Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > jak to opti zjazd w wafie zorganizowal :>
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Talking jak to opti zjazd w wafie zorganizowal :>

22 sierpien - wrocilem sobie z mazur... patrze na ut.pl a tam info o zlocie w warszawie, mysle sobie no fajnie nikt mi nic nie powiedzial a zlot byl tydzien temu

23 sierpien - demon i papi wspominaja cos o jakims zlocie i ze sie napijemy wodki, mysle sobie fajnie ale o co chodzi, nagle dostaje info od opticala o tresci miejwiecej takiej:

merlin misiek wiesz jutro ma byc u was w warszawie zjazd, sam organizuje, a mojej starej cos odbilo i nie pozwala mi jechac czy mozesz sie tym zajac bo masz juz z takimi imprezami doswiadczenie ....

okazalo sie ze mialo przyjechac conajmiej 10 osob, mielismy pojsc do kafejki na nocke i opti meczyl mnie zebym zalatwil kafejke

co zrobil merlin ? poszedl zarezerwowal kafejke i wraca wieczorem do domku kosi trawe i idzie do kompa 0 odzewu od kogokolwiek tylko papi sie pyta co ma przyniesc do mnie na impreze :>>

24 sierpnia - wstaje sobie rano wlanczam kompa i zero odzewu... no nic mysle sobie pewnie jeszcze spia napewno sie do mnie zglosza nagle dostaje info od papcia ze moze bysmy sie napili wodki ja mowie: "jak nie jak tak" wychodzac z zalozenia ze opti niezle s*******il sprawe i ze zlot sie nie odbedzie :> kolo 18 online pojawili sie kmb i gniazdo goscie odrazu wala do nas ze oni tez sie z nami dzis napija wiec co robimy umawiamy sie o 20 : 30 na zamkowym

godzina 20:30 plac zamkowy - stoje sobie z dziewczyna i czekam na wszystkich, patrze kreci sie 2 gosci ale nic nie odzywaja sie to stoimy sobie dalej nagle widze papiego jak sie z nimi wita wiec podchodzimy co sie okazalo to gniazdo i kmb

ostateczny squad zjazdu to : papi gniazdo kmb goha i ja

gniazdo mowi tu nie daleko jest fajny taniu pub to moze pojdziemy :>>> to poszlismy... podchodze z kmb do lady kmb mowi browar z soczkiem (mieczak) koles podaje i mowi 7.50 zl to ja se mysle pewnie wzial dwa te piwa faktycznie tanio tu... podchodze do lady i mowie 2 pifa i orzeszki a gosc do mnie 21zl :>

takie piwo i takie orzeszki pije sie i je z prawdziwym szacunkiem i zaduma

po wyjsciu z lokalu stwierdzilismy ze jednak sie napijemy czegos mocniejszego i tanszego wiec idziemy sobie spacerkiem przez krakowskie przedmiescie... ci ludzie z pain to tylko jedza i jedza (musieli oczywiscie wpasc na kebab) nagle dochodzimy do jakiegos nocnego monopola wchodzimy do srodka. po malej naradze stwierdzilismy ze soczek typu owocowy i pol litrowy kron (cron) bedzie dobrym rozwiazaniem. z tak zakupiona wodka stwierdzilismy ze jak na prawdziwych warszawskich lumpow przystalo idziemy do parku to wypic (przypomne tylko ze byla godzina 22-23)

dochodzimy do parku, zabespieczamy tyly przed psami i straza miejska i pijemy, uuuu co to byla za dobra wodka po 2 3 kolejkach poczulem dlon papcia na moich plecach :> chyba chcial mnie ogrzac ale moja dziewczyna byla zazdrosna wiec musial ja zabrac kolo 23 musialem niestety uciekac bo obiecalem ze odstawie gohe w jednym kawalku do domciu a ze mieszka ladne 5 km odemnie to chcialem tez zdazyc na ostatni autobus do siebie... oczywiscie nie zdazylem (mialem fuksa bo podjechal jakis zjazd do zajezdni :> )

ogolnie : zjazd byl bardzo fajny, mimo ze paru ludzi dalu PUPY, kmb i gniazdo to naprawde fajni goscie mam nadzieje ze powtorzymy to kiedys
clanwar bR : pain w piciu wodki zakonczyl sie remisem 2:2 ))
no to chyba wszystko co pamietam

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 06:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: jak to opti zjazd w wafie zorganizowal :>

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
clanwar bR : pain w piciu wodki zakonczyl sie remisem 2:2 ))
no to chyba wszystko co pamietam




eee, nieeee.... ja pamiętam to zuupełnie ale to zupełnie inaczej.

1. po krótkiej rozgrzewce na mapce ut_plac-zamkowy zawodnik z klanu pain zaproponował ich server mariensztat i mapkę "ut_rynek-mariensztatu". zawodnicy z br się zgodzili i poszliśmy w 5 na tamten server, załadowaliśmy mapkę (nawet całkiem niezłe miejsca, bo tuż obok fontanny, podobna troszkę do tej z uptown) zawodnicy załadowali proponowaną broń na tej mapie: piffo (jakiejś marki chyba nawet) ale papuga dostał 999 i stwierdził, że pospectuje ten typ broni - czy aby nikt nie czituje (nie jedzie na samych wspomagaczach, czy coś)

po skończonej rundzie, papuga zaproponował zmianę servera - na jakiś, gdzie można użyć mocniejsze (%) bronie, tudzież słabsze (soczki). wszyscy się zgodzili, toteż...

2. załadowaliśmy mapkę ut_krakowskie-przedmieście, gdzie pain wyskoczyło na (nadplanowe) super doładowanie kebabem. z merem mieliśmy watpliwości, czy to nie jest próba czitowania na wszelki wypadek papuga też załadował DE_3-kulki-lodów ponieważ mapka krakowskie była tylko przechodnia - celowaliśmy na mapkę ut_nocny na serwerze nowy-świat, toteż nie mam co się rozpisywać, przechodzimy do ....

3. ut_monopolowy narada jaką bronią walczymy trwała niestety długo (ach, te panienki, niezdecydowane) ostatecznie uzgodniliśmy typ broni: KRON oraz jako secondary: FANTA.

następnie przeszliśmy (ech... te mapy się straszliwie powoli ładują, może jakiś upgrade sprzętu panowie?).

4. ut_park-meneli
gniazdo stwierdził że to miejsce jego "młodości" (hyhy - to on kiedykolwiek był młody??) wyszukał nawet menelską ławeczkę w krzaczorach no i zaczęliśmy poważnego spara. mieliśmy nawet sędziego, zorganizowanego przez merlinka -- sędzia też w końcu została zmuszona do udziału w "niszczeniu wyrobów państwowego przemysłu monpolowego"
jedno musze przyznać - beznadziejna ta broń KRON. ni to snajperka (lufa) ni to obrzyn (spas).
po skończonej rundzie (wynik uzgodniliśmy na remis - za mało nabojów się mieści w standardowym KRONie niestety) mer stwierdził, że musi już opuszczać server więc we 3 odprowadziliśmy ich na autobuso-stradę po czym klan pain zaproponował papudze dogrywkę (ale perfidnie co?)


przeszliśmy więc na server nowy-świat i załadowaliśmy mapkę ut_jakaś-kafejka

5. gdzie uzgodniliśmy dowolnośc broni. pain wybrał jakieś coś o wyglądzie krwistym (jak się później tłumaczyli - truskawkowym) a papuga coś o wyglądzie... hm, tego: czekoladowym (okazało się o smaku toffi)
po skończonej rundzie, zostaliśmy jeszcze ponad godzinę na tym servie, rozpamiętując różne fragmenty przeszłości (gniazdo na przykład nonstop marudził, że życie ciężkie jest, przy okazji oglądając sie za lokalnymi przedstawicielkami płci piękniejszej)

na tym servie zostaliśmy jakoś do 1.30 po czym zamówiliśmy sobie osobne pakiety powrotne, dedykowanymi łączami typu "taryfa".


no i to byłoby na tyle, jeśli chodzi o spara Pain vs bR.

czekamy na relację ze strony klanu Pain
jeśli zaakceptują wynik - to możemy go już dać na polskiego CB.

P.S ten post wyglądałby zuupełnie inaczej - ale board nie chciał mi łyknąć uśmieszków i emoticonów.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Musi byc dogrywka:D

Zgadzam się całkowicie z przebiegiem naszego spotkania, kolejność map też się zgadza. Chciałem jednak zaznaczyć że kiedy papa udał się na zasłużony odpoczynek do domowych pieleszy, ja z kmb czując pewien niedosyt udaliśmy się na inny serwer (to był chyba mini-europa.pl) w celu dalszego treningu na mapie ut_piaski. Trenowaliśmy skoki i uniki a także taktykę 2v0. Trening się udał przesiedzieliśmy na serwerze tak koło godzinki, po czym udałem się już z buta do domu a kmb po schodach na górę. A że życie jest ciężkie każdy wie

Chciałem jednocześnie wyraźnić sprzeciw, ja na żaden remis się nie zgadzałem!!! Proponuję dogrywkę w najbliższym czasie. Proponuję także zwiększenie zasięgu broni tak aby trafienia były bardziej odczuwalne, a co do mapy ut_mariensztat to nie będę tam więcej grał bo (papa ona bardziej do ut_casa jest podobna) za dyużo klatek zrzera.

Miło was było poznać chłopaki, ale dogrywka musi być nie uznaję remisów. Walczymy do pierwszej śmierci. nara all.

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo

Miło was było poznać chłopaki, ale dogrywka musi być nie uznaję remisów. Walczymy do pierwszej śmierci. nara all.



ojoj....
to my chyba będziemy musieli wystawić nasz pierwszy skład - naszych snajperów w tej broni - QCa i Demona

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


ojoj....
to my chyba będziemy musieli wystawić nasz pierwszy skład - naszych snajperów w tej broni - QCa i Demona



hehe po lodkach na ktorych bylem ja tez juz sie chyba do 1st squadu zalapie :>>>

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


ojoj....
to my chyba będziemy musieli wystawić nasz pierwszy skład - naszych snajperów w tej broni - QCa i Demona



Eee, ja juz nie pije od wczoraj i nie bede pil przez najblizsze hmmm niech sie zastanowie ....... 24h

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Re: Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin


hehe po lodkach na ktorych bylem ja tez juz sie chyba do 1st squadu zalapie :>>>



Piep.rzysz nic ci te lodki ne pomogly

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: Re: Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON


Piep.rzysz nic ci te lodki ne pomogly



hehe wyjdzie w praniu na zjezdzie bR :>

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Re: Re: Re: Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin


hehe wyjdzie w praniu na zjezdzie bR :>



Nie ma sprawy wiesz zapierz mi spodnie odrazu bo wczoraj mi sie brytwanka z frytkami wywalila na podloge nei dosc ze mialem sprzatania to jeszcze zajebsta plame na spodniach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Cool trenujcie, trenujcie nic wam to nie pomoże:D

My z Kmb damy radę każdemu, a nawet jak nie to będziemy walczyć jak lwy I chodz w PAIN tylko dwóch nas ze stolicy zostało (kiedyś 5 ale szkoda o tym gadać) to stawimy chętnie czoło liczniejszym zastępom bR.

Chciałem jeszcze raz podkleślić że klan bR grał bardzo fair. Nawet udostępniali nam więcej % by nas szybciej zmęczyć ale panowie ja wróciłem tydzień temu ze zgrupowania na Słowacji. Tam też graliśmy z kumplem rózne sparingi: Czechy - 2:1 dla nas, Słowacja 2-0 dla nas, Singapur 1:0.

PAIN i bR chyba będziemy się częściej spotykać na "małe co nie co"

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: trenujcie, trenujcie nic wam to nie pomoże:D

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
My z Kmb damy radę każdemu, a nawet jak nie to będziemy walczyć jak lwy I chodz w PAIN tylko dwóch nas ze stolicy zostało (kiedyś 5 ale szkoda o tym gadać) to stawimy chętnie czoło liczniejszym zastępom bR.

Chciałem jeszcze raz podkleślić że klan bR grał bardzo fair. Nawet udostępniali nam więcej % by nas szybciej zmęczyć ale panowie ja wróciłem tydzień temu ze zgrupowania na Słowacji. Tam też graliśmy z kumplem rózne sparingi: Czechy - 2:1 dla nas, Słowacja 2-0 dla nas, Singapur 1:0.

PAIN i bR chyba będziemy się częściej spotykać na "małe co nie co"



oj, chyba taak!!
tyle tego lałatajstwa lata po ulicach, a "życie ciężkie jest" żeby to płazem im przepuszczać

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: Re: trenujcie, trenujcie nic wam to nie pomoże:D

ehhh to jednym slowe to dobrze ze mnie niebylo z matysem

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Zjazd w Krakowie

No, jesli ktos zorganizuje takowy (patrz temat) to ja stane na froncie bronic dobrego imienia bezklanowcow. Co wy na to?
Wiem, rozpoczne nowy topic p.t. Zjazd w Krakowie, moze ktos sie znajdzie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
McM
L4aTL4M3



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko - Biala

Re: Zjazd w Krakowie

Relacja z sparingu zostala przyjeta :> wyniky wyslane na ladder CB. A gdzie skriny ?? zadam potwierdzenia wynikow :> w ostatecznosci przyjme demko

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s†L4m3
All rights reserved®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil McM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do McM Znajdź więcej post'ów przez  McM Dodaj McM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać McM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: Re: Zjazd w Krakowie

quote:
Napisane oryginalnie przez McM
Relacja z sparingu zostala przyjeta :> wyniky wyslane na ladder CB. A gdzie skriny ?? zadam potwierdzenia wynikow :> w ostatecznosci przyjme demko


GoHa zrobila zdjecia ... bylo ciemno nie wiem czy wyjda

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Cool Ej może w środę w Wawie razem na mecz do pubu jakiegoś?

Co wy na to bR i wszyscy inni chętni??

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 01:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Zjazd w Krakowie

quote:
Napisane oryginalnie przez McM
Relacja z sparingu zostala przyjeta :> wyniky wyslane na ladder CB. A gdzie skriny ?? zadam potwierdzenia wynikow :> w ostatecznosci przyjme demko



skrinszoty powinny być...
zrobiłem nawet ze 2 zdjęcia
po ciemku, w krzakach - za 1 razem aparat stwierdził, że jest jasno i nie trzeba flesza

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 05:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


ojoj....
to my chyba będziemy musieli wystawić nasz pierwszy skład - naszych snajperów w tej broni - QCa i Demona


Hmm czuje sie jak zwykle nie doceniony. 6dniowe treningi z ruska wodka widac i tak zdaly sie na nic. Zamkniete obrady we 2 + prezydent Jelzin na zapleczu dzialki ehh. Ta wodka zza wschodniej granicy. Litrowe Borisy..... Powiem tak, jak wpadnie reprezentacja podlasia (czyt. dread i demon) pusci wawe z dymem. Ha!

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Ej może w środę w Wawie razem na mecz do pubu jakiegoś?

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
Co wy na to bR i wszyscy inni chętni??



negative!

w srode się szlajam po Kraku.

next week suggested.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Wink ja bardzo chętnie:)

... jak zawsze Każdy termin nie jest zły i godny rozważenia Pozdro dla was wszystkich. Czy może jednak ktoś chce pić i mecz ogldać w Wawie w środę. Jeśli tak to dawać znać na gg do mnie Kto chce to numer znajdzie, albo ma.

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 00:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

bRaciaki wiecie, wpadac do wolnej chaty kooda i pokaze wam bydgoski hanys tudziez kujawiak co to znaczy "watroba ze stali"
PS. Trenowalem duzo pod krakowem :>

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Merlin i papuzka

dawac termin, ustalimy wspólny i jazda

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:03.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions