Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Co z PB? Lubicie cziterów?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Exclamation Co z PB? Lubicie cziterów?

Witam.
Ostatnio przeprowadziłem małe badania na temat używania PB na polskich serwerach UrT i co się okazało, że z około 15 polskich serwerów jakie udało mi się odnaleźć na Allseeing Eye tylko 6 ma uruchomionego PB.
Czy PB jest aż tak do dupy, że nikt go nie używa?
Czy faktycznie nie zapobiega on cheat'owaniu?
A może jest zbyt uciążliwy?
Zastanawiające...
A może polska scena Urban Terror oficjalnie akceptuje chiterstwo?
Mam nadzieje, że nie...
Z pełnym szacunkiem... pozdrawiam ladies & gentlemen...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Thumbs up

Świetny post crackoos. Niestety ale adminowie UrT uwazaja że pb jest bez sensu (chyba ) Nie rozumiem też tego ale wydaje mi sie że lubia jak ktos czituje na ich serverze (tutaj słowa uznania dla scalatora na którego serverach pb jest włączone od dawna). Natomiast dziwnie sie innym administratorom. Czy to naprawde jest tak trudne do zrobienie ?? Nie wydaje mi sie. A o ile by to ułatwilo ludzia gre i dostarczyło przyjemności z grania. A o ogc nie jest tak cieżko. A powiem też tyle że niedawno byl przeprowadzany test na ogc i na wszystkie servery bez pb można spokojnie wchodzic i używac walchakow, aimbotów i innego gówna.

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

witam, hmm odpowiedzi na twoje pytania:
Tak, PB jest tak do dupy

Hmm zapobiegać moze i zapobiega ale co z tego jak na polskich serverach juz nie ma tej plagi chiterów co kiedys , a ludziom tylko pzreszkadza , chyba ze ktosby mógł napisac jak go skonfigurowac na server hmm ... ?

Uczazliwy , dla tych co nie umieja go zupdetowac , przez niego są czeste zwisy UrT (chodiz mi o niektóre osoby któe na serio jeśli zrobią to co tzreba to PB zwiesza UrT) mi np. jak gram na Linuxie w UrT to jak PB cos wysyła to mam kompletny zwis który trwa od paru sekund do ... własnie zwis UrT kompletny)

Nie akceptuje, kiedys to była plaga ale ten PB nie jest taki jak zapowiadano i teraz niektórym obojetne czy ma grać bez PB i z czhiterami (na serio zadko widuje cziterów a jesli sa tacy no to z zagranicy )

Masz znadzieje ze co ... ze włącza admini wszędzie PB ??? hmm moze i tak moze włacza ale pzrydałaby sie jakas kolumna która wyjaśniałaby pewne bugi PB itd , zeby kazdy miał dośtep do odpowiedzi na to , dlaczego go kicka i za co i zeby mógł to naprawic

ps. Zna ktoś komende w PB configu zeby nie skanował dysku , i komende na to zeby PB ni wysyłał tak często jakis info nie wiem gdzie ?

Tez pozdrawiam , nie znam sie na PB itd tak dobze ale ktos kto obczaja co nieco mógłby napisac co i jak a pzrynajmniej mógłbym pomuc w stworzeniu jakiegos FAQ , zawsze sie moge mylic

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

lubimy, akceptujemy i szanujemy postepowanie cziterow, wiec smialo crackoos, nie krepuj sie

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
lubimy, akceptujemy i szanujemy postepowanie cziterow, wiec smialo crackoos, nie krepuj sie


Yeah cheaters rox !!!

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Question Hmmm....

Cze.
Czy tak trudno jet sonfigurować PB, żeby działał dobrze?
Nie wiem...
Ja swojego pierwszego konfiga do PB utworzyłem przy okazji stawiania serwa WTT Hades... Na początku było ciężko ale po kilku godzinach wytrwałej pracy udało się. Oczywiście pomagał mi sDc, który raczej też nie miał z tym wcześniej do czynienia...
No cóż ale serw lagował... właśnie przez PB. Nowsze wersje mniej obciążają sprzęt i nie powodują już zwisów itp. bynajmniej mnie się nie zdarzyło... ani jako client ani jako server...
Chciałbym zachęcić adminów do włączania PB... może to nie najlepsza ochrona przed chiterami ale zawsze jakaś... innej nie ma... Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać mojego konfiga do PB na serwer.

Pozdrowienia 4 all.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Exclamation

Świetną ochroną z pb są screeny które pb robi wykorzystując grafike usera i mysle ze to jest dobra ochrona. Wystarczy poprzegladac raz na jakis czas w pare osob i szybko sie znajdzie cziterow.

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |r4V3n|
Świetną ochroną z pb są screeny które pb robi wykorzystując grafike usera i mysle ze to jest dobra ochrona. Wystarczy poprzegladac raz na jakis czas w pare osob i szybko sie znajdzie cziterow.

nie do konca

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 22:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Exclamation

O jezus ale te PB jest spier ..... wchodze na server i mi skanuje tak namiętnie dysk ze mi gra tnie jak .... eh a screny hmm taki screen klient musi wysłać a ci co maja słabe łącza to bedą mieli lagi co kazde wysłanie takiego zdjątka :/ Crackoos jakbyś mógł to bardz prosze o ten config PB , no i jak mozesz to i servera (tylko rcona wytnij hehe P ) aha i jakbyś mógł opisac w PB te opcje które tzreba koniecznie ustawić aby dobze dizałało , z gótu dzięki, slij na adres [email protected]

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

niekoniecznie....

wg moich obserwacji wysyłanie "fotek" przez klientów nie obciąża im łącza (indywidualnego), jeśli juz to raczej łącze DO serwera (słynny upload, którego zawsze mało), z resztą - można ustawić prędkość z jaka się te fotki będą generowały (co ile sekund) i wysyłały (kilobajtów/sek). zdjęcia najwięcej dysku na serwerze zjadają, ze wszystkich zasobów.

niestety Crackoos, obawiam się że nie do końca masz rację ślepo wierząc w PB. na forum publicznym nie mogę Ci jednak wszystkiego wyjaśniać gdyby jeszcze działało, powiedziałbym Ci: poczytaj forum na evenbalance - ale niestety je wyłączyli :/

co do skanowania dysku, to zdaje się można wyłączyć tą opcję w konfigu PB na serwerze (przynajmniej tak było ostatnio)
podobnie zresztą jak prawie każdą opcję w PB (oprócz chyba sprawdzania orginału Q3)

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Re: niekoniecznie....

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
co do skanowania dysku, to zdaje się można wyłączyć tą opcję w konfigu PB na serwerze (przynajmniej tak było ostatnio)
podobnie zresztą jak prawie każdą opcję w PB (oprócz chyba sprawdzania orginału Q3)



Papug mógłbyś mnie / nas oswiecic tymi opcjami ?? z checia bym takie wyprubował (dziekuje )

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: niekoniecznie....

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa

niestety Crackoos, obawiam się że nie do końca masz rację ślepo wierząc w PB...



Nigdy nie mówiłem, że ślepo wierze w PB... słyszałem, że są już sposoby obejścia PB i takie wallhacki, których PB nie wykrywa...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Re: Hmmm....

quote:
Napisane oryginalnie przez crackoos
Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać mojego konfiga do PB na serwer.

Pozdrowienia 4 all.



No i co z tym configiem ?? no i na server mógłbys terz presłac , adres podawałem wczesniej

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

terz przez rz ale dałem sorka za ten błąd TEŻ (pisze zeby nikt sie nie czepiał bo sa tacy )

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

OK wielkie dzięki Crackoos za config PB , teraz jeszcze jedna sprawa , updaty PB ?? właśnie server sam bedzie pobierał najnowsze wersje PB czy bedzie tzreba robic to za niego , i czy trzeba dopisywać jeszcze cos do Configów ?? prosiłbym o wypowiedzenie sie , bo jestem w fazie załatwiania servera i musze zdecydowa czy ma być te PB czy nie , wiec odpowiadać mi na pytania hyh

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
OK wielkie dzięki Crackoos za config PB , teraz jeszcze jedna sprawa , updaty PB ?? właśnie server sam bedzie pobierał najnowsze wersje PB czy bedzie tzreba robic to za niego , i czy trzeba dopisywać jeszcze cos do Configów ?? prosiłbym o wypowiedzenie sie , bo jestem w fazie załatwiania servera i musze zdecydowa czy ma być te PB czy nie , wiec odpowiadać mi na pytania hyh


PB będzie sam automatycznie pobierał update'y i nie trzeba juz nic dopisywać do konfiga, chyba że pojawią się nowe opcje...
Jakby się sam nie chciał update'ować (raczej się to nie zdarza :-)) to można go popchnąć komendą: pb_sv_update albo skorzystać z małego programiku do udate'owania który jest gdzieś na stronce EvenBalance ale raczej nie będzie to potrzebne...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Aaaaa odpowiedzcie mi jak wyłaczyc to skanowanie dysku bo zciagnełem ostatno nową wersje PB i wchodze na snajpe a tu mi tnie jak ch** , co mam wpisać !? help !! (chodzi o cfg servera) hmm jak PB samos ie updatuje to dobze , jak mozna je popchnać do tego to te dobze dawajcie komende na wyłaczenie skanu dysku , po co to potrzebne ? i tak wystarczy ze pzreskanuje cfg i tyle ale nie dysk ;(

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Co z PB? Lubicie cziterów?

quote:
Napisane oryginalnie przez crackoos
Co z PB? Lubicie cziterów?


tak, kocham ich, zawsze chcialem byc jednym ale niestety nie udalo mi sie znalezc odpowiedniej strony z 'osprzetem' btw. jak ktos moze to moze wie gdzie moge takie cos znalezc?

...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

GuriaS, dokladnie wiem co czujesz, az wstyd sie przyznac, ale nigdy nie udalo mi sie uruchomic zadnego czita u mnie na kompie.

Przylaczam sie do pytania, gdzie takie cudo mozna znalezc, najlepiej zeby byla polska instrukcja obslugi krok po kroku, co gdzie i jak wcisnac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
GuriaS, dokladnie wiem co czujesz, az wstyd sie przyznac, ale nigdy nie udalo mi sie uruchomic zadnego czita u mnie na kompie.

Przylaczam sie do pytania, gdzie takie cudo mozna znalezc, najlepiej zeby byla polska instrukcja obslugi krok po kroku, co gdzie i jak wcisnac.



Proste wpisujesz w google.com.pl a konfiguracja jest prosta masz w pliku README wystaczy tylko zbindować autoaim i masz gotowe , cos jeszcze ??

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

google.com.pl

wpisalem, i co teraz? cos sie stanie?
pojawi sie ten plik README?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Talking :-)

No i z poważnej dyskusji zrobiło się shit... Fajnie :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
google.com.pl

wpisalem, i co teraz? cos sie stanie?
pojawi sie ten plik README?



Eh nei zrozumiałeś mnie , sprubuj wyszukać w google.com.pl (sam sobei wymyśl co chcesz zeby ci znalazło) a jak juz zciągniesz to cos to czytaj plik README aha i jak rozpakujsze juz to "coś" do katalogu q3 i uruchomisz to daj tu swoje IP i wyślij papudzie i scalakowi crackoos zauwazy IP na forum

ps.na moje pytania nikt nie zna odpowiedzi ?? ;(

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Question Nie wiem

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel

ps.na moje pytania nikt nie zna odpowiedzi ?? ;(



Chodzi Ci o wył. skanowania w PB? Ja się nie spotkałem z takim problemem, żeby mi cięło kompa przez skanowanie dysku... i osobiście muszę się przyznać, że nie wiem jak to wyłączyć... nie wiem czy jest taka komenda... ale można poszukać...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
ps.na moje pytania nikt nie zna odpowiedzi ?? ;(


To jeszcze raz ja. Przeszukałem manual od PB ale nie znalazłem tam takiej opcji... jedyne co można zrobić to powywalać wszystkie taski, które są wykonywane przez PB co jakiś czas.
pb_sv_task - ustawia task, wiec można wywalić wszystkie linie z konfiga...
pb_sv_Tlist - lista wszystkich ustawionych task'ów w PB...
pb_sv_taskdel - usuwa task z listy task'ów...
więcej info na
http://www.evenbalance.com/publicat...dmins/index.htm
Nie polecam jednak wyrzucać task'ów z mojego konfiga... nie zarzynają one kompa a jest to jakaś dodatkowa ochrona.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Zrub porzadek na kompie to ci nie bedzie sie syfilo ......

a apropo tego tematu to mozecie sobie napisac jeszcze 1 GB textu a i tak nie bedzie PB na Polskich serwach (na serwach bez PB chula 90 % ogc , od najstarszych wersji ) .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Hmm chyba dzisiaj sobie potestuje sam te komendy , postawie server dedykowany i bede sprawdzał czy skanuje czy nie (juz probowałeś i tak samo dysk sie skanuje jak bym wchodził na server publiczny) hmm tylko dziwne ze mi teraz tak bardzo preszkadza to skanowanei , wczesniej mi tak gra nie cieła , dopuki nie zciągnełem najnowszego updatu PB bo mnei na snajpie wywalało na spec , i wtedy sie zaczeło :/ hmm nie wiem jak ty DARK_ANGEL ale ja sie ostatnio nie spotkałem z zadnym aimbotem czy wllhackiem , a podkreslam jak było jeszcze 1.31 poin relase to mozna było na codzień takei lamy spotkać i to az sie w oczy zucało a teraz hmm no moze jakies wyjatki raz na tydzień ale ich nie widziałem aha na dysku mam pożądek nie mam syfu i defragmentuje go dosyc czesto więc to nei wina dysku , aha dysk mam IBM 7200 obrotów na minute więc za wolny tez nie jest (ATA 100 czy udma 100 , jakoś tak)

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez B0rG
GuriaS, dokladnie wiem co czujesz, az wstyd sie przyznac, ale nigdy nie udalo mi sie uruchomic zadnego czita u mnie na kompie.

Przylaczam sie do pytania, gdzie takie cudo mozna znalezc, najlepiej zeby byla polska instrukcja obslugi krok po kroku, co gdzie i jak wcisnac.




Hehehe ja jak znalazlem to mi sie niechcial quake3 odpalic pewnie dlatego tak lamie ;p bo jak bym odpalil to hohoho.. A linka wam nie podam bo nie

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

Dark blad !!! nie w 90% ale w 100% a na stronie www OGC jest opis jak zrobic by i na servach z PB dzialal czy dziala ? nie wiem, ale opis jest ... wiec albo sie panowie od PB bardziej postaraja albo cziterzy nadal beda

najlepsza metoda na czitera jest obicie mu mordki i tyle ... to zawsze dziala

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
hmm nie wiem jak ty DARK_ANGEL ale ja sie ostatnio nie spotkałem z zadnym aimbotem czy wllhackiem , a podkreslam jak było jeszcze 1.31 poin relase to mozna było na codzień takei lamy spotkać i to az sie w oczy zucało a teraz hmm no moze jakies wyjatki raz na tydzień ale ich nie widziałem


Ja jakiś miesiąc temu złapałem dwóch chiterów... jednego sam przylookałem na SPEC jak z nim grałem (akurat nie był włączony PB). Gość miał wallhack'a ale tak używał, że nawet na spec'u można było przyuważyć... A drugiego mi PB wywalił z jednoznacznym komentarzem WALLHACK... a co najśmieszniejsze był to gość z jednego z czołowych polskich klanów... Kto to był? - nie powiem... bo obiecałem... więc nie pytajcie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:33.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions