Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > sof.fpp.pl czas cos poprawic...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

nee..... to ten ziomek będzie musiał zmienić nicka... ty byłeś pierwszy obowiązuje prawo dżungi :E

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez bruce lee

uuups, wlasnie zobaczylem ze jest juz jakis bruce lee w klanie [fb].narobilem troche zamieszania . musze zmienic nazwe, czy jest taka mozliwosc zebym tu zmienil nazwe ,czy musze zakladac konto od nowa ?


hmm osoba o ktorej mowisz zwykle sie tytulowala nickiem bruss
zeby zmienic nicka musisz zarejestrowac nowego nicka na forum

OGOR co do zapachu modow to polecal bym autowachanie ICS rox'uje i nic tego nie zmieni

gazdzik i krypton
wiek nie powinien o niczym swiadczyc pisze nie powinien poniewarz niestety czasami swiadczy i to wcale nie pochlebnie
kula ma racje jak chcecie cos porzadnego stworzyc to napiszcie cos porzadnego na temat modow nie tak jak coponiktorzy ktorym pisalem na gg zeby napisali na temat nowego OSP przez tydzien i nikt nie mogl zamiescic info na ten temat na ffp.pl (lenie)

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 07:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ebol a komu pisales ze maja zamiescic info? powiem ci tak ze praktycznie na serwisie sof.fpp.pl teraz dzialam ja... gazdzik ma to w dupie /i nie zaprzeczaj teraz chlopie/ a zonk juz zrezygnowal a jego konto jest dlatego bo jest...

bruce lee: nie nie musis zakladac nowego konta. wystarczy wyslac maila do [email protected] i poprosic o zmiane nicka z dokladnymi namiarami na twoje konto. pamietaj ze po zmianie nicka bedziesz sie musial z takowym zalogowac ponownie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
ebol a komu pisales ze maja zamiescic info?

nie bede sie wyzywal na innych i nie powiem ale taka prawda byla

bruce lee : glan wie lepiej odemnie wiec jesli chcesz zmienic nicka zastosuj sie do jego wskazowek

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

A ja wam powiem co rozrusza scene !!!
STATYSTYKI !!!!
Sa na sylabie, sa na WICu, na tenbicie powinny niedługo ruszyc.
Widze ze ludzie jak tylko sie dowiaduja ze sa statsy gdzies to zaczynaja grac
Sam jestem tego przykładem
Jesli znowu lud zacznie grac w polsce to moze sie jeszcze cos zorganizuje ???

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2003 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
A ja wam powiem co rozrusza scene !!!
STATYSTYKI !!!!
Sa na sylabie, sa na WICu,


kulka to ze ty wiesz ze sa staty na wic to nie oznacza ze wszyscy to wiedza ten link ktory dostales do statow jest nieoficjalny chyba narazie

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2003 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

hmmm... ten link to ja już zapomniałem ale jako spec od wyszukiwania wlazłem na strone WICa i po chwili znalazłem oficjalną wersje łącza do tych statów
Więc myślę ze sa oficjalne skoro link do nich jest na stronie (gdybym go tam nie znalazł to na bank bym tu tego nie napisał)

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2003 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

pfffffffffffffffffffffffffff............... statsy poco one :> ................. dawać wywiad będzie kupa smiechu

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2003 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
WyrwiNera
kto zna krzywą kądziołke



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

witam brać SOF
nie zostaniecie sami
po wakacjach mam plany sobie pograć
Fakty:
niedzielny gracz UT
praktyka w SOF tylko na single tak samo 2
ale lubię te gry i postaram się poszaleć

a tak na przyszłość to zapodajcie jakieś serwery
pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WyrwiNera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WyrwiNera Znajdź więcej post'ów przez  WyrwiNera Dodaj WyrwiNera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WyrwiNera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

heh ... zapodajcie jakieś serwy
w sumie to wygląda tak - zaciągnij sobie programik AllSeeingEye i w filatrach ustaw gre (SoF2) i państwo (Poland ) i masz już widok na polskie serwy
W zasadzie liczą się 3 serwery : Tenbit, Sylaba i WIC (kolejnośc przypadkowa, ale Tenbit znowu będzie rżądził )
A ogoolnie to zawsze miło jest powitać nowego gracza na naszej małej scenie. Good Luck & High Frag - powodzenia i życze sukcesów w naszej ulubionej gierce
W razie problemów oczywiście pisz na boardzie - na bank ktoś odpowie (choć czasami troche to potrwa )
Pozdroofki
KuLLa aka Chomik zaboojca

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 02:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

yeah welcome in the hell ... zobaczysz synu ze ta gra nie jest łatwa i pewnie zrezygnujesz po 1 tygodniu gry

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

witam.

zmianilem nicka ,ale tylko w grze . Od paru dni nazywam sie Stevie Wonder. Moze ktos mnie widzial, hehe.

Kulla- to ty jestes tym chomikiem ? zabojca ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

... a Ty jesteś tym niewidomym artystą ... Jak na "dysfuncje wzroku" to chyba nieźle strzelasz (chyba sie spotkaliśmy w grze ).
No i sie wydało ... teraz wszyscy wiedza kim jest Futrzak Morderca

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

taaaaa... na bank sie spotkalismy . a co do celnosci to nieprawda .. walilem ze wszystkiego co mialem do wszystkiego co sie rusza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

hehehehe do walenia do wszytkiego co sie rusza najlepsza jest "kosiara" m60
Wszytstkie inne giwery wymagają minimum celowania a tu, po prostu trzymasz spust i siekasz do okoła ..... nieważne czy trafisz, ważna jest frajda

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2003 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

M60 rulez . Cos mi sie wydaje ze trzeba bedzie zamknac bo sie robi nabij-temat .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

nieeee.. nie zamykaj ,bo nie bedzie gdzie gadac

Dla mnie nawygodniej lezy w dloni AK ,ale tak naprawde to najlepiej czuje sie z shotgunem w rekach.Nie wiem dla czego ale tak jest ,tak ze jak sie spotkamy w grze to trzymajcie glowy nisko ,hehehe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
M60 rulez . Cos mi sie wydaje ze trzeba bedzie zamknac bo sie robi nabij-temat .


gdzie ty widzisz nabij temat? rozmowa zeszla na inny co prawda temat o tym co jest lepsze do rozpierdzielania ludzi w sof 2 ale nie zeszla z tematu sofa... a pozatym.. co ty bedziesz moderowal teraz jak siem porzadnie w serwisie nie starasz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a pozatym.. co ty bedziesz moderowal teraz jak siem porzadnie w serwisie nie starasz


glan nie draznij mnie jak mowiles ze wyjezdzasz to newsy napisalem i potem tez tylko wczoraj nie napisalem a teraz wlasnie ide szukac i cos napisze jak bedzie cos fajnego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

o sorki.. dwa dni napisales newsy.. jush bede skakac z radosci jak nie robisz tego normalnie.. tylko przez pol roku zes walnal kilka newsow i bede poprostu uradowany.. blah.. EOT z mojej strony. albo piszesz wiecej albo inaczej pogadamy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 00:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

nie no to mam dac do kilku newsow info o skinie jakiegos fagasa ktory do broni dodal tylko troche np. zielonego koloru (lol)? napisalem najciekawsze jakie byly bo juz kiedys tu byl temat zebym JA nie pisal o skinach mapach itp bo to niekomu nie potrzebne 'gazdzik pisz o modach' no i jak zaczalem pisac to znof jest zle kur...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 07:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez bruce lee
ciach....

To ja jestem bruce lee

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
To ja jestem bruce lee




Ja tylko tak: chyba se nie pogram jush w SOF2 bo nie moge tych plytek znalezc ktorych rok temu gdzies tam wsadzilem. W sumie nic nie pogralem ;( Pocieszcie mnie buuuu ;( Scena SOF'a cierpi przez to strasznie

:lol:

Wogole ludzie caly ten board (wszystkie dzialy) opuszczaja ida gdzies w pizdu.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alzail
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Rzeszow

to fakt straszby fakt

ale nie wszyscy jak widac ci ktorzy tu sa cos chca zrobic z sofkiem polskim ale malo zdecydowania

__________________
(_*|*_)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 09:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alzail Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alzail Znajdź więcej post'ów przez  Alzail Dodaj Alzail do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alzail prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

e tam glupoty gadasz Alzail .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alzail
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Rzeszow

w ktorym zdaniu ze nie wszyscy ?

__________________
(_*|*_)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alzail Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alzail Znajdź więcej post'ów przez  Alzail Dodaj Alzail do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alzail prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

o co ci sie rozchodzi Alzail bo nie rozumiem?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alzail
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Rzeszow

eh

no ze duzo ludzi chce cos zmienic na lepsze w polskiej scenie sofa ale nie sa zdecydowani ja zreszta tyz

__________________
(_*|*_)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2003 08:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alzail Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alzail Znajdź więcej post'ów przez  Alzail Dodaj Alzail do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alzail prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez Alzail
eh

no ze duzo ludzi chce cos zmienic na lepsze w polskiej scenie sofa ale nie sa zdecydowani ja zreszta tyz



To trzeba bylo odrazu mowic a nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2003 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:30.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions