Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > kim najczesciej grasz
Kim najczesciej grasz?
You do not have permission to vote on this poll.
soldier 4 5.88%
enginner 6 8.82%
medic 29 42.65%
lieutenant 29 42.65%
W sumie: 68 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Thumbs up kim najczesciej grasz

kim najczesciej grasz? ja soldierem

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Ja praktycznie kazdym PS Zmiencie nazwe tego tematu na "Ktura klasa najczesciej grasz" ))

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

engineer, ewentualnie lujtant... jedyną wadą engineera jest to, że w allies musi mieć thompsona, ale oprócz tego wszystko jest ql zwłaszcza 8 granatów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Najczęściej gram tą klasą

Której brakuje aktualnie w drużynie a bardzo by się przydała.
Ale najwięcej gram medykiem, w drugiej kolejności pancerfaustem
nastepnie mauserem

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Talking

Ja najczesciej gram axisowym medykiem
Musze sobie zmienic tego avatara na porzadnego

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

a dlaczego axisowym ?
alliesowi medycy sa najlepsiejsi

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking

Moja urocza przedmówczyni ma rację axis medyk rulz.
Zdecydowanie moja ulubiona klasa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

Talking hihi

ja to gram medem albo lt :lol: hihi

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

A ja gram tym kim potrzeba ale zwykle jako med albo lt nie stronie od snajpera i inzyniera wiec nie wiem na co sie zdecydowac w ankiecie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 01:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

taaa wychodzi, ze najczesciej gr asie medem ... a na serwie często jest jeden albo wcale nie ma meda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Hehe a niektorzy poprostu nie graja nikim inny niz medem, jak prosze, wrzeszcze zeby wzial LT to on nic. Ponad 50% grajacych medem bierze go po to, zeby ciagle miec apteczki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Ja gram najczesciej medem, a jesli zmieniam klase, to zazwyczaj na enga lub snajpera

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
Hehe a niektorzy poprostu nie graja nikim inny niz medem, jak prosze, wrzeszcze zeby wzial LT to on nic. Ponad 50% grajacych medem bierze go po to, zeby ciagle miec apteczki


ja mam podobne odczucia tylko ,że z lieutami. Proszę żeby wzioł meda a on nic - ammo oczywiście tylko dla niego jest.
Tak więc nie tylko medyków to dotyczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

I tak samo jest z ENGami. Biora oni eng tylko dla granatow a jak prosze, zeby mi jednego rzucili to nic sobie nie robia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tsumetai
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gliwice

Nie ma to jak lojcik ze stenem, pałętający się pod nogami i wchodzący pod właśnie TWOJĄ lufę

Nie wiem tylko czemu nikt nie lubi tej broni, zniej naprawdę można nauczyć się strzelać!

__________________
Dodge this...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tsumetai Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tsumetai Znajdź więcej post'ów przez  Tsumetai Dodaj Tsumetai do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tsumetai prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

JA najczesciej pogrywam lt albo medem - zalezy od zapotrzebowania... Grajac lt mozna naprawde niezle podszkolic sie w strzelaniu... w koncu mamy full amunicji i chulaj dusza piekla ni ma a medem z kolei ma sie mniej przyjemnosci z walki ale wiecej punktow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 20:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Tak kazdy LT ma full ammo ale pomysl o biednych medach ktorzy krzycza ammo ammo ammo i gina bo zostaje im noz

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

Ja gram lut i med

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Ja gram zawsze klasa ktorej brakuje w teamie... No i staram sie wypelniac obowiazki Najwazniejsze zeby miec dobrego partnera <meda/liuta> ktory by Ci dał ammo/apteczki, bo bez tego ani rusz. A bron to zalezy od lagow na servie I mp40 i axisowego meda i thompson i alliesowego sa super A Sten to juz dla tych naprawde najcelniejszych chyba bo jak z niego spudlujesz to mozesz sie pozegnac z zyciem ;> No ale klasa to ogolnie med i liut w razie potrzeby eng

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Ja najczesciej jestem snajperem czyli soldierem! Lubie polowanie na niczego nie spodziewajacych sie przeciwnikow czy zabawe w kotka i myszke ze snajperami przeciwnika. Jesli tylko sytuacja (albo mapa) tego wymaga przemieniam sie w leuta (koniecznie z tommigunem w lapie) i tez potrafie zrobic dziurke w glowie.

ale mimo to: SNAJPA RULEZZZZZZ!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 20:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

Popieram Mazio nie ma to jak dobry snajp, a te pojedynki snajperskie to miodzio, ten klimacik z podkradaniem sie, wysuwaniem nosa za winkiel albo ze zmienianiem pozycji co chwila sheby nikt nie mogl wyqkac gdzie jestes ehhh to jak poezja

Ale i leutem moshna pograc tylko bron boshe z tompsonem, jaki to gooofno ma rozshut

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

I'm soldier

Najczęściej snajper

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cheester
=PL= Victory



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Świnoujście

Talking

Ja gram Lutkiem ale jak na psaringach czy meczach to inzynierem albo soldier z Pf

__________________

http://rtcw.multiplayer.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cheester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cheester Znajdź więcej post'ów przez  cheester Dodaj cheester do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wiedzmin
Blah?



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: 1-2 maja bede na bemowie:)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
Ja praktycznie kazdym PS Zmiencie nazwe tego tematu na "Ktura klasa najczesciej grasz" ))



hehe all sie mnie czepiaja

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wiedzmin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wiedzmin Znajdź więcej post'ów przez  Wiedzmin Dodaj Wiedzmin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wiedzmin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Sniper!! Nie ma to jak polowac na biczu na wybiagajacych z barek aliantow . W drugiej kolejnosci gram medem albo lt- zalezy od zapotrzebowania teamu.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 04:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Ja gram medem albo engiem. Jak jest mało osób na servie to leut aby mieć ammo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wiedzmin
Blah?



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: 1-2 maja bede na bemowie:)

ja najbardziej lubie grac kim

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wiedzmin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wiedzmin Znajdź więcej post'ów przez  Wiedzmin Dodaj Wiedzmin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wiedzmin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

No wlasnie kim ?? hmmm trafna ta twoja odp daje do myslenia ale mi sie zaraz klepka zagatuje i nic nie wymysle

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Ja najczesciej gram Protossami

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

a ja nekromanta

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:35.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions