyjemy, zobaczymy - tak jak już wypowiadał się jeden z moich przedmówców - JO było wynoszone pod niebiosa, a ogólnie wyjszła lipa jakich mało (przyznam, że na początku też mi się podobało ).

a w ogóle te merole klaska, zaraz wyskoczy z nich jakiś szejk z uzi i babach

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
a w ogóle te merole klaska, zaraz wyskoczy z nich jakiś szejk z uzi i babach [/B]

Przeciez to nie sa merole, tylko Lincolny. Oj Lama Lama

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
mod bhd do jo powstaje swoją drogą, ale wygląda zdeeecydowanie lepiej (http://pro-warrior.com/talk/index.p...;st=0#entry2283) a ta delta prezentuje się całkiem klimatycznie, tyle że mój komp tego nie ujedzie niestety
pożyjemy, zobaczymy - tak jak już wypowiadał się jeden z moich przedmówców - JO było wynoszone pod niebiosa, a ogólnie wyjszła lipa jakich mało (przyznam, że na początku też mi się podobało ).

a w ogóle te merole klaska, zaraz wyskoczy z nich jakiś szejk z uzi i babach



Szczególnie te latające hummery są zajebiste. Rodem z "Gwiezdnych wojen"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2005 00:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
(...)
a w ogóle te merole klaska, zaraz wyskoczy z nich jakiś szejk z uzi i po babach



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2005 03:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Przeciez to nie sa merole, tylko Lincolny. Oj Lama Lama


luksusowa fura na którą mnie nie stać - to musi być merol

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2005 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

i jeszcze jeden

Załącznik: 1.jpg
Załącznik został 142 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2005 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
i jeszcze jeden

No ta fontanna to już lipa, że hej. Jak na Misiu Uszatku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2005 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
No ta fontanna to już lipa, że hej. Jak na Misiu Uszatku


nie chcesz to nie graj

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2005 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2-devil-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

;p

Ja gram i w BHD i JO ( w to drugie mniej) ale prawda jest taka ze BHD jest gra bardziej dynamiczna ja mysle ze raczej dla fanow dobrej zabawy a nie realizmu. w JO trzeba sie dosyc dlugo uczyc strzelac i ogolnie zrozumiec o co w tym wszystkim chodzi. BHD jest zdecydowanie prostsze wystarczy poznac mape a wyniki przyjda same. Wielu graczy jest najnormalneij w sweicie uzalezniona od BHD bo po przegraniup owiedzmy 1000 godzin w ta gre ( nie chwalac sie naleze do tego grona ) trudno nagle sobie powiedziec NIE i pojsc grac w cos innego. Jesli chodzi o DFX to moim zdaniem bedzie to twor Jointo podobny i napewno bedzie mniej przypominal Black Hawk'a ( chociazby dodanie pojazdow) Wielka zaleta BHD jest to ze wiekszosc map to wymieszanie sporych miejskich przestrzeni z ciasnymi uliczkami i to wlasnie to jest w BHD piekne. A na screenach z Xtreme jakos walk w miescie nie widze....... . Nie wroze nowej odslonie DF wielkiego sukcesu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2005 07:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2-devil- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2-devil- Znajdź więcej post'ów przez  Px2-devil- Dodaj Px2-devil- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2-devil- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Px2-devil-
Ja gram i w BHD i JO ( w to drugie mniej) ale prawda jest taka ze BHD jest gra bardziej dynamiczna ja mysle ze raczej dla fanow dobrej zabawy a nie realizmu. w JO trzeba sie dosyc dlugo uczyc strzelac i ogolnie zrozumiec o co w tym wszystkim chodzi. BHD jest zdecydowanie prostsze wystarczy poznac mape a wyniki przyjda same. Wielu graczy jest najnormalneij w sweicie uzalezniona od BHD bo po przegraniup owiedzmy 1000 godzin w ta gre ( nie chwalac sie naleze do tego grona ) trudno nagle sobie powiedziec NIE i pojsc grac w cos innego. Jesli chodzi o DFX to moim zdaniem bedzie to twor Jointo podobny i napewno bedzie mniej przypominal Black Hawk'a ( chociazby dodanie pojazdow) Wielka zaleta BHD jest to ze wiekszosc map to wymieszanie sporych miejskich przestrzeni z ciasnymi uliczkami i to wlasnie to jest w BHD piekne. A na screenach z Xtreme jakos walk w miescie nie widze....... . Nie wroze nowej odslonie DF wielkiego sukcesu


Trudno sie nie zgodzic,tez nie wroze sukcesu tej grze.Od siebie dodam,ze szkoda forsy na "drugiego patcha do JO",dziwi polityka novalogic, oni nic nie potrafia zrobic dokonca dobrze,a teraz czekaja na nastepnych naiwniakow ja wysadam z tego pociagu do nikad.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2005 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

"Mówi latarnia morska: wasz wybór!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2005 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LM (nietoperek)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Siedlce

a ja z checia pogram w cos nowego, cos co przypomina mi dobre DFBHD, ale w cos co ma PB i nie dopuszcza do gry czrodzieji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2005 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LM (nietoperek) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LM (nietoperek) Znajdź więcej post'ów przez  LM (nietoperek) Dodaj LM (nietoperek) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LM (nietoperek) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez LM (nietoperek)
a ja z checia pogram w cos nowego, cos co przypomina mi dobre DFBHD, ale w cos co ma PB i nie dopuszcza do gry czrodzieji


Hmm... chyba Novalogic nie zaplacila ostatniej raty za PB,bo w JO dzieje sie coraz wiecej "dziwnych rzeczy",tak wiec radze wiecej dystansu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2005 07:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Hmm... chyba Novalogic nie zaplacila ostatniej raty za PB,bo w JO dzieje sie coraz wiecej "dziwnych rzeczy",tak wiec radze wiecej dystansu.

no niestety , chyba nie zapłaciła tych rat trochę więcej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2005 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
no niestety , chyba nie zapłaciła tych rat trochę więcej

hehe... a moze to PB staje sie malo wydajny ( a moze byl od poczatku)... czyzby zchylek gier MP online?

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2005 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
hehe... a moze to PB staje sie malo wydajny ( a moze byl od poczatku)... czyzby zchylek gier MP online?

na szczęście jest jeszcze Argus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2005 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2-devil-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

heh

Punlbuster jest w dalszym ciagu programem niedopracowanym napewno lepszym od takiego Argusa ale jest z nim jedne problem jest ci sie z***** nei pograsz w nic mi PB nagle przestal dzialac i nie moge grac na 90% serverach w ET , BV , JO. Narazie jedynym skutecznym programem anty cheaterskim jest chyba cheating death do CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 02:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2-devil- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2-devil- Znajdź więcej post'ów przez  Px2-devil- Dodaj Px2-devil- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2-devil- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:02.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions