Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Pomoge Poszkodowanym Graczom!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MaciuśFrajer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs up Pomoge Poszkodowanym Graczom!

hmm...pisałem juz taką samą wiadomość,ale nagle znikneła... (?)... nieważne...

SIEMA LUDKI z NIE"orygianlnymi" gierkami...powiem krótko...(tamta wiadomość była dłuższa,ale niechce mi się tyle znowu pisać na marne )...nie macie do czegoś keya...chcecie se pograć w necie ale macie key który nie działa...no problem...Powstał nowy serwis..."CD-KEY DO WSZYSTKIEGO!".Wysyłacie maila pod adres [email protected] z tematem CD-KEY a w mailu nazwa do gry do której to ma być...UWAGA!...keye które dostaniecie są z różnych źródeł np. czeskie pudełko half life generacja ( )...i tym podobne...i nie jestem w stanie wszystkiego testować(a mam tego sporo,do różnych gier...)...więc niektóre mogą nie działać...jeżeli tak się stanie...wysyłacie kolejnego maila...opierniczacie nas...i piszecie znowu do jakiej gierki...
PODKREŚLAM,ŻE CD-KEYE NIE SĄ BRANE Z KEY GENERATORÓW!!!!

Zachęcam do skorzystania z serwisu...

Mam nadzieje,że admin nie wywali tego... bo będe smutny...

__________________
Czy chcesz umrzeć czy nie...tak naprawde,to nie od ciebie zależy...
Zresztą...popatrz za sobą...

Zapamietaj moje słowa...
MaciuśFrajer...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaciuśFrajer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaciuśFrajer Znajdź więcej post'ów przez  MaciuśFrajer Dodaj MaciuśFrajer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaciuśFrajer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

bardzo mozliwe ze moderator usunal taki post. ja nie jestem zainteresowany, ale- dajesz to za darmo?

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaciuśFrajer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Jasne,że za darmo...chce pomóc graczom,którzy raczej forsy nie mają na oryginały...a jest ich wielu...
a taki serwis przyda się,nie?

__________________
Czy chcesz umrzeć czy nie...tak naprawde,to nie od ciebie zależy...
Zresztą...popatrz za sobą...

Zapamietaj moje słowa...
MaciuśFrajer...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaciuśFrajer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaciuśFrajer Znajdź więcej post'ów przez  MaciuśFrajer Dodaj MaciuśFrajer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaciuśFrajer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MaciuśFrajer
Jasne,że za darmo...chce pomóc graczom,którzy raczej forsy nie mają na oryginały...a jest ich wielu...
a taki serwis przyda się,nie?


O i takich ludzi szanuje dają cd-keye za darmo GOOOD BOY widzisz amdom a ty za 30 zł rozprowadzasz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez MaciuśFrajer
Jasne,że za darmo...chce pomóc graczom,którzy raczej forsy nie mają na oryginały...a jest ich wielu...
a taki serwis przyda się,nie?



chcesz pomoc...
wierz mi ze jezeli komus zalezy to kase zawsze znajdzie. jezeli ktos ma komputer i sianko na net co miesiac to na jednorazowy wydatek tym bardziej. wiec skoncz z glupimi argumentami.
po drugie, jest to nielegalne...dokoncz sobie sam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

heh... racja... dobrze ze dajesz za darmo. ale jednak jak za duzo takich "serwisow" by powstawalo to firmy robiace gry by zarabialy duzo mniej i kto wie... takie cos by moglo byc naprawde przykre w skutkach. ale co tam, to jest tylko jeden i moze i dobrze ze cos takiego jest gdyz bardzo mozliwe ze to rozpowszechni cs'a i inne gry. z ciekawosci- jak zamierzasz zdobywac te cd keye? ale gratuluje dobrych intencji, choc takjakby ma racje- to jest nielegalne

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby


chcesz pomoc...
wierz mi ze jezeli komus zalezy to kase zawsze znajdzie. jezeli ktos ma komputer i sianko na net co miesiac to na jednorazowy wydatek tym bardziej. wiec skoncz z glupimi argumentami.
po drugie, jest to nielegalne...dokoncz sobie sam




Bozee... kazdy znajdzie CD-Keya jak bedzie chcial.

Ale jest to jakas forma piractwa... powinno sie usunac ten topic!
To tak samo jakbym rozdawal keye do windowsa 95 .

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaciuśFrajer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs down Ja chce pomóc,a ci mnie jajkami obrzucają!

eeeee...no wiem,że nielegalne,ale...no niestety...sam kuna kiedyś miałem takie problemy,i jak poprosiłem o keya...to...padły pare nie cenzuralnych zdań... ale potem poznałem paru gości z neta którzy właśnie pomogli mi w taki sposób,i sami mieli właśnie coś takiego... i tera pykam w CS przez necika ile wlezie...

A pozatym...taki serwisów jest sporo,uwierzcie mi...tyle,że nie w Polsce ...

A ten text mój drugi może zabrzmiał jak z taniej reklamy,ale...ja na powage to mówie...

__________________
Czy chcesz umrzeć czy nie...tak naprawde,to nie od ciebie zależy...
Zresztą...popatrz za sobą...

Zapamietaj moje słowa...
MaciuśFrajer...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaciuśFrajer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaciuśFrajer Znajdź więcej post'ów przez  MaciuśFrajer Dodaj MaciuśFrajer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaciuśFrajer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaciuśFrajer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking a pozatym...

Jakbym chciał to mógłbym też zrobić serwis z grami za 3zł(cena samej płyty)...no właśnie...a ja daje tylko cd-keye,tym ludkom,którzy mają przy okazji pirackie gierki...NO I W SUMIE...tak bardzo to nie szkodze firmom...no chyba,że się okaże,że będę dostawał z 100 mailów w ciagu tygodnia...to zamykam interes...

__________________
Czy chcesz umrzeć czy nie...tak naprawde,to nie od ciebie zależy...
Zresztą...popatrz za sobą...

Zapamietaj moje słowa...
MaciuśFrajer...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaciuśFrajer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaciuśFrajer Znajdź więcej post'ów przez  MaciuśFrajer Dodaj MaciuśFrajer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaciuśFrajer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: a pozatym...

quote:
Napisane oryginalnie przez MaciuśFrajer
Jakbym chciał to mógłbym też zrobić serwis z grami za 3zł(cena samej płyty)...no właśnie...a ja daje tylko cd-keye,tym ludkom,którzy mają przy okazji pirackie gierki...NO I W SUMIE...tak bardzo to nie szkodze firmom...no chyba,że się okaże,że będę dostawał z 100 mailów w ciagu tygodnia...to zamykam interes...

a dla mnie on jest ql koleś też na ircu siedziałem i preosiłem o cd-keya powiem że błagałem niech mi ktoś da ale co tam
nie mam zamiaru kolejny raz wywalać kasy na generacje pożyczłem kumplowi generacje to mi nie oddał jedyne co mi zostało to kubek wiec sie od niego odwalcie ! ! !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaciuśFrajer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Angry ...

A właśnie...a tym kuna faq...co se zamieszczają stronki z pełnymi gierkami,co można,se ściągać...no...to se porównajcie...jak ja szkode,a jak oni...

Dobra...ja się zalogowałem,że tylko dać ogłoszenie serwisu...bo dużo czytałem o tym problemie z cd-keyami...i chyba zmywam się z tego forum na inne...




znacie mój e-mail...

No to czółko ludziska...czekam na meile...

__________________
Czy chcesz umrzeć czy nie...tak naprawde,to nie od ciebie zależy...
Zresztą...popatrz za sobą...

Zapamietaj moje słowa...
MaciuśFrajer...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaciuśFrajer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaciuśFrajer Znajdź więcej post'ów przez  MaciuśFrajer Dodaj MaciuśFrajer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaciuśFrajer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaciuśFrajer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Smile

DZIEX CALI....................
Chociaż jeden który na mnie nic nie powiedział












WIELKIE DZIEKI!

__________________
Czy chcesz umrzeć czy nie...tak naprawde,to nie od ciebie zależy...
Zresztą...popatrz za sobą...

Zapamietaj moje słowa...
MaciuśFrajer...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaciuśFrajer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaciuśFrajer Znajdź więcej post'ów przez  MaciuśFrajer Dodaj MaciuśFrajer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaciuśFrajer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

dobra inicjatywa..dobre sobie
zastanowcie sie chwile: te cd-keye pochodza od konkretnych egzemplarzy, za ktore ktos zaplacil. nie pytajcie skad ma te cd-keya bo to sie po prostu kradnie (z kafejek itp). jestes zwyklym graczem, pewnego dnia chcac zagrac dostajesz mily komunikat: your cd-key is already in use. bo pewien za przeproszeniem smiec wykradl twojego cd-keya i dal komus kogo podobno nie stac na oryginalna wersje. zalosne, a wy to jeszcze popieracie nc

p.s. rolin topic byl usuniety koles dal nowy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
dobra inicjatywa..dobre sobie
zastanowcie sie chwile: te cd-keye pochodza od konkretnych egzemplarzy, za ktore ktos zaplacil. nie pytajcie skad ma te cd-keya bo to sie po prostu kradnie (z kafejek itp). jestes zwyklym graczem, pewnego dnia chcac zagrac dostajesz mily komunikat: your cd-key is already in use. bo pewien za przeproszeniem smiec wykradl twojego cd-keya i dal komus kogo podobno nie stac na oryginalna wersje. zalosne, a wy to jeszcze popieracie nc

p.s. rolin topic byl usuniety koles dal nowy...



masz racje. nie mowilem ze jest to swietny pomysl, tylko ze jest milo ze chcial tym pomoc co kasy nie maja. choc jak ich wtedy stac na neta i komputer (???)

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
dobra inicjatywa..dobre sobie
zastanowcie sie chwile: te cd-keye pochodza od konkretnych egzemplarzy, za ktore ktos zaplacil. nie pytajcie skad ma te cd-keya bo to sie po prostu kradnie (z kafejek itp). jestes zwyklym graczem, pewnego dnia chcac zagrac dostajesz mily komunikat: your cd-key is already in use. bo pewien za przeproszeniem smiec wykradl twojego cd-keya i dal komus kogo podobno nie stac na oryginalna wersje. zalosne, a wy to jeszcze popieracie nc

p.s. rolin topic byl usuniety koles dal nowy...


a z kąd wiesz że kjoleś bedzie grał po necie być może bedzie grał w singla a generacje kupil po to by pograc w HL i OF i jeszcze ten kubek ! przecierz na pudełku są dwa cd-key to nie musi się przecierz martwić !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby


chcesz pomoc...
wierz mi ze jezeli komus zalezy to kase zawsze znajdzie. jezeli ktos ma komputer i sianko na net co miesiac to na jednorazowy wydatek tym bardziej. wiec skoncz z glupimi argumentami.
po drugie, jest to nielegalne...dokoncz sobie sam



A ja powiem tak: khem kheem no

1.Mi zalerzy.
2.Mam komputer i net.
3.Wydac 120 zl na HL to dla mnie stanowczo za duzo.
4.Nielegalne jest tez ,sprzedawanie narkotykow,spozywanie alkoholu publicznie,prawie na 99% jestem pewien ze oprogramowania (np.windows)i nie tylko poszukujesz na gieldzie.

Nieczarujmy sie kto w dzisiejszych czasach nie kombinuje ???? Poza tym sytuacja kraju jest tak ***owa ze dla wiekszosci korzystniej jest isc na gielde i kupic plytke z 8 zl niz za 99 lub 199 zl.
Co 2 polityk,prokurator,lekarz,celnik, policjant, i jeszcze wiele innych ludzi bierze w lape i oszukuje wiec sie pytam dlaczego ja nie moge kogos w mniejszym lub wiekszym stopniu okrasc ???

Moim zdaniem koles dobrze kombinuje i pare osob bedzie sie cieszyc a tobie pewnie zal 4 litery sciska ze musiales wydac na to spora sume...heheheh .
No i jak chcesz wiedziec swoj klucz nabylem od kumpla za rownowartosc 3 piw i 10 gr....hehehe(bez urazy)

A tak wogole proponuje zakonczyc ten temat bo on jest szeroki jak rzeka , nie raz byl podejmowany i zapewne nikt w tym topiq go nie rostrzygnie .Jest jak jest kazdy widzi.Jak dla mnie koniec gadki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Exclamation Ku wyjasnieniu ;)

Widze, ze dalej nie rozumiecie.

Z CD-keyami nie mozna mieszac!

Moze odniose sie do przykladu z innego modu do HL a mianowicie TFC.
Wlasnie konczy sie sezon.. nie dlugo zaczyna nowy a wraz z nim wchodza nowe przepisy!

Miedzy innymi jest taka zasada:
Kazdy gracz musi miec innego cd-keya!

Jesli sie zdarzy, ze 2 gracze beda mieli ten sam WON-auth. zostaja oni wykluczeni z UKTFCL.
Chodzi o to, zeby jeden gracz nie gral w wiecej niz 1 klanie.


I nie obchodzi ich, czy mial go z cafe czy od kumpla, zadne tlumaczenie nie pomoze.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez KosiMazaki


A ja powiem tak: khem kheem no

1.Mi zalerzy.
2.Mam komputer i net.
3.Wydac 120 zl na HL to dla mnie stanowczo za duzo.
4.Nielegalne jest tez ,sprzedawanie narkotykow,spozywanie alkoholu publicznie,prawie na 99% jestem pewien ze oprogramowania (np.windows)i nie tylko poszukujesz na gieldzie.

Nieczarujmy sie kto w dzisiejszych czasach nie kombinuje ???? Poza tym sytuacja kraju jest tak ***owa ze dla wiekszosci korzystniej jest isc na gielde i kupic plytke z 8 zl niz za 99 lub 199 zl.
Co 2 polityk,prokurator,lekarz,celnik, policjant, i jeszcze wiele innych ludzi bierze w lape i oszukuje wiec sie pytam dlaczego ja nie moge kogos w mniejszym lub wiekszym stopniu okrasc ???

Moim zdaniem koles dobrze kombinuje i pare osob bedzie sie cieszyc a tobie pewnie zal 4 litery sciska ze musiales wydac na to spora sume...heheheh .
No i jak chcesz wiedziec swoj klucz nabylem od kumpla za rownowartosc 3 piw i 10 gr....hehehe(bez urazy)

A tak wogole proponuje zakonczyc ten temat bo on jest szeroki jak rzeka , nie raz byl podejmowany i zapewne nikt w tym topiq go nie rostrzygnie .Jest jak jest kazdy widzi.Jak dla mnie koniec gadki.



Moze i dobrze kombinuje, ale nie przez board fpp!
Chryste panie

To tak samo jakbym wpadl na forum Microsoftu i rozdawal keye do windowsow!! (o ile maja forum)

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 08:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Rolin


Moze i dobrze kombinuje, ale nie przez board fpp!
Chryste panie

To tak samo jakbym wpadl na forum Microsoftu i rozdawal keye do windowsow!! (o ile maja forum)


Khmm www.cracks.am
A co do forum na microsofcie to gdyby istnialo to byloby to najpopularniejsze forum na calym swiecie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

A ja w tym wszystkim wietrze jakis podstęp... Co ty wlasciwie z tego bedziesz mial??? Robisz to tylko z niepochamowanej chęci bezinteresownego pomagania innym???... jakos nie bardzo w to wierze... troche juz na tym swiecie zyje i wiem ze az taich frajerow to nie ma!!!

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anty-Terrorysta
Guest



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WARSZAWA

Angry Co on tutaj za kity wpuszcza!ZNOWU?!

Panowie,to jest jeden wielki przekręt!
Czy wy wierzycie,że któś robi to,żeby "POMÓC" tak sobie????
LUDZIE,nie ma takiego człowieka w Polsce!!!!A pozatym no niby skąd ma cd-keye??? W empiku kody są na pudełku z płytą,a raczej wątpie,żeby ktoś mu tak dał se spisać i luz.On poprostu wciska kity i daje kody z generatora,żeby pokazać,jaki jest "wspaniały" dla polskich graczy!!!!


I skończcie ten Topic,bo normalnie kiszki mi się skręcają,i SERDECZNIE POZDRAWIAM moderatora "takjakby" i drugiego pana(bardzo przepraszam! )
,ale nie pamiętam Nicka.

ale się normalnie wydarłem

__________________
Wpadam jak burza do budynku i nie mam skrupułów,żeby rozwalić ci łeb!
Więc poddajesz się albo witamy w piekle!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Anty-Terrorysta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Anty-Terrorysta Znajdź więcej post'ów przez  Anty-Terrorysta Dodaj Anty-Terrorysta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Anty-Terrorysta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anty-Terrorysta
Guest



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WARSZAWA

Talking Ah właśnie...zapomniałem

I gdyby co takie oferty można znaleźć na różnych forum np. ten oficjalny OFP.
Juz kiedyś gostka widziałem,nawet na czacie i takie cuś gadał!
Więc ci co są zainteresowani,to ściągnijcie se Kazaa(taki program,chodź w sumie też nielegalny ),i szukajcie se cd-keye itp.,a nie prosić jakiegoś frajera,WIELCE WSPANIAŁY,o kod z generatora.Chyba mam z puls 150 jak w morde barana

__________________
Wpadam jak burza do budynku i nie mam skrupułów,żeby rozwalić ci łeb!
Więc poddajesz się albo witamy w piekle!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Anty-Terrorysta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Anty-Terrorysta Znajdź więcej post'ów przez  Anty-Terrorysta Dodaj Anty-Terrorysta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Anty-Terrorysta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anty-Terrorysta
Guest



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WARSZAWA

Talking I jeszcze jedno...

Kuna faq zapomniałem powiedzieć jeszcze jedno.Ten Mail to nie jest jego!!!!
[email protected] to mail jakiego ś gostka który grywa na serwerku ofp z www.grajmy.com!Podobnosz włamał się do niego,i nie może już do niego wejść!
Znam Najemnik(właściciel E-maila podanego przed chwilą),i kuwa mówił mi o tym,że ktos mu zapieprzył maila!

__________________
Wpadam jak burza do budynku i nie mam skrupułów,żeby rozwalić ci łeb!
Więc poddajesz się albo witamy w piekle!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Anty-Terrorysta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Anty-Terrorysta Znajdź więcej post'ów przez  Anty-Terrorysta Dodaj Anty-Terrorysta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Anty-Terrorysta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

pozdrawiam pana.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Re: I jeszcze jedno...

quote:
Napisane oryginalnie przez Anty-Terrorysta
Kuna faq zapomniałem powiedzieć jeszcze jedno.Ten Mail to nie jest jego!!!!
[email protected] to mail jakiego ś gostka który grywa na serwerku ofp z www.grajmy.com!Podobnosz włamał się do niego,i nie może już do niego wejść!
Znam Najemnik(właściciel E-maila podanego przed chwilą),i kuwa mówił mi o tym,że ktos mu zapieprzył maila!




hehehe... jednak moja intuicja jest niezawodna... Odrazu mi jakims przekretem od tego goscia jechało...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
supremo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: de_inferno

nikt w polsce nie jest na tyle glupi zeby rozdawac za darmo cd-keye

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil supremo Znajdź więcej post'ów przez  supremo Dodaj supremo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać supremo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
major Vasca
Zawiany.Henio



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Ktoś za to beknie...

To PROWOKATOR Szuflandi mu sie zachciewa !!

__________________
Jesli masz kłopoty z piechotą,to najlepiej walic po niej napalmem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil major Vasca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do major Vasca Znajdź więcej post'ów przez  major Vasca Dodaj major Vasca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać major Vasca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barman
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zabanować Samarytanina.

1. skąd masz te klucze ?
2. jakie stosujesz kryterium poszkodowanych ?
3. czy istnie możliwość abyś nie wysłał tekiego klucza ? (jeśli tak to jaki ?)
4. co skłoniło Cię do takich poświęceń na rzecz ludzkości ?

A teraz moja ocena Twojego "ogłoszenia"
Mam razem z kolegą kawiarenkę internetową i aby moi klienci mogli sobie spokojnie pograć, mieć dobre pinki i wogóle, aby byli zadowoleni postawiliśmy dwa serwery. Koszt ok. 1000 zł. kolejna kwota ok. 1300 zł. (licencjie na CS). Sam potraciłem CD-Keye. Dodatkowa zmora to cziterzy, którzy tracą WONID'y w niesłychanym tępie - i Ty chcesz im dawać klucze za darmo ? Piękny gest, zaimponowałeś mi. Skoro taki Samarytanin jesteś może zaczniesz pomagać w domach spokojnej starości lub w szpitalach, wolontariat cały czas poszukuje kogoś do pomocy.
Proponuję usunąć ten topik, zabanować tego pana o dobrym sercu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 03:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

fajnie... ze takie cos istnieje.. wedlug mnie.. nie bede sie musial godzinami poswiecac i siedziec na necie w poszukawaniu cdkeya
good idea...
a to ze to jest nielegalne.. niech mi ktos powie czy ma wszystko legalne.. .?

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 05:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:32.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions