Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Half-Life > Half Life - Blue Shift
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Half Life - Blue Shift

Jak sie wam podoba to cudo? Hmm dla mnie takie se. Ciekaw jestem co sadzicie o tym dodatku =] Jestem gdzies w polowie juz gdziestak. Bendzie krotki cos czuje po kosciach. Cos jak Half-Life: Opposing Force. Cudenko zagrac mozna, sa fajne smaczki jak sie slyszy o Gordonie ze on to ze on tamto fajny bajer =] Mnie ten dodatek ni to ziembi ni to parzy, do samego HL dlugosci i klimatu troche barkuje, ale zagrac mozna.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2001 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ernie
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Chcesz wiedzieć co myślę o BS?
To kliknij http://hl.fpp.pl/?pl:pages:show:200:::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 23:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Dla mnie HLBS jest tylko namiastka HLOF. Ogolnie realizacje uwazam za nieudana... autorzy zbytnio sie niepostarali. Gdyby nie HDPack w ogole bym w to nie zagral, nooo, moze z ciekawosci bym lookal

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 01:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

HDPack

Sluchajcie. Bardzo potrzebny mi jest model zolnierza z hdpack'a, a nie bede kupowal calej gry dla jednego modelu (a pozatym gra jest przecietna, po prostu dodatkowy epizod). Jesli mi ktos by mogl podeslac takowy model to bylbym wdzieczny.

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2001 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Ile czasu zajmuje przejście HLBS ?!

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2001 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rafaello
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

ile czasu ? heh - to zalezy przedewszystkimod stoponia trudnosci jaki wybierzesz.... mi zajelo to 2 dni - w sumie z 12 godzin grania... gralem na hardzie..... - i tez uwazam ze gdyby nie hd pack.... a tak jest to oplacalna sprawa.... szczerze mowiac bardziej sie na hd paka nastawilem ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 01:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rafaello Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rafaello Znajdź więcej post'ów przez  rafaello Dodaj rafaello do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rafaello prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Irytuja mnie ludzie chwalacy sie, ze przeszli HLBS w kilka godzin. Dla mnie oczywiste jest, ze przejscie "na chama" jest prostsze od upijania sie slodycza danej gry . Wole powoli i dokladniej niz lapczywie, byle by przejsc...
A tak w ogole to przejscie zajelo mi jakies 2-3 dni, grajac po 2-3h na dzien.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 02:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
[...]Wole powoli i dokladniej niz lapczywie[...]


zgadzam sie
z dupami jest tak samo

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 06:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rafaello
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking

zaraz i kto tu to w krotszym czasie przeszedl ? - policz godziny zanim paszczeke otworzysz! Ja przeszedlem ogladajac bardzo dokladnie wiele pomieszczen - ich wykonanie itd... pozatym pierwszy raz przeszedlem bez hd packa drugi raz z hd packiem - ciekawe czy ty "delektujacy sie" pomysleles zeby zrobic sobie takie porownanie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rafaello Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rafaello Znajdź więcej post'ów przez  rafaello Dodaj rafaello do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rafaello prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

- nie mowilem o Tobie raf... Chodzilo mi o gosci z grup dyskusyjnych - nieporozumienie.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rafaello
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

Wink

hehe - ale kliknales na mojej wypowiedzi na odpowiedz... stad nieporozumienie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rafaello Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rafaello Znajdź więcej post'ów przez  rafaello Dodaj rafaello do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rafaello prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO


zgadzam sie
z dupami jest tak samo



Piszac tamte slowa, myslalem wlasnie o dupach

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wozek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Kraków

heheehhe A ja Przechodze QII w 4 Godziny:-)
Jestem Chory bo przeszedlem ta gre w trybie single jakies 30 razy:-))
A co się dziwić?? Trzy,no raczej cztery lata temu zobaczyłem Zobaczyłem to to u kumpla . Było to to w software 320X240. i co? Śniło mi się po nocach! Nie chodzi o wygląd. Zochorowałem na to że poprostu mogę spbie chodzić po pokojach itp. Czyli FPP:-))
Moment ( No nie taki moment to były 2 miechy zanim wymodziłem pożyczkę ) Kupiłem Kompa MMX 200Mhz + VoodooSrash I panie i panowie! QII Zajoł Mi dwa tygodnie srednio po 6-8 godzin dziennie! A tera. jak już wspomnialem. Siadam Tryb Hard Bez save , bez zginięcia Kończe to to w 4 Godziny. Wszystkie Motanty zabijam, No cheats no i dwa levele Bonusowe. ( Chyba nie ma więcej??) Nie chwalę się. Piszę to tylko po to by niektórym uświadomić jak można obcykać gierkę:-))). ale ten pierwszy raz Nio to było cuś!. Ale reansumujac. Gry typa UT Q,QII,Q!!! Już raczej są przeżytkiem.. Sorry Potrzeba czegoś więcej niż zwykłej Lupaniny ( Vide CS;-)

__________________
Żre podagra Szwagra-Kat Mu zaraz zagra...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wozek Znajdź więcej post'ów przez  Wozek Dodaj Wozek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wozek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rafaello
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

hyh - calkowita racja.... komus kto raz przeszedl halfa czy of mogloby zajac to duzo wiecej.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2001 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rafaello Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rafaello Znajdź więcej post'ów przez  rafaello Dodaj rafaello do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rafaello prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Question

Blue Shift - czytalem cos o tym - podobno jakis nowy lepszy "engine majacy poprawic dzialanie broni i wyglad modeli" ??? Na pudelku pisalo tez ze bedzie to uzyteczne to wszystkich dotychczas wydanych gierek z serii HL - czy pod CS tez to bedzie mozna wykorzystac?

Namieszalem - wiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2001 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rafaello
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

raczej watpie zeby hdpak dzialal pod cs..... z tego co pamietam to przy instalowaniu nie bylo takiej mozliwosci - byly jak dobrze pamietam 3 opcje.... half, of, bs - cs-a niestety nie.... ale cs i tak ma swietne modele :) wiec raczejnie ma co narzekac....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 03:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rafaello Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rafaello Znajdź więcej post'ów przez  rafaello Dodaj rafaello do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rafaello prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Talking

Ano ma swietne Zreszta jak nagralem sobie inne tekstury to mi sie caly CS popieprzyl - Bo modele byly kombatybilne z ver 1.0 a nie 1.1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rafaello
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

a widzisz.. po co poprawiac cos co jest juz i tak dobre :)))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rafaello Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rafaello Znajdź więcej post'ów przez  rafaello Dodaj rafaello do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rafaello prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez rafaello
a widzisz.. po co poprawiac cos co jest juz i tak dobre ))))


Ale chodzilo mi o to zeby latwiej z daleka rozpoznawac innych graczy - modele dla CT to byla ekipa SWAT - wszyscy niebiescy a dla T ekipa CAMO czy cos - bialo-szaro-czarni - i latwo sie ich rozpoznawalo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Osobiscie uwazam ze nie oplaca sie zmieniac modeli, poprawiac gry ... bo po co ? potem sa tylko problemy przy upgrejdowaniu ..

Co do BS .. nie uwazam go za udany dodatek .. 12h nad nim spedzone, bylo strata czasu ... chociarz podobalo mi sie kilka wstawek ! (np ciagniety Gordon Freeman przez 2 zolnierzy) No i nie bylo bossa .. chociarz mogli by dac chociarz tak cienkiego jak w HL i OP..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2001 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Wink

No tak - przy patchowaniu trzeba wracaj do defaultowych modeli i innych takich - to prawda ale po kilkuset godzinach gry przydaje sie czasem zamienic terroryste na dresiarza a goscia z GIGN na policjanta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2001 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dante
Blood Reaven



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Half Life - Blue Shift

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]OGO
Jak sie wam podoba to cudo? Hmm dla mnie takie se. Ciekaw jestem co sadzicie o tym dodatku =] Jestem gdzies w polowie juz gdziestak. Bendzie krotki cos czuje po kosciach. Cos jak Half-Life: Opposing Force. Cudenko zagrac mozna, sa fajne smaczki jak sie slyszy o Gordonie ze on to ze on tamto fajny bajer =] Mnie ten dodatek ni to ziembi ni to parzy, do samego HL dlugosci i klimatu troche barkuje, ale zagrac mozna.


Nie mylisz sie jest 3 razy krutszy od Oposing Force ja jeszcze oposing forca nie przeszlem he he.

__________________
Szkoła Jest Jak Kibel
Chodzisz Bo Musisz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2001 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dante Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dante Znajdź więcej post'ów przez  Dante Dodaj Dante do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dante prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Johnny
Mad Guy



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: Rawicz, pensjonariusz wiezienia

Problemy z patchowaniem? A dlaczego? nowe modele maja oddzielne paki i nie ma problemow... na razie

A co do poprawionego engine to gowno prawda. no chyba ze chodzi o patcha 1.6. Odbicia w podlodze? Zreczna sztuczka z modelami i mapa. Mozna to sprawdzic noclipem!

A ogolnie bs jest fajny tylko ze krotki. Przechodzilem go powolutku na hardzie, przesiaknolem klimatem i przeszedlem w 5 h . Przy koncu myslalem ze to polmetek i zara przyleci osprey z kommandosami

Acha kto mi dal taka wysoka ocene <----- Wariat czy co??

__________________
Johnny

What is the death percentage here?

One per person

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2001 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Johnny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Johnny Znajdź więcej post'ów przez  Johnny Dodaj Johnny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Johnny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:59.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions