Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Jeszcze słowko o statystykach
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Martin nie chodzilo mi o Ciebie ale o np takiego taboreta Hodek'a


taaaaaa taboret do kwadratu :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan


taaaaaa taboret do kwadratu :>




allan

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Martin nie chodzilo mi o Ciebie ale o np takiego taboreta Hodek'a


A co do Ciebie sari to to samo NO cmomments a to dla ciebie

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]T3
Miś Koala



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Poznań

Saari kazdy ma inny styl pisania dajmy na to Hodek lubi relmowac all posta i dac 2 linijki i co z tego ze od takich postow sie scrolle w myszach psuja Nie mozesz go potepiac skoro pracuje dla producentow myszy Pozdro all & Hodek Naturlich

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]T3 Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]T3 Dodaj [=||=]T3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]T3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

hehehehe taboreta przynajmniej sie tu posmiac mozna bez urazy hodzio

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

jeszcze raz mnie ktos od taboreta wyziwe to ja wam cos miłego napisze na tym poście

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo
jesli mamy byc szczerzy to ten topic i caly ten board zaczyna smierdziec konfidentami typu: "mamusiu a on mi zabral lizaka".
wyzywal cie?? daj mu kicka, ja tak przynajmniej robie. albo zlap go na ircu lub gg i powiedz mu co o nim myslisz, w ten sposob wyjasnicie sobie cala sytuacje. jedno mi nachodzi na mysl: ---> LoL ToPiC<--- i jeszcze jedno: wyindywidualizuj sie z rozentuzjozmowanego tlumu i bedzie all jasne




Xaoo
Wlasnie na taka odpowiedz z twojej strony liczylem!
Zdaje mi sie ze nie przeczytales uwaznie to co napisalem!
Ale chodzi tu o to ze nie umiem sie patrzec na zalosne plakanie wlasnie tych z Poison "ze kazdy na Poison najezdza"
Nie zostalem sam obrazony zostalo wiecej obrazonych ! Tylko ze ja cos napisalem!
Cos ale mi sie zdaje ze ty sie wogule takim czys sie nie przejmujesz ! Wyglada tak jak by ci to zwisalo!
A sadzilem ze czlonkom Poison po tym calym najezdzaniu zalezy na dobrych wygladzie na zewnatrz!
Tym bardzej jako klan calkiem u grory w lidze powiniscie byc wzurem dla innych!
Widze ze tylko jako jedyny sie tym PropeR przejol! Widac ze sie stara o dobre imie Poison!
Ciekawi mnie jak by bylo jak by tak ktos odnas albo z innego klanu tak mowil!
Szybko byscie na niego zjebki puscili!
A wiesz co ja bym zrobil dowiadujac sie ze ktos z klanu brudzi nasze dobre imie ****** go jak psa nawet jak by to byl CL!
Chodzi tu nie tylko o wlasny Klan chodzi tu o kuluture zachowania sie na servie!
Albo sadzisz ze moze bedziemy sie nawzajem wyzywac? Moze poprawie sie atmophera przez bluzganie!

A co na temat tego co napisales powiem ci tak!
Wolny Swiat, Wolny Kraj , Wolny Net i Wolne slowa i wolne Mysli!
Jak ci sie cos nie podoba nie czytaj! Bo dyktaktury tu nie ma a Komuna sie skonczyla! Albo zaloz cenzure i bedzie sie pisalo to co ty chcesz i co ci sie podoba na tym bordzie!
Propo kicka nie spadam tak nisko jak oni zeby kogos kikowac!
A co do lizaka to jak ci zabrali to bede taki laskawy jak dasz mi adress to wysle ci pare LOL -IPOPOW !

PS: Sadze ze nkt nie zasluzyl na wyzywaniem go od Lamy i tak dalej! Moze sobie kazdy przypomni poczatki wlasne w grach 3D i jestem ciekawy czy sie byc ucieszyl za takie mile powitanie na scenie!
A jak ktos gral od pocztaku BEST to przepraszam ze go tym obrazilem!

Pozdrowienia Rudi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS



quote:
[B]
Xaoo
Wlasnie na taka odpowiedz z twojej strony liczylem!



Nostradamus jakis czy kij wie co??

quote:

A co do lizaka to jak ci zabrali to bede taki laskawy jak dasz mi adress to wysle ci pare LOL -IPOPOW !



ul. blotna nr. zachlapany, mam nadzieje, ze juz wysylasz LoL

quote:

PS: Sadze ze nkt nie zasluzyl na wyzywaniem go od Lamy i tak dalej! Moze sobie kazdy przypomni poczatki wlasne w grach 3D i jestem ciekawy czy sie byc ucieszyl za takie mile powitanie na scenie!



Lama to takie slodziutkie zwierzatko, na polskiej scenie rtcw jest klan PSY, wiec dlaczego nie mogly by tu grac lamy??? zadam rownouprawnienia. jak by glebiej poszukac to znalezli bysmy jeszcze inne zwierzeta, ktore mozna na serverach spotkac.

reszty nie chce mi sie komentowac

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 23:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
NO cmomments a to dla ciebie


Bombe to se wsadz w gacie i naucz sie odpowiadac zeby ludzie nie musieli przez Ciebie przewijac takich dlugich relmow po to tylko by zobaczyc na koncu glupi komentarz z twojej strony

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
[B]

A sadzilem ze czlonkom Poison po tym calym najezdzaniu zalezy na dobrych wygladzie na zewnatrz!
Tym bardzej jako klan calkiem u grory w lidze powiniscie byc wzurem dla innych!
Widze ze tylko jako jedyny sie tym PropeR przejol! Widac ze sie stara o dobre imie Poison!
Ciekawi mnie jak by bylo jak by tak ktos odnas albo z innego klanu tak mowil!
Szybko byscie na niego zjebki puscili!
A wiesz co ja bym zrobil dowiadujac sie ze ktos z klanu brudzi nasze dobre imie ****** go jak psa nawet jak by to byl CL!
Chodzi tu nie tylko o wlasny Klan chodzi tu o kuluture zachowania sie na servie!
Albo sadzisz ze moze bedziemy sie nawzajem wyzywac? Moze poprawie sie atmophera przez bluzganie!




witam

co do wizerunku to powoli sie przywyczailem, jak ktos ma mi cos do zarzucenia to zapraszam

quote:

A co na temat tego co napisales powiem ci tak!
Wolny Swiat, Wolny Kraj , Wolny Net i Wolne slowa i wolne Mysli!
Jak ci sie cos nie podoba nie czytaj! Bo dyktaktury tu nie ma a Komuna sie skonczyla! Albo zaloz cenzure i bedzie sie pisalo to co ty chcesz i co ci sie podoba na tym bordzie!


z wolnosci trzeba umiec korzystac, a to oznacza odpowiedzialnosc za to co sie mowi i to co sie robi ...
quote:

PS: Sadze ze nkt nie zasluzyl na wyzywaniem go od Lamy i tak dalej! Moze sobie kazdy przypomni poczatki wlasne w grach 3D i jestem ciekawy czy sie byc ucieszyl za takie mile powitanie na scenie!
A jak ktos gral od pocztaku BEST to przepraszam ze go tym obrazilem!



nie twierdze ze od poczatku gralem dobrze, nawet nie powiem ze teraz gram jakos szczegolnie dobrze, ale nie ma co udawac ze wszyscy sa mastahami i nie ma lam, lamy sa, byly i pewnie beda i to nie tylko w tej grze, nie tylko w jakiejkolwiek grze

i odroznijmy od lam newbies bo chyba sie 'komus' pojecia mieszaja, ale jak widze jak niektorzy ludzie graja zgodnie z teoria chaosu, fragi, zabic cokolwiek, 0 zainteresowania objectives, tk pod rzad z niewielkiej odleglosci ... to az sie chce wyjsc, i wychodze

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari


Bombe to se wsadz w gacie i naucz sie odpowiadac zeby ludzie nie musieli przez Ciebie przewijac takich dlugich relmow po to tylko by zobaczyc na koncu glupi komentarz z twojej strony



Saari hm.... nie chce mi kłucic z tobą to mój nr gg 1848786 a to tlenu [email protected] jak chcesz sie kłucić to możemy prywatnie a nie na forum bo mam nadzieje że rozmawiam z człowiekiem inteligentnym i przyjmiesz moją propozycje

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Mi nie chodzi o klocenie sie nawet inteligentne tylko o to zebys porzadnie odpowiadal (czytaj - nie quotowal calych wypowiedzi bo ludziom sie nie chce przewijac 20 linijek by przeczytac dwie )

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no niby przyznam Tobie racje ale chciałem zacytowac wszystko bo wszystko było dlamnie śmieszne i bez sensu (oprócz kilku rzeczy) fakt faktem że mogłem tylko napisać moją skromną wypowiedż ale od niedawna pisze na tym bordzie i to zapewne widać dlatwego nie znam sie zabardzo np żeby nie cytowac tyle albo wogle nie cytowac no ale niech ci będzie że popełniłem błąd cóz nie jestem doskonały

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

nie przejmuj sie nikt nie jest

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
nie przejmuj sie nikt nie jest


ale należy do tej doskonałości dążyć i być tak blisko jak się da

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Nostradamus jakis czy kij wie co??

Nie Xaoo zeby wiedziec ze od ciebie przyjdzie jakas durna odpwowiedz to nie czeba byc Nosterdamus!
Starczy ze poczytasz wiecej postow od ciebie na tym boardzie!

ul. blotna nr. zachlapany, mam nadzieje, ze juz wysylasz LoL


Podaj caly adress a ci wysle albo nie wierzysz ! Dostaniesz cala paczke LOL -IPOPOW

Lama to takie slodziutkie zwierzatko, na polskiej scenie rtcw jest klan PSY, wiec dlaczego nie mogly by tu grac lamy??? zadam rownouprawnienia. jak by glebiej poszukac to znalezli bysmy jeszcze inne zwierzeta, ktore mozna na serverach spotkac.
reszty nie chce mi sie komentowac


Powiem ci tak jak widze nie czytales dokladnie Postow! ALe to nic na to z stowjej strony tez nie liczylem!
Zrozum tylko jedno nie dam na siebie powiedziec Lama a tym bardzej przez jakiegos Pana DX! Bo kim on k... jest ze ma na to prawo! CL poison a wali mnie to!
I nie dam na innych tak mowic! Tym bardzej ze wtedy Grali sami gracze Klanowi! A Po 2 to ja sie do Lam napewno nie zaliczam i to potwierdzi tez
wiecej ludzi!


Kag

Ja do ciebie nic nie mam! Slyszalem ze nalezysz do tych co sie jeszcze waszym wizorunkiem zajmuja i sie nim martwia!
I co ja tu napisalem bylo tylko dla was zebyscie pomysleli albo pare osob od was pomyslalo! O tym co robia a potem jak wyplakuja sie na tym Boardzie ze kazdy na nich najezdza! ALe jak widze to nie ma sensu! Bo wy tego nie zmienicie ! I zmienic nie chcecie!
Jak to powiedzial jeden potezny czlowiek! Potege nie wiadac na tym ile ma sie przyjaciul tylko na tym ile wrogow ! Jak tymi myslami idziecie to ok to mowcie zaraz tak a nie wyplakujcie sie na bordzie za kazdy na was najezdza bo to jest juz zalosne!

z wolnosci trzeba umiec korzystac, a to oznacza odpowiedzialnosc za to co sie mowi i to co sie robi ...

O tym sie nie martw ja zniej kozystam! I wlasnie to robie ! ALe widze ze byscie naj chetniej tu dali cenzure!
A jak wlasnie pan DX tak kozysta z wolosc i wolne slowa wyzawajac inych od lam to szkoda to komentowac bo by slow mi na to zabraklo!
Bo on za to odpowiedzialosci co powiedzial nie bral! Tylko dal Post ze mi sie smiac chcialo!
Te swoje demko moze se wsadzic gdzies! Bo kity to moze innym opowiadac ale nie mi!
Z mojej reki nie zginol ani razu pod czas tamtego meczu! Jesli to raz ale nie przypominam zebym go zabil! A co do 15 TK to nie wiem kiedy to by mialo byc ; ledwo co weszedl dostal TK i sie zaczela najezdzanka!
Wiec moze mi powiesz ze to jest ok!
Sami psujecie sobie wizerunek!
A Pan DX jest ten co jako 1 placze ze kazdy na poison najezdza! A sam sie zachowuje jak ostania ... i potem wypisuje czysty Bullshit!

Dalem wam okazie o tym pomowic nie jechalem na was! ALe widze ze to sie i tak nie zmieni!

PS: Nie najezdzajcie na Poison, Nie dawajcie im przykladow co robia zle albo czemu na nich wszyscy najezdzaja Bo to nie ma Sensu!
Oni to wala i nie maja ochoty to zmienic a jak cos napiszesz to cie wysmieja albo napisza calkiem inny Pokaz wydazen!
Bo szkoda im powiedziec sorry glupio sie stalo ! Tak to nie bylo przemyslane!
Przepraszam tych graczy Poison takich jak PropeR!


Dla wyluzowania proponuje zagrac w ruskiego moda Wolfa..

http://www.fx4.pl/gry/nu_pagadi.swf



Pozd Rudi!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
Kag

Ja do ciebie nic nie mam! Slyszalem ze nalezysz do tych co sie jeszcze waszym wizorunkiem zajmuja i sie nim martwia!


ja tez do ciebie nic nie mam, wiec spokojnie , co do wizerunku to ze mna mozna pogadac ale jakies konkrety, na razie tylko 1 osoba ze mna dluzej na ten temat szczerze porozmawiala i za to ja szanuje, nawet jesli sie z kims nie zgadzam to chetnie wyslucham, ale na takie rozmowy to zapraszam na irc
quote:

I co ja tu napisalem bylo tylko dla was zebyscie pomysleli albo pare osob od was pomyslalo! O tym co robia a potem jak wyplakuja sie na tym Boardzie ze kazdy na nich najezdza! ALe jak widze to nie ma sensu! Bo wy tego nie zmienicie ! I zmienic nie chcecie!


no coz, jestes 'nieco' wzburzony .... ale uwazam ze nie mozesz oceniac co chcemy a czego nie i jacy jestesmy, to sie nazywa uoglonienie

quote:

Jak to powiedzial jeden potezny czlowiek! Potege nie wiadac na tym ile ma sie przyjaciul tylko na tym ile wrogow ! Jak tymi myslami idziecie to ok to mowcie zaraz tak a nie wyplakujcie sie na bordzie za kazdy na was najezdza bo to jest juz zalosne!




a jak powiedzial inny madry czlowiek:
"Dobroc jest cichym czynieniem tego, o czym inni glosno mowia."
nie bede darl ryja za kazdym razem jak.. zreszta niewazne

quote:


z wolnosci trzeba umiec korzystac, a to oznacza odpowiedzialnosc za to co sie mowi i to co sie robi ...

O tym sie nie martw ja zniej kozystam! I wlasnie to robie ! ALe widze ze byscie naj chetniej tu dali cenzure!
A jak wlasnie pan DX tak kozysta z wolosc i wolne slowa wyzawajac inych od lam to szkoda to komentowac bo by slow mi na to zabraklo!
Bo on za to odpowiedzialosci co powiedzial nie bral! Tylko dal Post ze mi sie smiac chcialo!
Te swoje demko moze se wsadzic gdzies! Bo kity to moze innym opowiadac ale nie mi!
Z mojej reki nie zginol ani razu pod czas tamtego meczu! Jesli to raz ale nie przypominam zebym go zabil! A co do 15 TK to nie wiem kiedy to by mialo byc ; ledwo co weszedl dostal TK i sie zaczela najezdzanka!


mowisz o odpowiedzialnosci za slowa a walisz takie texty, troche opanowania, obo tak sie rozmawiac po prostu nie da, troche spokoju
quote:



Wiec moze mi powiesz ze to jest ok!
Sami psujecie sobie wizerunek!
A Pan DX jest ten co jako 1 placze ze kazdy na poison najezdza! A sam sie zachowuje jak ostania ... i potem wypisuje czysty Bullshit!

Dalem wam okazie o tym pomowic nie jechalem na was! ALe widze ze to sie i tak nie zmieni!

PS: Nie najezdzajcie na Poison, Nie dawajcie im przykladow co robia zle albo czemu na nich wszyscy najezdzaja Bo to nie ma Sensu!
Oni to wala i nie maja ochoty to zmienic a jak cos napiszesz to cie wysmieja albo napisza calkiem inny Pokaz wydazen!
Bo szkoda im powiedziec sorry glupio sie stalo ! Tak to nie bylo przemyslane!
Przepraszam tych graczy Poison takich jak PropeR!



ja nie bede sie bawil w wytykanie kazdego bledu innych, nie bede sie bawil tez w reklamowanie tego co robi POISON dobrze bo nie o to chodzi (patrz wyzej)

poniewaz tu tempo rozmowy jest zbyt wolne, i ogolnie board srednio sie nadaje na chat zapraszam na irc , przewaznie mnie mozna spotkac wieczorem/w nocy [ ale nie tylko]

pozdrawiam


Czlowiek madry wiecej pozytku wyciagnie z posiadania wrogow, niz glupiec z posiadania przyjaciol Baltasar Gracian y Morales

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
Przepraszam tych graczy Poison takich jak PropeR!




Ej Pan PropeR to jakas chemia jest, a ja jestem PROSPER !

Blah, nie podobal mi sie twoj post

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
nie przejmuj sie nikt nie jest


Jak nie, a ja to co???

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

quote:
Napisane oryginalnie przez PsychOPAT


Jak nie, a ja to co???




Wszystko juz wyjasnione ! no nie ProspeR?

Sorry ale moj dolmeczer i cenzurowiec z ...... nie zauwazyl bledow!
A ja nie czylem 2 raz!
Kazdy czlowiek robie bledy wybaczmy mu )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mow sam za siebie ja nie strzelam bykow jak pisze nicki

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

wiesz co Rudolf, pewna osoba prosila mnie zeby juz nie odpisywal na twoje glupie posty ale ten juz bedzie ostatni. powiem tak: kim ty w sumie jestes, ze mowisz, ze mnie nie interesuje klan etc. grasz pewnie w wolfa od 1-3 miesiecy i myslisz, ze all wiesz. nie znasz mnie, ja ciebie nie znam i NIE chce znac, a przedewszystkim nie chce, zebys pisal jakies brednie o ludziach, ktorych ja znam juz pewien kawal czasu. mowisz ze nie interesuje mnie co mowia ludzie o POISON i nie robie nic, zeby poprawic nasz wizerunek na polskiej scenie rtcw, a sam zaczynasz gadac ze xeno powiedzial na ciebie lama, widac na to zasluzyles. on sam nie moze teraz na twojego posta odpowiedziec gdyz ma za duzo nauki i wchodzi na boarda bardzo zadko. wszyscy znaja go raczej z opanowania, ze nie wyzywa ludzi od lam etc. i ze zadko go ponosi. mnie w sumie nie interesuje (moze sie powtarzam) to co mowia o nas ludzie, ALE najwazniejsze, zeby nie mowili, ze uzywamy czity lub inne dopalacze. trening czyni mistrza, a my duzo trenujemy. jesli ludzie tak mowia to znaczy, ze robimy duze postepy i mozemy byc w sumie z tego zadowoleni.
i jeszcze jedno, nie mow ze mnie klan nie interesuje bo mnie nie znasz i nie bedziesz znac, wiec nie opowiadac jakis bajek na boardzie bo to sie robi nie dosc ze smieszne, ale powoli tragiczne.
BTW. to byl ostatni post zaadresowany do ciebie i juz sie wiecej na ten temat nie wypowiadam, mam nadzieje ze ty tez sobie podarujesz glupie komentarze, a jak juz to robisz to sie naucz wyodrebniac text, ktory ja napisalem.
BTW2. po co mam czytac posty ktore ja napisalem??? mam nadzieje, ze chociaz ty je przeczytales

KONIEC qzwa!!!!!!!

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Xaoo

Sluchaj dla mnie temat jest juz skaczony!
Porozmawialem wczoraj z 2 ludzmi od was i doszlem do wniosku ze was troche rozumiem ze po 6 miesiacach najezdzania macie juz tego dosyc!
Moge zrozumiec ze DX to zrobil 1 raz ! Moze byl pijany a moze nie nie wazne bylo mine³o!
Napewno robia takie gorsze rzeczy inni ! Byl jedyny pech ze wlasnie mi sie takie cos zdazylo wiedzac tym bardziej ze nigdy mi sie cos takiego nie zdazylo! I jak napisalem DX mnie w prost nie obrazil bo jesli dobrze pamietam nie zrobilem mu TK ! Tylko innych ale to juz mniejsza z tym!
Glupio wyszlo ze wlansie na was trafilo! Nic do ciebie i innych nie mam ! A co na temat DX i jego zachowania stalo sie i nic to nie zmieni! Takie cos nie powino sie wydazyc!

A co sadze o zarzutach o tym ze cheatujecie ze to nie prawda!
I ci co to mowia powini dokladnie o tym pomyslec !
Bo bez dowodow nie powini wam i innym gracza nic zazucac!
I niech zrozumia ze sa lepsi gracze odnich! I sa Klany co codzienie trenuja i nie zasluguja na wyzywanie ich od Cheaterow i Oszustow!
Nie mowie ze nie ma cheaterow napewno gdzies sa!
Ale wierze wam na 101% ze wy do nich nie nalezycie! I Prosze innych o to zeby bez 100% dwodow nie wyzywali inych od czeterow! Bo na to nikt nie zasluguje a tym bardzej ci ktorzy ciezko trenuje zeby byc tak wysoku jak na przyklad wy!

Mam nadzeje ze moze jeszcze kiedys zostaniemy dobrymi kumplami na scenie RTCW Xaoo!

I przepraszam za ostani post bo moze w niektorych momentach przesadzilem !


Pozdrawiam wszystkich z Sceny RTCW
Rudi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Rudolf H.SS
i zyli dlugo i szczesliwie
widac, ze jeszcze cos dobrego z ciebie wyrosnie
GL

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Eh, az sie lezka w oku kreci

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

LOL

Nie chce mi sie rozpisywac , podsumuje tylko wazniejsze watki
gralem bankowo z 3 rundy a nie 3minuty , wiec mijasz sie totalnie z prawda.

Tak sie sklada ze obrazanie kogos przeze mnie to jak mowilem mega zadkosc. A czy ja wiem czy podsumowanie ze ktos gra jak lama to taka obraza? , to stwierdzenie faktu i tyle. I nadal tak twierdze. W wolfa gram od poczatku i wybacz mam pelna skale porownania. Zawsze mozecie nastukac Poison w meczu do 0 i powiedziec ze jestesmy lamami, zapraszam.

A stwierdzenie ze POISON to klan z czolowki to zadne wywyzszania sie poprostu fakt. Sprawdz wyniki, i definicje faktu. Przepraszam ze mam swiadomosc ze gram w dobrym klanie.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
LOL
(...)
Przepraszam ze mam swiadomosc ze gram w dobrym klanie.


v44

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Pisze tu bo to ostatnio najpoczytniejszy topic
Czy Wam też od wczoraj nie wyświetlają się avatary ???????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Wszytko mi chodzi ladnie i pieknie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan
Pisze tu bo to ostatnio najpoczytniejszy topic
Czy Wam też od wczoraj nie wyświetlają się avatary ???????



mi tez nie dzialaja

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:39.    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions