Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Dygresje
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Question Dygresje

jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

co do bomby....to mozesz chyba czekac....bo to jest tak ze jak zostaniesz do konca czasu to masz wytłumaczenie ze pilnowałes, a jak se poojdziesz a terro bombe podlozy to bedom mieli pewnie do ciebie pretensje ze nie pilnowałes..
ja gram na "w" "s" "a" "d" zie bo jest więcej qlawiszy na okolo i mozesz se roozne rzeczy pod nimi zbindowac...
a co do broni to ja gram na prawej stronie bo juz sie tak przyzwyczaiłem....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?



Co do wsadu lub strzalek jest stowrzony juz taki topic wystarczy pocztac...
Wyswietlanei mam na srodku ekranu bo tak szybciej widac ale to i tak ci nic nie da bo zanim wiswietli Ci sie kto to, to juz ebdziesz gryzl ziemie (licza sie ulamki sekund) ...
a w lewej lub prawej to juz od twojego uznania ja wole na prawej bo jestem prawo reczyny (jak chcesz to tak ebdzei dobrze)...
a co do czkania przy bombie to tak sie gra ale na klanowkach a jak garsz na zywklym serv to lepsza satysfakcjie ebdzeisz mial jak zabiejsz kogos a nie poczekac do konca rundy... tzn tash begaj od czasu do czasu tam gdzie lezala bomba by wiedziec czy ktos ja podniusl czy nie...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Tsun
[SPECNAZ]Tsunami



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Skawina

Co do bomby to jak wolisz mozesz czekac albo iść polowac
to zalezy od stanu hp u mnie jak mam malo to kampie jak mam duzo to ide polowac
co do napisow mi sie wygodniej gra jak mam je na środku
Ja gram bez widoku broni.
No i gram na WASD jest to bardziej ekonomiczne szybszy dosręp do klawiszy z bindami

__________________
Victims ... aren't we all ?
Even Heroes have the right to bleed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Tsun Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Tsun Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Tsun Dodaj [SPECNAZ]Tsun do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Tsun prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Tsun
Co do bomby to jak wolisz mozesz czekac albo iść polowac
to zalezy od stanu hp u mnie jak mam malo to kampie jak mam duzo to ide polowac
co do napisow mi sie wygodniej gra jak mam je na środku
Ja gram bez widoku broni.
No i gram na WASD jest to bardziej ekonomiczne szybszy dosręp do klawiszy z bindami



Skad ty amsz taskiego duzego avatara??? to nie ejst 65 na 65 pix ??? ja twesh tak chce

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alercik
Fraaaaag, or die !



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


Skad ty amsz taskiego duzego avatara??? to nie ejst 65 na 65 pix ??? ja twesh tak chce





Ja qcze nie mam avatarka i musze se jakiegos zrobic

__________________
Tylko seks daje pełną swobode ruchów !


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alercik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alercik Znajdź więcej post'ów przez  Alercik Dodaj Alercik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alercik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Red face

Qrde, ale wy szybcy jestescie =]
eej no a taki poczatkujacy nie jestem, zeby od razu lezec, zanim, zobacze kto do mnie celuje
tylko ze ja to tak sobie myslalem, ze text na srodku to tak troche przeszkadza i rozprasza...

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
Qrde, ale wy szybcy jestescie =]
eej no a taki poczatkujacy nie jestem, zeby od razu lezec, zanim, zobacze kto do mnie celuje
tylko ze ja to tak sobie myslalem, ze text na srodku to tak troche przeszkadza i rozprasza...



to nawet pomaga... bo jak nie esjtes pewen to jak nacelujesz na kogos to masz ta pewnosc do kogo strzelasz... tylko ze czasem nie zarzy ci pokazac czy to ct lub terro i w tym momecie biedziesz martwy

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hud_centerid moze cie zniszczyc psychicznie Patrysz na celownik a tam nick DESTRUCTOR, myslisz qrtw on jest zajebisty juz nie zyje, chwila zawahania czy walczyc czy uciekac i juz problem z glowy LEZEC BYLO! (Raptus jak czytasz to nie gniewaj sie za wypozyczenie textu )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 19:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.

Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?



Pilnujesz bomby to twoj obowiazek jako ct ! Niekonieczne w jednym miesjcu lae krecisz sie wokol niej !

quote:

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?



W rogu !! Srodek musisz miec zawsze wolny na to zeby moc przeciwnika zobaczyc !

quote:

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...



To chyba obojetne ale np. mi w lewej rece przeszkadza i gorzej gram .

quote:

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?



Topic o tym juz byl , ale powiem jeszcze raz , ze WSAD rulez !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Thumbs up itd ;]

Co qrde mi do gardla skaczecie o te 'wsad' i ze juz o tym bylo?
jaa tej, nie przejzalem starych topicuf i qrde juz mnie winczuja za to
oki, fajnie teraz mam dymelat qfa czy na srodku, zeby destructora poznac, czy w rogu, zeby zobaczyc, jakie ma ciuchy
pozdrofka

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

zawsze pilnuj bomby a jak pozebijasz ich z kampy tzn ze twoj team wygral runde i o to chodzi
jezeli beda cie wtedy od kampow wyzywac dam jedna niesmiertelna rade
pieprz ich

zaprawde powiadam wam, niewielu zna pojecie kampa

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: itd ;]

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
Co qrde mi do gardla skaczecie o te 'wsad' i ze juz o tym bylo?
jaa tej, nie przejzalem starych topicuf i qrde juz mnie winczuja za to
oki, fajnie teraz mam dymelat qfa czy na srodku, zeby destructora poznac, czy w rogu, zeby zobaczyc, jakie ma ciuchy
pozdrofka


Wybor nalezy do Ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 20:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Tsun
[SPECNAZ]Tsunami



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Skawina

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


Skad ty amsz taskiego duzego avatara??? to nie ejst 65 na 65 pix ??? ja twesh tak chce


Hehe niewiem skad poprostu go wstawilo takiego jakiego chcialem ale i tak Kitab ma wiekszego

__________________
Victims ... aren't we all ?
Even Heroes have the right to bleed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Tsun Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Tsun Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Tsun Dodaj [SPECNAZ]Tsun do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Tsun prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Cool Re: Re: itd ;]

wybieram qfa zebysmy razem w druzynie byli

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hydrant
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Gdzie ja jestem?!?!

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

To zalezy czy grasz dla fragow czy dra zwyciestwa druzyny

quote:
Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

Zdecydowanie w rogu!

quote:
I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

Ja kiedys mialem w prawej rece ale teraz gram na drawvievmodel 0 (bez widoq broni - dla nieqmatych ) i jest zdecydowanie lepiej.

quote:
A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?

Zdecydowanie "wsad". Mozesz wtedy obiac palcami wiecej klawiszy niz grajac na strzalkach.

__________________
[=-Kfiatuszki-=] Clan member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hydrant Znajdź więcej post'ów przez  Hydrant Dodaj Hydrant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hydrant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Dygresje

Czemu ta wiadomosć wygląda, jakby koleś ją pisał na board cs.pl?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

ciekawe rozwazanie pozostawiam to madrejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

czyli sobie no pewnie ze pilnowac na 2 jesli sa niezli bo tacy zazwyczaj przezywaja nie ma co sie ruzcac!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
azazel.kt
KAMIKAZE TEAM , FIGHTER



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Cześć !
Ja gram na WSAD bo tak mnie wyszkolono

Imiona graczy mam na środku - lubie wiedziec kogo zaraz ukatrupie (albo kto mnie ukatrupi ) - a poza tym to wygodniejsze niż zerkanie w dolny róg... - można w łeb oberwać jak się będziesz tak rozglądał po rogach

co tam jeszcze było ? -- pilnowanie bomby... hmm.. ciężka sprawa... Na klanówkach sprawa jest jasne - pilnowanie bomby, ale na serwie... Jeśli jesteś dobrym człwoeiczkiem i np. zdarza ci się myśleć o ludziach grających z kafejek i płacących za każdą minutę obserwowania twojego pilnowania bomby --> to rusz się i zgiń mężnie walcząc

Kiedyś graem z kafe i nie powiem, żebym był wdzięcznym tym pilnującym - nawet jeśli udało im się przypilnować tej bomby przez 4 minuty .
Teraz gram z domu i jak ktoś sobie pinuje bomby to np. mogę iść się wylać, albo sobie kanapkę zrobić

Amen.

__________________
Człowiek strzela - Pan Bóg kule nosi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil azazel.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do azazel.kt Znajdź więcej post'ów przez  azazel.kt Dodaj azazel.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać azazel.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?


Co do bomby to do ciebie zalezy ja zawsze ide na Terro i wygrywam
Co do wywolania na srodq ekranu bo jestes bardziej slawny
Co do trzymania broni to juz od ciebie zaleze jak ci sie podoba
Co do w a d s to tez jak wolisz koles z BRO chyba grana strzalkach

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?

co do bomby to jesli czujesz sie pewny 1 vs 1 ze raczej rozwaluisz kolesia to walcz jesli czujesz sie slabo np masz malo zycia to kampuj przy bombie

co do broni to jesli jestes prawo reczny to lepiej miej w prawej rece bron masz jeszcze 3 alternatywe miec r_drawviewmodel 0 wtedy wogule nieiwdac broni i jest git

uzywaj awsd bo jest poreczniejsze i masz blizej klawisze broni (1,2,3,4)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LooKOuT!
[NSA]LooKOuT!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: 71^

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
(...) A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki? (...)


Strzalki ->r0x

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LooKOuT! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LooKOuT! Znajdź więcej post'ów przez  LooKOuT! Dodaj LooKOuT! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LooKOuT! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Hud_centerid moze cie zniszczyc psychicznie Patrysz na celownik a tam nick DESTRUCTOR, myslisz qrtw on jest zajebisty juz nie zyje, chwila zawahania czy walczyc czy uciekac i juz problem z glowy LEZEC BYLO! (Raptus jak czytasz to nie gniewaj sie za wypozyczenie textu )


Przy mnie to nawet nie zdarzysz zobaczyc mojhego nicka hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Hud_centerid moze cie zniszczyc psychicznie Patrysz na celownik a tam nick DESTRUCTOR, myslisz qrtw on jest zajebisty juz nie zyje, chwila zawahania czy walczyc czy uciekac i juz problem z glowy LEZEC BYLO! (Raptus jak czytasz to nie gniewaj sie za wypozyczenie textu )


Przy mnie to nawet nie zdarzysz zobaczyc mojego nicka hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Przy mnie to nawet nie zdarzysz zobaczyc mojego nicka hehe



ale on dawal mu fory

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?



ja to bomby pilnuje (przyzwyczqajenia z jklanowek )
gram na wsadzie a broni nie widze
bo tak mi sie lepiej gra (tylko widze noz i pistolet)

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Smile to ja tez cosik dorzuce

witam :>
rzadko tu cos popisze ale co mi tam czasem mozna

wiec moje opinie wam sie nie przydadza pewnie ale moze komus

ja gram nie na "wsad" -zie bo mi sie tam nie podoba
mysz mam z prawej strony klawiatury dlatego lepiej mi sie gra na klawiaturze numerycznej :>>
wiem wielu z was to zdziwi ale gram tak juz rok (czyli od moich poczatkow z cs'em) i jakos zle nie jest a chyba nawet calkiem niezle
mam tutaj kupe klawiszy pod reka (cala numeryczna strzalki i 6 "klawiszy wposmagajacych") wiec niczego mi nie brakuje a przyzwyczajenie to nabylem z czasow zagrywania sie w Final Fantasy 7 i od tego czasu w kazdej niemal gierce ustawiam sobie wlasnie takie klawisze....
widok nicka kolesia mam w lewym dolnym rogu na srodku przeszkadza szczegolnie na duze odleglosci...

a teraz dwie dygresje:
a) nicka kolesia mozna bardzo szybko zobaczyc to wbrew pozorom sie przydaje szczegolnie ze widac go nawet przez sciane...
b) Majkiel Hydrant - mowicie o r_drawviewmodel 0 no tak tyle ze zapominacie ze liczy sie skad rzucasz grana flasza smoke'a i kat strzalu... bo podana komenda sprawia tylko ze bron znika (sam gram bez jej widoku) ale trzeba wiedziec ktora reke ma sie wybrana (niektorzy wrecz maja w *.cfg bind'a na zmiane reki ale moim skromnym zdaniem to strata czasu..)

no i to tyle co do pilnowania sie nie wypowiadam bo owszem jako CT to jest niby Twoj obowiazek ale z drugiej strony jak slusznie zauwazyl azazel to nie jest efektowne i zalezy jak sie nastawisz - ja na FFA (na serwie znaczy sie) bym bomby nie pilnowal tylko od czasu do czasu ja sprawdzal jak mowil Kitab
a jak masz malo kaski i malo hp to pinuj se bomby a co Ci tam walic tych co Cie wyzywaja od kamperow nawet nie wiedza co to slowo wlasciwie oznacza

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 02:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

Re: to ja tez cosik dorzuce

hmm...to jest w zasadzie kamping . kamping to bronienie tylko jednego miejsca, albo z powerupem albo posiadajacym jakies wazne znaczenie strategiczne . trzymanie bomby sie 100% pod to zalicza.

inna sprawa, ze cs polega na kampingu . to jest jedyna gra gdzie to nie powinno przeszkadzac nikomu. a jednak. jak jakis pro player sie zdziebko zdenerwooje z powodu deathsa od lamoocha, ktory sie gdzies zaczail a nasz gosu zapomnial sprawdzic no to wtedy leca bluzgi. troche mnie to smieszy. ogoolnie camping w csie, choc przeze mnie rzadko stosowany, to jednak rox bo to odroznia te gre od innych

wszystko imho of coz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 05:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dales doskonaly przyklad, ze nie masz pojecia co oznacza slowo kamper itp.

quote:
Kamping to bronienie tylko jednego miejsca
buahahaahaha skad ty to wziales?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 08:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:07.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions