Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > MOST ma przerwe Techniczna
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-=M=-Mily
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: MOST-PL

MOST ma przerwe Techniczna

Spowodowana jest Argusem - wlasnie go zinstalowalem i zaczyna sie zabawa :) skubany gdzies chce sie laczyc :D mam nadzieje ze przez noc dojde co on chce :))))
W przypadku wyzszosci programistow niemieckich nad mozgami Polskimi MOST bedzie bez Argusa :/

No to sobie i kolegom napisalem wyzwanie :D

Pozdrawiam
-=M=- & -=M=- mily

P.S.
Mam nadzieje ze fpp board nie bedzie mial sprzeciwu ze pozwolilem sobie zamiescic male info - z gory dziekuje

__________________
-=M=- mily

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=M=-Mily Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=M=-Mily Znajdź więcej post'ów przez  -=M=-Mily Dodaj -=M=-Mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=M=-Mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
konrad90001
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Pruszków(okol.Wawa)

Re: MOST ma przerwe Techniczna

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez -=M=-Mily
[B]Spowodowana jest Argusem - wlasnie go zinstalowalem i zaczyna sie zabawa skubany gdzies chce sie laczyc mam nadzieje ze przez noc dojde co on chce )))
W przypadku wyzszosci programistow niemieckich nad mozgami Polskimi MOST bedzie bez Argusa :/

heh udanej zabawy, powodzenia )))

__________________
*|SLS|* Konrad , KF™, Konrad90001
Podpis aytoryzowany przez Microsoft Corp ®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil konrad90001 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do konrad90001 Znajdź więcej post'ów przez  konrad90001 Dodaj konrad90001 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać konrad90001 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Do boju

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 18:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

może nareszcie się dowiemy z kim ten trojan chce się połączyć

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Do boju

to hasło wywołuje u mnie ostatnio ruchy odwrotnieperyglastyczne i to w tępie szybszym niz normalne 1 cm na minutę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Ten argus to dziwna sprawa. Grałem na jakimś serwerze niby argus only, a ja bez niego mogłem grać. O so chozi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
konrad90001
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Pruszków(okol.Wawa)

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Ten argus to dziwna sprawa. Grałem na jakimś serwerze niby argus only, a ja bez niego mogłem grać. O so chozi?


Ta Twoja poprawna polszczyzna , nie bede komentowal dalej. Nie bede mowil z czym mi sie kojarzy.... nick

__________________
*|SLS|* Konrad , KF™, Konrad90001
Podpis aytoryzowany przez Microsoft Corp ®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil konrad90001 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do konrad90001 Znajdź więcej post'ów przez  konrad90001 Dodaj konrad90001 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać konrad90001 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Ten argus to dziwna sprawa. Grałem na jakimś serwerze niby argus only, a ja bez niego mogłem grać. O so chozi?


Jeśli to był FfG serwer to ma akurat argusa wyłączonego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 21:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
konrad90001
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Pruszków(okol.Wawa)

Smile

Most ma urlop to nie oznacza ze my >> maniacy przenosimy imprezke na tydzien na bhd jak nam pewny i niemniej znanyPan postawi serv.

__________________
*|SLS|* Konrad , KF™, Konrad90001
Podpis aytoryzowany przez Microsoft Corp ®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2004 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil konrad90001 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do konrad90001 Znajdź więcej post'ów przez  konrad90001 Dodaj konrad90001 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać konrad90001 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez konrad90001
Ta Twoja poprawna polszczyzna , nie bede komentowal dalej. Nie bede mowil z czym mi sie kojarzy.... nick


Masz jakiś problem ze zrozumieniem, czy po prostu źle się czujesz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2004 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez konrad90001
Ta Twoja poprawna polszczyzna , nie bede komentowal dalej. Nie bede mowil z czym mi sie kojarzy.... nick


Masz jakiś problem ze zrozumieniem, czy po prostu źle się czujesz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2004 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!SoG!Kapi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Skoro już mowa o moście to czy nie dało by się grać na nowych mapach? Bo stare przyprawiają już o wymioty.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2004 22:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

Eeeee tam mapy moze i sa denne powinny byc na moscie takie mapy: Panic Attack Rampage Arena Wagsforever Mean Streets i ta no co jest bez nazwy i ta no kurde BHDCLX26 czy jakoś tak ta co była w nocy ogrodzona murami a w środku było durzo trawy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 06:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
(...)ogrodzona murami a w środku było durzo trawy

to nie mapa , to pastwisko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 06:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez !SoG!Kapi
Skoro już mowa o moście to czy nie dało by się grać na nowych mapach? Bo stare przyprawiają już o wymioty.


Aby nie było Clue Map i Sidewindera - resztę przeżyję, niestety ostatnio co wejdę to leci CM albo S

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=M=-Mily
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: MOST-PL

.....MOST-PL....

Zrobione

zapraszam graczy z Argusem na MOSTa

Pozdrawiam i do zobaczenia na MOSTcie

__________________
-=M=- mily

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=M=-Mily Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=M=-Mily Znajdź więcej post'ów przez  -=M=-Mily Dodaj -=M=-Mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=M=-Mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!SoG!Kapi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Eeeee tam mapy moze i sa denne powinny byc na moscie takie mapy: Panic Attack Rampage Arena Wagsforever Mean Streets i ta no co jest bez nazwy i ta no kurde BHDCLX26 czy jakoś tak ta co była w nocy ogrodzona murami a w środku było durzo trawy

Nom ta mapa jest fajna. Goście przebiebagają koło siebie bo sie nie widzą i wszyscy latają z nożami. Dla mnie ubaw po pachy (serio)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 18:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
konrad90001
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Pruszków(okol.Wawa)

Exclamation Argus >> bledy

Odpowiesz na "argus" Mily niby zrobiony, wywala narazie 2 z *|SLS|* a jutro mecz mamy na Twoim serv. przypominam.... Wywala nie tylko ich wiec cos u nie tak ???? ......

__________________
*|SLS|* Konrad , KF™, Konrad90001
Podpis aytoryzowany przez Microsoft Corp ®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil konrad90001 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do konrad90001 Znajdź więcej post'ów przez  konrad90001 Dodaj konrad90001 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać konrad90001 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

Unhappy

no właśnie, też mam ten problem... mam argusa, wbijam na MOST, po kilku sekundach po prostu CYA, żadnego komunikatu, nic, widzę tylko stronę z serwerami do wyboru... :?

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2004 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:49.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions