Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Czy ja to dupek ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PF|PioneK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Czy ja to dupek ?

Przynam czasami kogos wyzwe ale bez przesady
A to ze na age powiedzialem to bylo zartobliwie
Nie chcialem zle i nie wiedzialem ze ona ma 8 lat

Heh.. dlatego niech kazdy odpowie na pytanie ktore jest w temacie !

dzieks

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PF|PioneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PF|PioneK Znajdź więcej post'ów przez  PF|PioneK Dodaj PF|PioneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PF|PioneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy ja to dupek ?

quote:
Napisane oryginalnie przez PF|PioneK
Przynam czasami kogos wyzwe ale bez przesady
A to ze na age powiedzialem to bylo zartobliwie
Nie chcialem zle i nie wiedzialem ze ona ma 8 lat

Heh.. dlatego niech kazdy odpowie na pytanie ktore jest w temacie !

dzieks

Hmm...... Powinieneś przeprosic AGĘ albo jej Ojca czyli Vikinga. Także już niegadać takich słów na serverach. Ja akurat do ciebie nic nie mam. Nie widziiałem tego zdarzenia. Jak chcesz to zapomnę o tym jak wpłacisz na moje konto kwote 500 zł

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PF|PioneK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

heh :D

Ale smieszne
nie mam tyle kasy

I tak bym ci nie dal

Ale nie odpowiedziales na moje pytanie

Czy ja to dupek tak czy nie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PF|PioneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PF|PioneK Znajdź więcej post'ów przez  PF|PioneK Dodaj PF|PioneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PF|PioneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Unhappy

Jeżeli nie masz 500 zł to daj mi chociaż 100 zł A czy jestes dupek czy nie to sam musisz zadecydować. Ja cie ledwo co znam.
Nie wiem jaki jestes naprawde. "Wybór nalezy do ciebie". Jezeli przestaniesz ludzi obrażac to nie jestes , ale jeżeli to się znowu powtorzy to niestety ale jestes !!

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PF|PioneK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

:)

spoko dzieks

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PF|PioneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PF|PioneK Znajdź więcej post'ów przez  PF|PioneK Dodaj PF|PioneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PF|PioneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PF|PioneK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

:(

Jezeli ktos nie chce tutaj pisac odpowiedzi to niech napisze mi na mejla [email protected] (zchecia poczytam wasze odpowiedzi )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PF|PioneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PF|PioneK Znajdź więcej post'ów przez  PF|PioneK Dodaj PF|PioneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PF|PioneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez PF|PioneK
Jezeli ktos nie chce tutaj pisac odpowiedzi to niech napisze mi na mejla [email protected] (zchecia poczytam wasze odpowiedzi )
Powiem jedno . Bedziesz miał dużo odpowiedzi Uważaj na wirusiki

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PF|PioneK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

:)

lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PF|PioneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PF|PioneK Znajdź więcej post'ów przez  PF|PioneK Dodaj PF|PioneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PF|PioneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

re

Pionek ty powiedz lepiej ile mash lat ,tu jest borad a nie jakis szmatlawiedz jak nie wiesh gdzie takie texty sie pisze napisz do przyjaciolki .Poprostu nie wiedziales gdzie to napisac i walnoles to tu nezsenu.Wyluzuj stary .A czy jestes sam sie ocen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

ADI zgabiłes odemnie "sam się oceń"

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PF|PioneK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

:)

Luzzzzak
15 lat....... ?
A dlaczego pytasz ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PF|PioneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PF|PioneK Znajdź więcej post'ów przez  PF|PioneK Dodaj PF|PioneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PF|PioneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

a pionek ja jestem na****** i powiem tobie że jesteś dupek a to z tego powody co o tobie słuszałem to jesteś konkretny dupek i nie boje sie najeżdżania na mnie bo jeste m pisjany tylko jak wytrzeżwieuje to będe załował ale co zrobić człowiek na****** zawsze dużo moiw

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

i mamy kolejny lolowy topic kekeke pozdrawiam .... ehehhe prosimy moderatora o interwencje :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 02:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Interwencja moderatora:

Sluchajcie..takie sprawy zalatwiajcie miedzy soba a nie na forum publicznym bo jak zagladnie tu ktos ze sceny z innej gry to tylko sie wstydzic za takie topiki...

Pionek jesli czujesz ze nie jestes dupkiem to nie zachowuj sie zle na serverach a jesli myslisz ze jestes to...juz twoja sprawa..

Co o tym sadza inni moga napisac Ci na maila wiec spokojnie zamykam ten temat. Prosze o niezakladanie takich wiecej bo to tylko glupio wyglada. Pamietajcie ze RTCW to gra i ma sluzyc do zabawy a nie do nieustannych wojen miedzy jednymi czy drugimi..

Dziekuje za uwage.

PS: Posta tego dedykuje moim "fanom" ktorzy uwazaja ze nie umiem napisac dluzej niz na dwie linijki

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 08:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions