Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Dokad zmierzamy?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

Dokad zmierzamy?

Czy zastanawialiscie sie kiedys jakie skutki w przyszlosci odniosa podjete przez was decyzje? Czy widzicie jakie sa obecne skutki podjetych wczesniej decyzji? Mowiac dokladniej czy zastanawialiscie sie jakie beda skutki trwania przy polskich ustawieniach i stwarzania tzw. polishPM nazywanego przez niektorych realPM? Czy widac obecnie jakies skutki dotychczasowej gry polakow na tych ustawieniach? Czy podobnie jak ograniczalismy sie do tej pory do dwoch map mamy zamiar nadal ograniczac sie do imho przesadzonego rg z fastrail1... moze trzebaby sie zastanowic i wyciagnac jakies wnioski?
Prosze moderatorow o usuwanie z tego topicu wszystkich wypowiedzi w stylu: polskie/defaultowe ustawienia smierdza itp. Chcialbym aby kazdy uzasadnil swoje zdanie, tak aby powstala z tego dyskusja a nie poprostu rozmowa przecietnych polakow o znaczaco roznych pogladach (patrz podpis)...

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2003 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

Jak mam grac w q3 to tylko cpma 1on1 z fastrailem 1 i weaponrespawn 5.
Po prostu gra jest wtedy bardziej dynamiczna.
Gram tak jak lubie - nie patrze na 'MISZCZOW'.

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 03:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Jak juz zwyklem powtarzac, wiekszosc burakow w tym kraju, jak juz si enauczy grac na jakis ustwaieniach i mapch to boi sie jakich kolwiek eksperymentow...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

A dlaczego mamy patrzec na innych? Polacy nie gesi

Ja tam powiem tak. Sytuacja polskiego netu jest chyba wszystkim dobrze znana. Pingi w innych krajach rzadko kto ma sensowne. Gramy wiec na wlasnym podworku ktory lubimy. Wiec po co go zmieniac? Zeby po prostu grac tak jak inni? Ja tam wole fastrail 1 bo robi gre ciekawsza ... jak sobie koledzy z zachodu nie radza to krzyz im na droge

Fakt - ci najlepsi od nas jesli wyjezdzaja za granice pograc to sie ucza grac na innych ustawieniach ale czy to powod dla reszty by grala na slimaczym fastrail 0? Unia europejska tego nie wymaga wiec jest ok

Co zas do mapek to jest to w polsce norma i czego ty oczekujesz? W gry ktore gram/ gralam tez zazwyczaj popularne sa gora dwie / trzy mapy a reszta nie.. itego raczej nie zmienisz.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

no gra sie na takich od początku czyli chyba juz w lansanity rail byl 1000 i weapon 5; i ja tak gram od lansanita czyli z 1,5 roku... i co ? teraz mam nagle przekoczyc na 1500 nie umiem i tyle. W moim mozgu zakodowalo sie juz 1000 i dodatkowe 500 ***** wszystko. Wczoraj na dialogu na ktorym jakis kretyn (*****) zablokowala voty skakalem sobie sam na weponie 15 i nagle sie dziwie gdzie kuwa wszystki itemy ? ja juz nie dam rady przestwic sie na 1500 15 i tyle. A druga kwestia to taka ze duzo fajniej sie gra na 1000 5 ja wtedy czuje blusa ; a pozatym 1500 15 zbliza ,bardzo, pm do vq3 niedlugo jeszcze moze cooldown po lg ewprowadza

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 09:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

fr 0 i wr 15 poprostu smierdzi (usuncie mnie hehehehe)

nad niczym sie nie zastanawiajmy tylko grajmy swoj promode! ja za fr 0 nie przepadam ale jest znosne. gorzej jesli chodzi o wr 15
to sie poprostu nie sprawdzi w polsce. czemu? a temu ze mamy tu zbyt mocnych graczy. niejednokrotnie grywalem z potegami polskiego pm i wiem ze gdyby wr bylo ustawione na 15 to odbijalbym mapy przy pomocy mg, ewentualnie sg. wr 15 sie poprostu nie sprawdzi bo ten kto ma mape ma tez bron a drugi bedzie biegal na golasa! nie dosc ze bez zbroi to jeszcze bez broni!

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 09:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

co za roznica? q3 i tak zmierza do piachu, tak samo jak i ten post i my wszyscy of korz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

****, board sie sypie i edytowac nie mozna....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
co za roznica? q3 i tak zmierza do piachu, tak samo jak i ten post i my wszyscy of korz

Skoro nie widać różnicy to po co zwalniać? Szybsza gra = więcej wrażeń = więcej wspomnień. A jeśli coraz więcej wspomnień.... to coraz bliżej do piachu

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Ech... Polskie ustawienia nie wymagaja od gracza nic poza aimem i szybkoscia. Taka jest prawda - przez fastrail 1 gra jest caly czas zdominowana tylko i wylacznie przez Railgun'a, a weaponrespawn 5 pozwala zapomniec o kontrolowaniu mapy (poza liczeniem armorow) - nie trzeba sie martwic o bron, ktora po prostu caly czas jest tam gdzie powinna.

W dodatku lata gry tylko na CPM1a i bieganie YA <-> YA zabilo jakiekolwiek glebsze myslenie podczas meczu...

Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie wole ogladac sobie demko, na ktorym jeden z graczy caly czas moze mnie zaskoczyc jakims fajnym zagraniem, ciekawa taktyka, niespodziewanym ruchem. Demko gdzie widac, ze gracz mysli. Owszem, mecze w wykonaniu matr0x'ow czy innych zoomer'ow sa imponujace - 8 fragow na minute, 20 impressive'ow, celnosc 60%... Tylko, ze takie cos robi wrazenie jak sie obejrzy taki mecz dwa razy, trzy razy. Ale 50 mecz z kolei, ktory tak wyglada robi sie po prostu nudny. I rzygac sie chce takim czyms.

Ostatnio do kanonu granych map weszlo kilka nowych - glownie cpm15. Super zajebiscie, tylko, ze granie na cpm15 na polskich ustawieniach po prostu zabija potencjal lezacy w tej mapie. Mnostwo taktyk do rozegrania, ogromna ilosc sposobow na kontrole mapy - to wszystko sie nie liczy przy wr5... Znowu jest tylko bieganie po armory.

Nie nie, ja polskich demek juz od dawna nie ogladam. Ostatnie polskie demo jakie widzialem to byl chyba final Mephisto... Dema z Challenges przebijaja Polakow o 100%.

Zacytuje wam cos, co przetlumaczylem juz na potrzeby podobnej dyskusji na innym forum (wyszukal addict3d) :

quote:
apheleon
cpma zostalo zaprojektowane aby zwiekszyc doswiadczenie graczy poprzez pozwolenie na rozne rodzaje strategii i aby zwiekszyc skill zwiekszajac 'maksymalny' mozliwy poziom umiejetnosci. Powodem, dla ktorego cpm ma taka fizyke jaka ma, jest to, ze pozwala ona graczowy na dynamiczniejsze poruszanie sie i daje nowe wyzwanie - nauczenie sie tej fizyki i wykorzystania jej jako przewagi nad przeciwnikiem. Teraz ludzie to zrozumieli, ale za bardzo to upraszczaja. Mysla "poruszam sie szybko, wiec to przyspiesza gre, zwiekszajac wymagany skill, itd. tylko to powoduje ze gra jest duzo lepsza".

Zle.

Wg mnie te dwie rzeczy maja maly zwiazek. Dla mnie predkosc jest tylko jednym z elementow, ktory wykorzystuje przy bieganiu pomiedzy przedmiotami wykradajac je przeciwnikowi. To nie za bardzo sie przydaje w "polskim cpm", bo bronie zawsze sa dostepne, a byloby jeszcze bardziej bez sensowne, gdyby tak samo zachowywaly sie zbroje - spawnowaly by sie pewnie co 10 sekund.

Dema, na ktorych moge myslec razem z graczem sa dla mnie najprzyjemniejsze do ogladania. Natychmiast widac jak osoba MYSLI inaczej od ciebie, a tym TAK NAPRAWDE ludzie sie roznia. Fajnie oglada sie cpm3, bo gra na niej skupia sie przede wszystkim na celnosci, jak zreszta w przypadku wiekszosci map cpm. Przyjemnie oglada sie ludzi zdobywajacych imponujace fragi za pomoca rejla i shaftuja bez skonczonosci, ale bez przesady. TAK NAPRAWDE to nie sa imponujace umiejetnosci, czyniace gracza bardzo dobrym. Aby sie tego nauczyc wystarczy tylko cwiczyc i powtarzac. To, co czyni jednych graczy lepszymi od innych jest w tym wypadku tylko to, ze potrzeba im mniej czasu, aby dobrze nauczyc sie celowac z rejla. Popatrzcie np. na zero4 czy matroxa. Oni moga to robic praktycznie w kazdej grze, ale cpm nie jest zaprojetkowane aby pokazywac rzeczy w ten sposob, tak jak to robia "pelne efektow' gry, gdzie ludzie podniecaja sie takim czyms.

Z weaponrespawn 5 nie jest problemem dorwac bron, kazdy moze to zrobic i nie ma sie o co bac. Wszyscy sa tak samo uzbrojeni po 10sekundach i gra sprowadza sie tylko do tego kto ma lepszego cela. Kiedy jednak gramy z weaponrespawn 15 mozesz przez minute sie ukrywac szukajac broni albo zbroi. Dla mnie to tutaj PRAWDZIWI gracze moga sie wykazac. Aby przezyc i pozostac ukrytym przez 30 sekund nie majac zadnej broni, wymaga o wiele wiekszego skilla niz w przypadku weaponrespawn 5, gdzie po spawnie po prostu biegniesz do najblizszej broni. Gdzie tu jest myslenie?

Ta sytuacja przedstawia to, na czym polega promode. Tu nie chodzi o WALKE. Ona jest tylko testem na to, kogo aim jest lepszy, co znamy od czasow q1 i rozni sie tylko tym, ze sytuacje troche sie od siebie roznia. Tutaj chodzi o to, aby zobaczyc kto zdecyduje, w ktorych starciach brac udzial, a w ktorych nie, i co bedzie robil pomiedzy tymi waznymi decyzjami.

Ale prosto myslacy gracz, ktory chce tylko ogladac imponujace rejle i rakiety nigdy nie dostrzeze tych rzeczy. Dla niego bedzie to po prostu nudne i nie wymagajace skilla, podczas gdy w rzeczywistosci jest calkiem inaczej.



Jeszcze jedna sprawa.

Smieszy mnie to, jak Polacy caly czas w kolko powtarzaja jaka to oni sa potega ProMode na swiecie, ze nikt im nie podskoczy i ze w ogole. Polewka z tego na maxa, bo ludzie, ktorzy tak mowia w ogole nie wiedza co sie na swiatowej scenie CPMA dzieje. A na swiatowej scenie CPMA Polska jest posmiewiskiem. Ludzie przejrzeli na oczy, ze tzw. "potega" jaka Polska byla, spowodowana byla nie jakims super talentem naszych graczy czy niezwyklymi umiejetnosciami - zobaczyli, ze bylo tak tylko i wylacznie dlatego, ze Polska byla praktycznie jedynym miejscem, gdzie w ProMode ktokolwiek gral...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
****, board sie sypie i edytowac nie mozna....


Sora ze odbiegam od tematu ale wy tez nie widzicie zmian na glownej stronie boarda??? Bo np ja widze dalej tam ze tu jest 0 odpowiedzi...skasowalem coockiesy i offline i dalej to samo ;/

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Blue
Sora ze odbiegam od tematu ale wy tez nie widzicie zmian na glownej stronie boarda??? Bo np ja widze dalej tam ze tu jest 0 odpowiedzi...skasowalem coockiesy i offline i dalej to samo ;/

Zadko zagladam na strone glowna...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez Blue
Sora ze odbiegam od tematu ale wy tez nie widzicie zmian na glownej stronie boarda??? Bo np ja widze dalej tam ze tu jest 0 odpowiedzi...skasowalem coockiesy i offline i dalej to samo ;/

wezze kurde odbiegaj gdzie indziej- tu jest bardzo powazna rozmowa na bardzow wysokim poziomie!
no to wracając do tematu; nie wyobrazam sobie wr 15 na cpm3 w takich warunkach tam sie nie da przezyc chociaz rzeczywiscie gra jest ciekawsza ale i wolniejszal... co do rejla to wogole z cpma powinno sie usunac glosowanie na fasta bo on caly czas ma byc fast

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Teraz ja sie wypowiem
Osobiscie wole grac wr 5, fr 1 (nie wiem moze to dlugotrwale przyzwyczajenie ale po rozegraniu kilkunastu meczy, w ciagu jednego dnia, na wr 15, fr 0 nadal lapalem sie na podstawowych bledach wyniklych z przyzwyczajenia do polskich ustawien). Nie uwazam ani jednych ani drugich ustawien za lepsze. Przytocze tu jednak przyklad QW Obecnie najbardziej popularne ustawienia w QW to dmm3, co powoduje pozostawanie broni oraz koniecznosc zbierania amunicji (nie da rady powtornie zebrac giwery). Wydaje mi sie ze wszyscy wiedza ze Q1 jest demonem szybkosci w porownaniu nawet z PM. Co powoduje dmm3? Latwo dostepne bronie, brak konicznosci ich poszukiwania, w zasadzie natychmistowe jej zdobycie. Co temu przeciwdziala? Piekielnie szybka rakieta, szybkosc samego poruszania sie w QW, oraz duzo latwiejsza niz w Q3/PM mozliwosc spawnfragowania. Zgadza sie, takie ustawienia niejednokrotnie powoduja gigantyczne roznice w ilosci fragow (sam widzialem demo na DM4 gdzie wynik oscyowal w granicach 100:0 ). Kiedy jednak tak sie dzieje? Dzieje sie tak gdy pojwia sie chocby niewielka roznica umiejetnosci miedzy graczami (znow przytocze przykad dema gdzie b. dobry gracz rozwala drugiego do "-" oraz dema gdzie ten sam gracz jest zmuszony do zachowania maxymalnego skupienia, kontorli mapy etc. a wynik oscyluje przy baardzo niskich liczbach - cos jak vq3 ).
Powroce teraz do CPMA. Mamy wr 5, fr 1 - odpowiednik superszybkiej rakiety QW i weapon stay. Mamy przykad matr0xa na Slizgu, gdzie nikt nie potrafil go zatrzymac. Ale oprocz matr0xa na Slizgu nie bylo nikogo innego? Byli! Czy wyniki ich meczow byly tak duze jak tych z matr0xem (chodzi mi o calkowita liczbe zdobytych fragow)? Mamy jeszcze ostatni turniej w Gliwicach (mam nadzieje ze nie z ostatni udzialem matr0xa w cpma) mecz finalowy pomiedzy zoomerem i matem (ktory jak by nie patrzec nie prezentowal dawnej formy). Czy te mecze tez byly niemilosierna rzezia? Chyba nie. Dlaczego? Skill mat0xa byl w przyblizeniu rowny umiejetnoscia zoomera, wynik zatrzymal sie w okolicach 20 punktow (juz nie pamietam) a wiec podobnie jak i innch meczy (meczow?).
Jesli ktos to przczytal i nie wie jeszcze do konca o co mi chodzi to dodaje jeszcze konkluzje. Wg mnie polskie ustawienia zblizaja jeszcze bardziej CPMA do QW wymagaja one naprawde bardzo rownego skila (dla graczy na najwyzszym poziomie), ustawiena domyslne narzucaja obowiazek gry strategicznej, bardziej zachowawczej.

Jest jednak osoba ktora obwinie za ten caly burdel z wr i fs. Osoba ta jest arQon, ktory nie wahal sie wprowadzac wielkich zmian w modzie nie konsultujac ich z szersza publika (jak chodzby do dzis wrzacy problem pmove). ArQon przy calym swym wielkim wkladzie w wyglad obecnego cpma nie zrobil jednego. Nie usunal mozliwosci votowania fastraila! Zabierajac nam fastraila, zabierajac "im" "slowraila" wprowadzajac raila 1250ms, zmusilby wszystkich do jednakowej gry, tak nie zrobil. I za to bedzie sie smazyl w piekle

PS. Mi na prawde jest wszystko jedno w co grac, ale dopoki bedzie fr1 wole grac w niego, bo tak lubie. Nie bedzie fr 1- bez zalu zaczne grac fr 0.

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
co za roznica? q3 i tak zmierza do piachu

vq3 pewnie tak, ale drugiego pm nie spodziewalbym sie szybko.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

cos nie tak z tym boardem...

There seems to have been a slight problem with the FPP BOARD database.
Please try again by pressing the refresh button in your browser.
An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.
We apologise for any inconvenience

za trzecim razem dopiero jest dobrze....

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

Stereotyp (z greckiego stereós – stanowiący bryłę, stężały + typos – odbicie, obraz), funkcjonujący w świadomości społeczeństwa uproszczony, skrótowy i zabarwiony wartościująco obraz rzeczywistości, odnoszący się do grup społecznych, osób, sytuacji, instytucji, utrwalony wielokrotnym powtarzaniem. Pojęcie to wprowadził do socjologii W. Lippmann. Wg niego stereotyp to cząstkowy, jednostkowy i przede wszystkim schematyczny obraz, który powstaje w umyśle człowieka, odnoszący się do jakiegoś faktu lub zjawiska społecznego. Stereotypy jako wytwory kulturowe zostają jednostce narzucone i z góry podsuwają mu sposób widzenia określonych faktów i zjawisk społ. Stereotyp powstaje w rezultacie bezrefleksyjnego przyjmowania opinii rozpowszechnionych w danym środowisku; ponieważ przekazywane treści są zawsze zabarwione ocenami i emocjami, powoduje to, że stereotyp jest przekaźnikiem zarówno społ. sympatii i aprobaty, jak i uprzedzeń, dezaprobaty lub antypatii. Stereotyp najczęściej przyswajany jest w dzieciństwie, z tego względu jest bardzo trwały i odporny na zmianę nawet rzeczowej argumentacji oraz sprzecznych z nim doświadczeń.
Stereotyp pełni ważną funkcję w praktyce politycznej, pozwala bowiem na dokonanie podziału: “my” – “oni”, który kształtuje poczucie identyfikacji polit. powstałej w wyniku funkcjonowania opozycji grupy własnej (“my”) i grupy obcej (“oni”).
*zmiencie troche ta definicje zakladajac ze "my" to polska, "oni" to swiat.

Uplynelo juz wystarczajaco duzo czasu aby wytworzyl sie nam stereotyp polskiego promodeowca, grajacego na wysokim picmipe, faworyzujacego polskie ustawienia i mapy, wystepujacego przeciw lamerskim ustawieniom z zachodu, ktore przeciez zblizaja pm do tak znienawidzonego u nas (szczegolnie przez graczy pm) vq3... Trudno bedzie obalic ten stereotyp, sytuacje mogliby zmienic nowi gracze (ale tych raczej nie widac, moze zniecheca ich jezeli zostana wyzwani za vote no na fr1, albo nazwanie lolem za gre na picmipie 0 w koncu przeciez sie dostosuja i zaczna grac jak prawdziwi polacy) lub czolowka polskiego pm, bo co by nie powiedziec to wlasnie oni maja na to wplyw. Jezeli ktos sie uparl przy polskich ustawieniach to po "dyskusji" na http://quake.xgamer.pl/grzes/ nie widze szans na to ze jakakolwiek "rzeczowa argumentacja" jest go wstanie przekonac, nie jest go nawet wstanie zmusic do przemyslenia sprawy, po przeciez trzeba wtedy sie zastanowic (czym wogole jest pm i po co zostal stworzony), rozwazyc za i przeciw, mozna tez czasami dojsc do wniosku ze defaultowe ustawienia wcale nie zblizaja pm do vq3 i co wtedy? przyznac sie do tego, mimo iz wczesniej reprezentowalo sie odmienne stanowisko? No jak to przeciez tak nie mozna, co by sobie gracze pomysleli.

Zreszta to tez zignorujcie przeciez pisze to osoba grajaca na picmipie 0 co czyni jej zdanie zupenie niewaznym...

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2003 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

a mnie tam w sumie rybka moge grac z fr 1 i wr5 i bez tego :>

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 08:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Wydaje mi się, że Hakan ma najwięcej racji w tym wszystkim.
Często zapomina się o różnicach w poziomie graczy, a ma to kolosalny wpływ na rozgrywkę.
Ostatnio próbowałem szczęścia na paru serwerkach pm. Trzykrotnie spotkałem się z opinią, że w końcu mogą pograć z kimś o nienajlepszym skillu Ja ich rozumiem. Bardzo często stając do walki trafiam na takiego wymiatacza (przynajmniej w porównaniu do mnie), że nie mam czasu na nic. Nie mogę uciec, nie mogę się schować, nie mogę nic. Nie zniechęca mnie to jednak. Jeśli przez chwilę mam spokój to w końcu zaczynam kombinować. Może kiedyś to przyniesie rezultaty, może nie.
Przedwczoraj zagrałem z gościem na cpm3. Kolo poruszał się tak szybko, że nawet przy fastrail 1 i wr 0 (sic!) nic by mi nie pomogło. Ukrywanie się przez 30 sek też nie wchodziło w grę, jeżeli jemu zajmowało ok. 10 by oblecieć wszystkie miejsca. W rezultacie umoczyłem 34 do 2.
Jeśli jednak gram z kimś, kto również nie jest stałym bywalcem na serwerkach to niezależnie od ustawień gra staje się wyrównana.
Ponieważ nie gram zbyt często, to nie szukam tylko i wyłącznie serwerów pm. Jeśli są puste/zbyt oblegane - szukam osp (nawet tych z wyłączonym pm). Tam obserwuję to samo. Tzn. jeśli przewaga między moim przeciwnikiem a mną jest duża, to ciężko nawiązać sensowną walkę. W zasadzie gdyby nie to, że najczęściej osp jest na pro-q3dm6 to fragów byłoby równie dużo co na cpm3 - mapie dużo mniejszej.
Muszę jednak przyznać, że grając na osp/vq3 doskwiera mi brak ustawień z pm. Tu was jednak zaskoczę, nie chodzi mi o fastrail czy wr. Chodzi mi o respawn gościa ze zdrówkiem na 125. Często o tym zapominam i po walnięciu z raila "lekko sobie odpuszczam" – przecież "MA ZGINĄĆ". Tu jednak pojawia się mały zonk. Gość biegnie dalej, ja czekam na przeładowanie raila lub zmianę broni i kolo mi ucieka. Ta chwila mojego zawahania, a raczej błędnego przyzwyczajenia (w przypadku osp/vq3) daje szansę mojemu przeciwnikowi na ucieczkę. W respawnie oraz w fizyce wpływającej na poruszanie się widzę największą różnicę pomiędzy cpm a vq3.
Podsumowując.
Wg mnie jeśli poziom skillu jest wyrównany, wtedy przy fastrail 1 i wr 5 o przewadze zaczyna stanowić nie aim i szybkość poruszania, lecz strategia przyjęta przez gracza. Jeśli jednak jeden z graczy ma dużą przewagę skilla nad drugim to mamy wtedy frag za fragiem. Dotyczy to zarówno vq3 jak i pm. Odszukajcie sobie stare demka fatala. Wśród nich jest wiele takich, gdzie fatal miał dużą przewagę nad przeciwnikiem i nie musiał się wtedy przejmować zbytnio poziomem swojej strategii.
Po prostu. Jeśli gramy przeciwko słabemu przeciwnikowi to chcąc nie chcąc jest on dla nas tylko kolejnym botem

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

IMO - dobrze jest podpatrywac tych najlepszych :>

Ale czlowiek najlepiej uczy sie na swoich bledach ...

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 09:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

kilertowa, sure, tylko, ze z moich obserwacji to jesli roznica w skillu graczy nie jest az tak duza, ale jeden z graczy troszke wiecej grywa przez co ma lepszy aim, to wtedy szybko moze gra przerodzic sie w rzeznie. To jest jak tak jakbys szedl po chylni - idziesz idziesz, nagle powoli zaczyna druga strona opadac (jak przejdziesz polowe) i nagle sru! jest na dole.

A defaultowe ustawienia sa takie a nie inne wlasnie po to, zeby takiemu czemus zapobiec. I zeby slabszy gracz mogl brak aim'a nadrobic mozgiem.

Jakis czas temu doszedlem do wniosku, ze VQ3 jednak nie jest takie zle i ma wiele pozytywnych aspektow, dobrego gameplay'u. Taki fajny artykulik by Hoony (moj mistrz) - "If ProMode was vanilla, VQ3 would make a good mod".

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
kilertowa, sure, tylko, ze z moich obserwacji to jesli roznica w skillu graczy nie jest az tak duza, ale jeden z graczy troszke wiecej grywa przez co ma lepszy aim, to wtedy szybko moze gra przerodzic sie w rzeznie. To jest jak tak jakbys szedl po chylni - idziesz idziesz, nagle powoli zaczyna druga strona opadac (jak przejdziesz polowe) i nagle sru! jest na dole.


Wlasnie dlatego ja dla porownania fr1 i wr5 uzylem QW, tam jest identycznie. Polskie ustawienia wymagaja naprawde rownego skilla male odchylenie konczy sie tragicznie

Widze tylko jedno rozwiazanie, poniewaz weaponrespawn jest rozny dla roznych map (cpm1a, hub3aeroq3) nie mozna go wylaczyc ale mozna wylaczyc votowanie weaponrespawnu i zlikwidowac ustawienie fastrail 0/1 narzucajac jedno (np. 1250ms)to zmusi nas (jesli tego naprawde chcemy) do ujednolicenia CPMA i dostosowania sie do reszty...

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Po co dawac rejla 1250ms, skoro 1500ms jest dobry? Najlepszym rozwiazaniem byloby usuniecie rejla...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

1250 zeby pogodzic obie strony

usunac rail? OK ale zwiekszyc splashdemage, moc i szybkosc rakiety albo gram juz tylko w QW

PS. Widze Sweep ze piszesz rownolegle na dwoch forach

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2003 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
[...]
Najlepszym rozwiazaniem byloby usuniecie rejla...



/callvote YES

To byloby fajne rozwiazanie. Wreszcie na mniejszych mapkach z railem daloby sie normalnie pograc...

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

hmm... macie stoper? jezeli tak to zmierzcie przeladowanie raila (cpma1.0) wyjdzie wam oczywiscie cos w okolicach 1500ms, nastepnie wlaczcie fastraila i zrobcie to samo, ponownie otrzymacie cos kolo 1500ms... z tego co zdarzylem sie zorientowac wiekszosc uwaza jednak ze jest to reload time mimo iz jest wyraznie zaznaczone ze jest to SWITCH time. Sam zaczalem nawet w to wierzyc, ale cos mnie tknelo i sprawdzilem.
Ma to dac mozliwosc szybszej zmiany broni po niecelnym strzale z rg w bliskim starciu kiedy to te 500ms jest naprawde wazne. Jezeli sprawa przedstawia sie w ten sposob to jestem za fr1. Co do weaponrespawn to IHMO na cpm3 powinno zostac 5, polacy jednak potrafia grac na tej mapie naprawde dobrze, w cheu nie przegrali do tej pory na niej zadnej gry mimo wr15 (nawet matr0x )natomiast wieksze mapy/bardziej skomplikowane czyli np cpm15 powinny miec wr15.

btw: sprawdzcie u siebie ten reload time moze cos jest nie tak z moim zegarkiem.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

LOL, przeciez od zawsze wiadomo ze fastrail to skrocona nazwa fast rail switch - szybkie przelaczenie railguna na inna bron, czas przeladowania zawsze jest ten sam 1500ms

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

sweep a sproboj ty sie ukrywac przesz minute na mapie dobremu graczowi

hahahahaha

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

zobacz "cpma vs osp" na pytanie "Fastrail 1 - zmienia szybkosc przelaczenia raila z 1.5sek do 1sek i te 0.5sek jest doliczane przy ponownej zmianie czy zmniejsza czas przeladowania do 1sek i niema za to zadnych kar? (jak ustawiam fastraila na 1 to jest napisane ze railgun switch a nie reload...)" nie bylem pewny po tym jak slyszalem kilka razy ze jest to reload pada odpowiedz
"ale to jest reload time" szkoda tylko ze nikt jej nie zaprzeczyl... wydawalo mi sie ze jakis twoj post na ten temat tez tam byl ale teraz go niema, moze mi sie wydawalo.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Addict3d
CPMA&THC



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: 16°34'E51°51' N

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
sweep a sproboj ty sie ukrywac przesz minute na mapie dobremu graczowi
hahahahaha



powiedzmy ze cpm3 i wr15 to zly pomysl ale co z cpm15? Pozatym trzebaby sie ukrywac max 15sek bez broni pozniej mozna sie juz zaczac wycofywac.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2003 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Addict3d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Addict3d Znajdź więcej post'ów przez  Addict3d Dodaj Addict3d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Addict3d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:39.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions