Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > niema gdzie grac
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
101st|Silv33e
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry niema gdzie grac

Wlasnie nie ma gdzie grac. Mam pytanie do adminow jaki jest sens jak stoi serw i ma haslo jak i tak nikt na niego nie wchodzi? Nie szkoda na takie cos marnowac lacza i kompa, jesli juz jest to moze byc FFA.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 20:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Eeee?

Ten topic jest bez sensu. Jak to nie ma gdzie grac?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR
Eeee?

Ten topic jest bez sensu. Jak to nie ma gdzie grac?



popieram przeciez
jest duzo serwerow w polsce i jescze sa za granica

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st|Silv33e
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ble

jak chce se np tera zagrac to jedne sa pelne inny haslo jeszcze inne pingi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 20:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: ble

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Silv33e
jak chce se np tera zagrac to jedne sa pelne inny haslo jeszcze inne pingi


true albo jest full , czyli 3 serwery a reszta stoi pusta na hasleku

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

...albo (jak w sasiednim topicu) grac mozna na bitch, ehh - zycie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 21:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

życie to nie bajka i już tak jest hasła były są i będą a pozatym raczej wiadomo jakie to są hasła np na hunterze to każdy wie jakie jest haslo no ICp jest zmienne i to bardzo a pozatym chyba nie ma już servów z hasłami (chyba że FF)

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Serwerki do grania są tylko puste stoją. Teraz jak patrze puste stoi ByRY, TvkNet (caly dzien prawie pelny stal), Bia.
A jak wam malo to zaprzaszam na zagraniczne. Tam jest full pustych serwerkow z niskimi pingami.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nie chodzi tylko o puste serwery chodzi o to jebana mape jaka jest plaza dzis gralem na Hunter wiele osob probowalo glosowac na depot vilage czy mape z mapacka w ktora chcialbym zagrac bo jeszze nie mialem tej okazji na pl serwerze ale jak sie okazalo voty byly na nic bo wiecje bylo na NO i tak zostala plaza

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Z tymi votami bywa roznie. Ja juz odruchowo widzac zolte literki po lewej wciskam F2. Przyzwyczailem sie, bo jak ktos mnie TK to zawszte F2, chca kogos kopnac bez powodu tez F2 i tak mi zostalo. Pozatym NIENAWIDZE zmian map. Wqurwia mnie jak koles wlazi na serw, 20 razy daje vota na bicz, potem zmiana mapki na bicz, wskakuje nastepny palant i vota na keep, zmiana na keep, jeszcze 1 palant wchodzi, vot na tram, zmiana mapki a mi TRAM sie nie wczytuje do konca na moim sprzecie i trzeba RESETA. I tak qwa trace pol godziny na wczytywanie Pxxxxxxxxch mapek i ladowanie windy.
Dlatego 2 razy bardziej wole serwery zagraniczne np. Tux@*tza* gdzie non-stop bkforest, Happy penguin 1 i 2 - tam depot(1) i tram(2) non stop i 64/64 graczy , WolfPack Clan - 24h ToySoldiers i fulla innych serwerkow, tu nie spotka sie kolesia co daje 20 razy vota na to samo i trzech zmian mapek w 20minut.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Nie da sie niczego przeglosowac ...jedyne wyjscie to zakrasc sie na serva 5w nocy i nie walczyc dopoki nie wroca na bitcha spowrotem ( chyba ze to taki custom ze tylko fani customow go maja ) . Co do passow to faktycznie jest smieszne ...kiedys to bylo ustalone dlatego ze byl tylko BYRY i zawsze full luda . Teraz mamy pelno serverow ale chyba kazdy admin cierpi na manie wyzszosci i tez chce miec passa bo to brzmi dumnie ...po co pass np.na server Luzzz ? Z deczka bez sensu jak dla mnie ! Wogole wycofac passy !!! F1F1F1

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 00:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
A jak wam malo to zaprzaszam na zagraniczne. Tam jest full pustych serwerkow z niskimi pingami


ALe DL - nie potrzeba nam do grania pustego serva, tylko serva, na ktorym jest z kim i gdzie zagrac (nie licze mp bitch)

quote:
Dlatego 2 razy bardziej wole serwery zagraniczne np. Tux@*tza* gdzie non-stop bkforest, Happy penguin 1 i 2 - tam depot(1) i tram(2) non stop i 64/64 graczy , WolfPack Clan - 24h ToySoldiers

a co do tego, to sam piszesz, ze nie wciaz tylko plazy, ale na kazdym co innego...
A u nas, jak wlaczylem ASE to na 15 wylapanych servow PL. ponad 10 mialo bitch, z pozostalych na 2 byly treningi, na jednym - mecz, jeden byl full, jeden pusty i jeden odpowiedzial "invalid password" i tyle sobie pogralem na polskich serwerach...
[szacuneczek]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 02:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

No cmt jak ustawie serv IC na mapke z chociazby Mappack to i tak non - stop bedzie stal pusty pomijajac ze nie ma hasla jak ktos tu plakal wszyscy siedza na Bajkowym gdzie beach 4 ever albo na huntersach gdzie jest bardzo enigmatyczne haslo nikt nie wie po co i leci non-stop prawie bicz i base

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 03:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mowiac szczerze najchetniej bym siedzial na C4 (zaj@$#&e niskie pingi ~20) albo biaffa - ale C4 jest nonstop na kodzie, a do biaffa nie moge sie czesto dostac, bo lam nie wpuszczaja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 03:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ufoq
Doom Hammer



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Treptow an Rega

Byry mają hasło znane już od niepamiętnych czasów..więc nie sądze, żeby to był problem dla ludzi umiejących rzucić granat nie zabijając sie przy tym

Niestety problem jest w tym , że na tym samym łączu co byry stoi, postawiono nową strone www, która zajmuje od ch.. pasma, i dlatego momentami (właśnie najbardziej wieczorami) laguje jak skurczysyn. Poza tym tłumaczenie ludziom jak się instaluje OSP już mi sie mocno znudziło..

Hmmm... W sumie

__________________
I'm awake, I'm awake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ufoq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ufoq Znajdź więcej post'ów przez  Ufoq Dodaj Ufoq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ufoq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Ufoq
Byry mają hasło znane już od niepamiętnych czasów..więc nie sądze, żeby to był problem dla ludzi umiejących rzucić granat nie zabijając sie przy tym

Niestety problem jest w tym , że na tym samym łączu co byry stoi, postawiono nową strone www, która zajmuje od ch.. pasma, i dlatego momentami (właśnie najbardziej wieczorami) laguje jak skurczysyn. Poza tym tłumaczenie ludziom jak się instaluje OSP już mi sie mocno znudziło..

Hmmm... W sumie



Wytłumacz mi dlaczaego jak mam zainstalowane OSP i nowy map pack to jak wchodze na byry wlacza mi sie download i sciaga mi jakis plik osp.bin i mape ktora zainstalowalem z map packa ???????

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ufoq
Doom Hammer



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Treptow an Rega

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin


Wytłumacz mi dlaczaego jak mam zainstalowane OSP i nowy map pack to jak wchodze na byry wlacza mi sie download i sciaga mi jakis plik osp.bin i mape ktora zainstalowalem z map packa ???????



mmm? strange
allowdownload = 0, powinno byc ok, byl 1 bo to niby dla pb wymagane do updatu

__________________
I'm awake, I'm awake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ufoq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ufoq Znajdź więcej post'ów przez  Ufoq Dodaj Ufoq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ufoq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JHamer
Sniper



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Szczecin

jak to nie ma gdzie grać ???
instalujesz "all seeing eye" lub innego spaya i masz pełno serverów...wybierasz po pingach, graczach, mapach itd.
"...nie ma gdzie grać..." brzmi jak głos topiącego się: wody, wody !!!
cu

__________________
JHamer - sniper as usual...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JHamer Znajdź więcej post'ów przez  JHamer Dodaj JHamer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JHamer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

my tu mowimy o polskich serwarach

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

i co że mówimy o polskich serverach przeceiż w eye jest możliwość tylko servy polskie wyszukać a tam często puste widze

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Gdyb wszyscy mieli cd-keye orginalne to nietrzebabyłoby (jak to sie pisze) tego topica otwierać. A jak sie teraz patrze w eye to na PL serwach nie ma gdzie grać .

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

gyby wszyscy mieli to by nie było problemu ale nie wszyscy mają bo nie mają kasy i muszą wydawać na co innego np ja wydaje na alkochol bo sa wakacje i jade na piwak no ale może będe miał i tak i tak orginała

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

a ja gram na polskich serwerach ze wzgledu na ping bo jak wiadomo najblizej mam do polskich serwerow chociarz ostatnio na jednym zagranicznym mam takie pingi jak na polskich

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
może będe miał i tak i tak orginała


Sie powtarzasz w co drogim poscie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_VikinG
SS-Obersturmführer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Poznań

taaaaaaaaaaa

moze i sa serwery puste...ale to te ktore maja kiepski ping.....a z pingami za granica tez jest roznie......no i o cdkeyu niewspomne.. )

full serwerow ma mape "bicz" i ni chol..y nieda sie przegosowac..czy niemozna pograc w inne mapki,,jest ich pelno...

wywalic voty i dac rotacje ? -- moze tak ?
ja osobiscie z powodu "bicza" zawiesilem gre w wolfa...bo to juz jest nudne..

pytanie...po co robic nowe mapy ?? i tak nikt w nie niegra... w polsce.....

(takie tam.. moje przemyslenia... ) )

__________________
I ujrzałem:
Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk.
Dano mu wieniec, a on zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.

AP 6,2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_VikinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_VikinG Znajdź więcej post'ów przez  101st_VikinG Dodaj 101st_VikinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_VikinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Rotacja i wylaczenie vota to dobry pomysł, ale:
1. Musieliby na wszystkich serwach dac rotacje, bo lamy beda sie pchac tam gdzie nie ma rotacji.
2. Jak dla mnie rotacja co 4-8 rund to troche za czesto i niezdazylbym DOKŁADNIE poznac mapki. Dla mnie minimum dla jednej mapki customowej to 2h.
3. Wywalenie vota to problem i to duzy. Wystarczy zeby jeden idoota wlaz i TeamKillowal jak chory i nie kopnie sie go (no chyba ze wpakowac max. 3 kompilanty i kop).

A tak przy okazji pogladam teraz na PL serwy i tam gdzie ludzie tam bicz.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JHamer
Sniper



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Szczecin

Re: taaaaaaaaaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_VikinG
...bo to juz jest nudne..

pytanie...po co robic nowe mapy ?? i tak nikt w nie niegra... w polsce.....

(takie tam.. moje przemyslenia... ) )



dlatego należy uciekać na zachodnie servery...nowych map od groma
można wybierać, przebierać a i ping ok'
cu

__________________
JHamer - sniper as usual...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JHamer Znajdź więcej post'ów przez  JHamer Dodaj JHamer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JHamer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin


Sie powtarzasz w co drogim poscie



a ty mnie zaczynasz denrwowac co drugi post z tymi swoimi uwagami , i jest coś takiego jak przycis edytuj.usuń tam możesz dopisywać czego zapomniałeś albo poprawiac jakieś błedy

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin


Sie powtarzasz w co drogim poscie



a ty mnie zaczynasz denrwowac w co drugim poscie z tymi swoimi uwagami , i jest coś takiego jak przycis edytuj/usuń tam możesz dopisywać czego zapomniałeś albo poprawiac jakieś błedy

nie wsie stało ale nacisnołem edytuj/usuń i wyskoczył mi poprawiony post ale zaraz po tym lekko zle napsianym i nie moge tego wcześniejszego usunąć sory że tak wyszło i chciałem tylko to napisac żeby martin zaraz na mnie nie naskoczył i sie zastanawiam czy ten przypadkiem nie wyjdzie jako 3 post pod rzad

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

co do servoof z hasalmi: zaklada sie je zeby jakies lamy totalne tam nie wchodzily, trzeba sie postarac o haslo a nie myslisz, ze dupy nie ruszysz i haslo samo wpadnie... co do hasla na luzz to rzeczywiscie dupy nie ruszylem bo juz z tydzien na kazdym kanale w topicu jest a co do FF i C4 to stoi na tym samym laczu co BiA wiec jakby kazdy byl FFA to by byly lagi jak chooy wiec tamte servy sa chyba tylko do treningoof/sparoof - proste

i jak to nie ma gdzie grac, kiedys tylko ByRy, Sako, TaQ i nikt nie narzekal a teraz 1/2 serveroof ustych stoi i wystarczy sie z grupka ludzi wybrac i napefno ktos sie dolonczy... czasami na hunter sam z krstem wlaze, zeby pocwiczyc headshoty lub jakiegos duela zagrac i juz ludzie sie zbieraja i zagrac spokojnie nie mozna PP

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:06.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions