Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Wow & yupppi :-)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Wow & yupppi :-)

Nu wiec mielismy sobie meczyk w ladderze 10v10 BDX vs zip. BDX przechodzilo ostatnio dosc trudne chwile i nikt sie wlasciwie niczego dobrego nie spodziewal. Niespodziewanie okazalo sie, ze mecz bedzie relacjonowany na T2TV.

I wieta co? I BDx, i zip zagraly jeden z najpiekniejszych meczy, jakie zdarzylo mi sie widziec. Pierwsza mapa TL_MuddySwamp, 300:300, ale zip ma 2x wiecej grabow, wiec wygrywa (btw ta regula to bezsens, graby nie mowia o niczym, a czesto wieksza liczba grabow wrecz swiadczy o chaotycznosci teamu - ale regula to regula, trudno). Drugi mecz - TL_Puli&Veivari. BDX robi capout 600:200, jest jedna piekna zadyma przy naszej fladze, w zasadzie bardzo zblizona do slynnej zadymy z meczu |R| na Titanie. Poniewaz jest remis, wiec gramy trzecia mape - DBS. W zasadzie DBS bylo jedna wielka zadyma z paroma rewelacyjnymi zadymami i przepiekna dramaturgia. Ostatecznie mapa konczy sie... 500:500 i poniewaz w tiebreaku decyduja przylozenia, caly mecz konczy sie remisem.

Relacje mozna sciagnac z serwera 213.133.98.198. Sugeruje ogladac w kolejnosci map (numeracja relacji odpowiada jej). Pierwsza mape, TL_MuddySwamp, sugeruje rozpoczac "Later" i wybrac trzecia pozycje z transmisja wideo i wypisana obok mapa TL_MuddySwamp (po kie licho czekac kilkanascie minut, az mecz sie rozpocznie...). Druga relacja z winy prowadzacego nie ma uruchomionego obrazu od poczatku, wiec sugeruje wybrac rowniez "Later" i pierwszy plik z transmisja wideo (na szczescie transmisja zaczyna sie od stanu 1:1, wiec nic w zasadzie sie nie traci). A trzecia mapke mozna ogladac od razu.

Have fun, nam sie podobalo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2003 00:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
savko
Spinfuzer



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oulu, Finland

Niezly mecz, a przynajmniej 1sza mapa, bo tyle na razie obejrzalem Tylko komentator jakis taki... apatyczny Poza tym bylo wszystko co trzeba: szybka akcja, dramatyczne graby na ostatnia chwila, jeden niesamowity bodyblock. No i milo ogladac znajomych w TV Polacam

BTW: nie wiedzialem, ze yavor wymawia sie jejwor. Az sie boje pomyslec co z savko zrobia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2003 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil savko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do savko Znajdź więcej post'ów przez  savko Dodaj savko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać savko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Tez nie wiedzialem BTW pierwsza mapa byla najnudniejsza z uwagi na swa specyfike. Jak pewnie zauwazyles, mielismy dwa razy mniej grabow przy takiej samej ilosci capow, co w praktyce oznacza, ze ataki na flage byly rzadkie, lecz w dosc dobrych momentach. Latwo sie wiec domyslic, ze jako capper spora czesc tej mapy spedzilem na... obserwowaniu w bezruchu waypointow na partnerach. Zabawa zaczela sie od Puli&Veivari i tam komentator widzac, co sie dzieje, jakby sie lekko rozruszal Z tym, ze Piuli rowniez wymaga odrobiny synchronizacji, wiec z mojego punktu widzenia takze nie byla mapa atrakcyjna. Takze tu wiekszosc czasu spedzilem na oczekiwaniu na sygnaly od partnerow, grabow mielismy znacznie mniej (9 do 13). Poniewaz capout to 6, a bodaj dwa graby zrobili partnerzy (w tym jeden zakonczony przylozeniem), wiec jako capper mialem znakomita skutecznosc: na bodaj 7 atakow 5 zakonczylo sie przylozeniem. To zas oznacza, ze mecz byl mniej dynamiczny niz w teorii by mogl, z uwagi wlasnie na wyczekiwanie na wlasciwy moment ataku. Mimo to, przy naszej fladze bylo pare bardzo efektownych zadym. Musze rowniez powiedziec, ze jestem zafascynowany jednym z atakow Compressors, kiedy to wykonali atak na flage trzema shrike'ami, w tym dwoma z jednego kierunku. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony atak, trhche gorzej z wyborem routy (nasza obrona szybko odbila flage).

Za to DBS to juz wet za wet i tam nie bylo zmiluj sie , o czym takze mowia graby: 26 do 24 dla Compressors.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2003 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

myslalem, ze zlece ze stolka jak w sluchawkach komentator powiedzial... "jejwor"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Juz zmienilem nicka na yeyvor (tymczasowo na IRC )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 01:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Late
Aww, that's too late!



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Szczecin

Talking

Nie tylko Ciebie to spotkało. Solojony jest Hiszpanem i wymawia się "Solochony" (sam mi to powiedział), a nie "Solodżony". A "Ehecatl" brzmiało jak jakieś kaszlnięcie. Swoją drogą nie wiem, jak to wymawiać.

Co do akcji z meczu, rozbawiło mnie jak na Puli-cośtam Simon bez flar i z cloakpackiem na plecach jednym ciągiem rozjechał shrikiem wrogiego cappera przed samym flagstandem, odzyskał flagę, zabrał flagę przeciwnika i próbował zwiać... a tu bum! rakieta w plecy! Komentator aż jęknął "What are you doing, Simon?".

No i Bringera nie powinno się stawiać na obronie, bo zabija się o własne miny i pływać nie umie. Jak on tak służy w Royal Navy, jak gra w Tryby, to Boże zachowaj Królową.

Super meczyk. I do tego Polacy rulez. Powinien trafić na T2 Demo Archive.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Late Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Late Znajdź więcej post'ów przez  Late Dodaj Late do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Late prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Tia, zauwazylem, ze komentator dosc swobodnie podchodzil do tematu nickow. Swoja droga nie mam juz pomyslu, jak napisac "jawor", zeby Angol przeczytal to jak "jawor" wlasnie....

Sim (randka? star? ;-) ) gral naprawde ladnie, szkoda, ze go wywalilo. Ech... Jak ja dawno nie gralem tak, ze gdy sytuacja jest krytyczna, mam do kogo podac flage... Widze, ze marudzenie o fragowaniu Simowi sluzy Teraz czas zaczac marudzic mu o tym, ze pierwsze miejsce nie zawsze jest tym, na ktorym pociaga sie za sznurki

Zwrociles uwage, Late, ze na Muddy i DBS przylozenia decydujace o remisie wykonala ta sama parka? Co za dziwny zbieg okolicznosci ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

Sim (randka? star? ;-) ) gral naprawde ladnie, szkoda, ze go wywalilo. Ech... Jak ja dawno nie gralem tak, ze gdy sytuacja jest krytyczna, mam do kogo podac flage... Widze, ze marudzenie o fragowaniu Simowi sluzy Teraz czas zaczac marudzic mu o tym, ze pierwsze miejsce nie zawsze jest tym, na ktorym pociaga sie za sznurki



Nie marudz. Milo jest byc na gorze tabeli po prostu . Szczegolnie kiedyd druzyna wygrywa. A zreszta nie robilem nic ponad to co robie zwykle, fragowalem sobie zwyczajnie, tyle ze za priorytet mialem naszego i cudzego cappera...

A pieknie to ja zwasze gram. 8)

raar bylo wymawiane rar, wiec yaavor tez powinno byc jawor .

No i aha. Sciagnij sobie moje wspaniale demka. Sa lepsze niz to wstretne T2TV )

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Late
NiA "Ehecatl" brzmiało jak jakieś kaszlnięcie. Swoją drogą nie wiem, jak to wymawiać.
ekatl, tak to brzmialo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Sim, Ty narcyzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
Sim, Ty narcyzie
powiedzial ten, ktory w ostatnim meczu sYs vs tower co drugi swoj atak jako HO zerkal na scoreboard... ciekawe po co?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Mowi sie "samodowartosciowany" a nie "narcyz". A jak coś, to "Narcyz"

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez D3mo
powiedzial ten, ktory w ostatnim meczu sYs vs tower co drugi swoj atak jako HO zerkal na scoreboard... ciekawe po co?


Nawyk z UT LMS. Bardzo czesto to robie, podobnie jak Ty, kochanienki, robisz to tez po niemal kazdym respawnie. Na demku, gdzie kroje 72 nekkidow na Mino robiac BT tez zerkam co chwile, choc rozpoczynajac mecz doskonale wiedzialem, kto bedzie mial najwiecej fragow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

eee nieprawda, w T2 zerkam pod F1 moze ze dwa razy w ciagu meczu, ostatnio nawet zapominam
z kolei w UT zerkam co chwile na czas (tak, jestem niepotrafiaca timowac lamka ), przez co dosc czesto wysypuje mi sie UT - pod TAB mam scoreboard, a pod Alt mam SelectBestWeapon... po respawnie zerkam na czas, prelaczam sie na wlasnie podniesiona giwerke i UT laduje na pasku, a mnie wywala z serwa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

E... Kogo kolega Cang nabiera... Obejrzyj sobie nasze demko z Mino, a zobaczysz, jak tablice wynikow rozgrzewales do czerwonosci PP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Berserker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Widze ze nie tylko mnie draznil ten komentator :-)

borowies:

raar bylo wymawiane rar, wiec yaavor tez powinno byc jawor
--

wtedy jejejwor pewnie by byl :-p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Berserker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Berserker Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Berserker Dodaj sYs|Berserker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Berserker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Dajcie spokoj, Mith nie byl taki zly jako komentator "Mom, I can fly!... No, I can't...". A jejwor - jak to dumnie brzmi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
E... Kogo kolega Cang nabiera... Obejrzyj sobie nasze demko z Mino, a zobaczysz, jak tablice wynikow rozgrzewales do czerwonosci PP
ee czepiasz sie kolego, a sam nie wiesz czego sie czepiasz
tam na mino bylem jednoczesnie w obu duzynach i sobie specjalnie sprawdzalem czy przypadkiem nie przestalo mnie wyswietlac, stad zerkanie pod f1
zreszta jak zauwazysz sa to zerkniecia kilkusekundowe zeby potomni mogli zalapac o co chodzilo z tym bugiem


a od komentatora prosze sie odczepic, teksty mial dobre, zwlaszcza jak jeden nieboraczek probowal z bagna wyjsc i nie bardzo mu to wychodzilo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Monia, winni sie tlumacza

A co do sprawdzania - ja sprawdzam. Czesto. Miedzy innymi dlatego zawsze jestem pierwszym, ktory marudzi o nierownych lub niezbalansowanych teamach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2003 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

Cang?
czy ja czegos nie wiem?
D3mo to Cangaroo z ut?

__________________
As game journalists, we are the keepers of the flame, the true believers, the chosen few brave enough to keep the moron in oxymoron.
-- Robert Coffey, Computer Gaming World

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2003 03:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

pomylka :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2003 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez D3mo
pomylka :>



Jaki wstydliwy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2003 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___
Liczba Postów: 1337

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2003 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Lol, Enigmus jest naprawde 1337

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2003 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

quote:
Napisane oryginalnie przez D3mo
pomylka :>


quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
Jaki wstydliwy


eh, no to ja juz nie wiem komu mam wierzyc...


quote:
Napisane oryginalnie przez D3mo
Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___
Liczba Postów: 1337




smieszne, licznik mi sie zacial na tym numerku

__________________
As game journalists, we are the keepers of the flame, the true believers, the chosen few brave enough to keep the moron in oxymoron.
-- Robert Coffey, Computer Gaming World

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2003 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Enigmus
smieszne, licznik mi sie zacial na tym numerku
tiaa... tylko , ze liczba postow jest na tym forum wylaczona, ale wklejenie tego jako dalszy ciag "lokalizacji" jest fajnym trickiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2003 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

heheh, dzieki

__________________
As game journalists, we are the keepers of the flame, the true believers, the chosen few brave enough to keep the moron in oxymoron.
-- Robert Coffey, Computer Gaming World

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2003 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:59.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions